Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Najskrytsze myśli i wyznania

Polecane posty

Gość gość
Kuszo, więc wreszcie biorę się za to ;) Książka jest nie u mnie na półce od lat, odbiorę jak tylko będę mogła, pewnie dopiero na Święta (ja czytam papierowo ;) ). Ale mam powód, by w końcu przeczytać, bo jakoś zawsze czułam lekki niepokój, by zacząć (miałam wizję, że to książka, z którą trzeba się "zmierzyć")."Pokuty" aż się boję, ale zagryź zęby, gdybyś chciała rzucić na początku (możesz tak się czuć ;) ). Mnie się wydaje, że warto. Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, Kuszo i tam jest treść pewnego listu, która idealnie nadaje się na to forum, treść jednozdaniowa i niezwykle treściwa, cudowna ;) Zalinkowałam kiedyś fragment z filmu, dotyczący tego listu (ale nie tu), może jak przeczytasz, to znów wrzucę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow :classic_cool:, cieszę się, że nikt jednak nie jedzie na oparach kochani. ;) To się nazywa sensowna wymiana zdań. Sama lubię też wtrącić kilka słów (od literatury, po seks i uwagi o forum :P ) Zwrotniki (czytałam, jakoś "przeszły, minęły" chyba mnie nie wciągnęły albo byłam za mało dojrzała :( ). Każdy ma chyba swoją literacką "Czarodziejską górę", którą męczy kilka razy w życiu. Sama mam takie. ;) Męczę obecnie "Światło, którego nie widać". Nie polecam, bo dopiero "świecę" nim sobie. ;) Gra mi "Sunrise, Sunset"- to znak, że idzie jesień albo się starzeję. Lub znów popadam w melancholię. Auć, jak życie boli. :P ;) Haja, Kusza, Evka- pozdrawiam. 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to nie ja linknęłam, bo coś nie mogę znaleźć (nie wiem, czy to nie ktoś inny odnalazł filmik), ale poszukam, jeśli nadarzy się znów kontekst ;)Pozdrawiam, idę na kakao do wyrka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna dysputa literacka, nagle Eve ożywia się i zaczyna nawet byc ciekawa. Tylko dlaczego koniecznie "życie erotyczne"? Ze swoimi wojenkami o psi zwis, przeplatanymi infantylnymi komentarzami o dymaniu rodem z Jane Austen, pasuje tu jak świnia do teleskopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary numer stosowany wobec wielu: wynoś się z tematu albo z całego działu, bo pasujesz jak kwiatek do kożucha (a jak ładnie ubrane w merytoryczne wdzianko) :) Ostatnio doświadczyła tego haja. Nie krępuj się gościu, pokaż, jak ty pasujesz. Ja już idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego byłam akurat na erotycznym, to ci guzik do tego :) Teraz jestem, bo zostałam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niezmiennie poliki twe płoną dziewiczym rumieńcem na widok słowa kòtas, analogii szukając w grzybku muchomorku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierz, w co chcesz (mnie to pasuje) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno trzeba ci przyznać- jesteś mistrzynią w kierowaniu rozmowy na aseksualne tory oraz serwowaniu kawki i serniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ero tego potrzebuje Ewciu, jesteś tu jedynym odseksualizującym elementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierz, w co chcesz (mnie to pasuje) ;)Powtórzyć Ci jeszcze raz? Czy koniec? :) Masz chyba jakiś problem z moją tu rozmową, a jeszcze większy ze mną (miałaby być przyzwoicie inteligentna i jeszcze tak naprawdę nie-aseksualna, o nieee! 😭 ;) ). A nie chcemy ci przecież robić kuku, więc znowu: wierz, w co chcesz i ciesz się tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku=tas. Ci=pa. Sperma. Seks. :P ;) No bez przesady. Można być albo ładnym, albo mądrym, albo utalentowanym, albo mieć charyzmę. Można też pisać na Kafeterii. Ja piszę. 😴 Właśnie, dlaczego J. Austen dochodziła tylko do pocałunku? :P Bo trudno mi wyobrazić sobie jak np. J. Willoughby wali konia? Masakra. :O 4. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę też, że postawić J. Austen obok infantylizmu, to wynika z niewiedzy o tej kobiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera, muszę przyznać, że miała niezwykły dar obserwacji i pewnego rodzaju odwagi. Przypominam, że piszemy o przełomach XVIII i XIX stulecia. :P Dziś dama w salonie, a dziwka w sypialni, to podobno marzenie faceta. Wyobrażacie sobie piękną, wykształcona damę mówiącą na salonach: Liż mi ci=pę? A mamy XXI wiek. Na szczęście ja nie jestem damą- według męskich i kobiecych standardów. Ale J. Austen czytam i czytałam. :( (choć wolę siostry Bronte, ale ciii ... ;) ) Podsumowując, następnym razem pomówmy wszyscy o G. Sand. Lubię wyprzedzające swoją epokę. (o kilka km ;) ) 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dorzucę jeszcze siostry Bronte (same się pchają, jak mówimy o tym ;) ) i uciekam ;)xDorzuciłam, a już dorzucone, nie zauważyłam :) No to się podpinam, bo też wolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Cholera, muszę przyznać, że miała niezwykły dar obserwacji i pewnego rodzaju odwagi. Przypominam, że piszemy o przełomach XVIII i XIX stulecia. jezyk.gif No i właśnie tam zatrzymała się Evka. Nie rozumiem tylko dlaczego ze swoimi herbatkami i biszkoptami postanowiła zapuścić się na hejterskie forum o bzykaniu? Wyrafinowanym trollem raczej nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babskie forum się zrobiłojednak coś jest nie tak, któraś może być z kóótasemwidziałyście wczoraj światła w Pile?Mid, :) ja jakbym się dowiedział że Ty uczysz moje dzieckoto bym to dziecko przeniósł do szkoły w Bieszczadach albo do Berlina, albo na koniec ŚwiataErrato jesteś złośliwaale i tak Cię lubię. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:35 Nigdy nie będziesz miała okazji spytać "u źródła", czy rzeczywiście tak jest ;) Właściwie byłam pewna, że gdy tylko skończę rozmowę z Kuszą, zacznie się wyrafinowany, "merytoryczny" hejt :) Mnie często właśnie taki dotyka, widać wymagam szczególnych starań ;) xInek, a możesz najpierw przestać przynosić tatusia swojego dziecka nieustannie w moje okolice, na mój temat? ;) Bo to się jakoś kłóci, tyle pogardy, a ciągle przy mnie jesteś ;) Wiem, dziś to ja wpadłam na Ciebie, obiecuję, że prędko się to nie powtórzy ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mid literatura Twoja mnie nudzijak kapusta zawijana w trąbkęKapuściński jednak niechciałbym tak napisać jak on "Cesarza"może przed odlotem mi się uda :DToruń to łachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro Cię nudzi, to nie czytaj :P Dobra, nie chce mi się z Tobą przewalać, bądź tam, gdzie Cię potrzebują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He. :D Bronte miały "to coś", mistykę uczuć. ;) 4444 Gościu, sama jestem cholernie romantyczna i wulgarnie chłonę emocje. Nie chodzi o sam "Wiek niewinności" w mentalności. Raczej o pazerny romantyzm. Przypomniałam sobie , że "Wiek Adeline" widziałam Haja. Lubię takie kino. ;) Babskie forum In polega na tym, że przestałyśmy potrzebować do szczęścia ogierów. :( Samowystarczalne się awanturujemy, dyskutujemy, a i do seksu też dojdziemy. :P ;) Kusza. 👄 ;) 4444 "oboje dążyli do wspólnego celu, bo on kochał i pragnął ją wielbić - a ona kochała i pragnęła być uwielbiana" :P czuję h2o i takie tam... ;) 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje oczy Mid, zawsze kłamiąa Kuszy nie kłamiątaka to jest różnicaImp Ty i Twoje H2O, marzeniemoże na Kanarach?Chwilo, szacunek i wspomnienie dobrych dnitrzymaj się Dori. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Nie spojrzysz w moje oczy In, to też jest różnica ;) Nie przychodź, i ja nie będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest taka niedostepna..teraz herbatka i ciacho z kremem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Rechocz gosciówko, możliwe, że się zaraz zaspokoisz kolejną publiczną analizą inkową mnie ;) Musi mieć widać jakiś powód, by nieustannie mi dowalać :( ;) x "Babom" na babskim forum dziękuję za kwadrans literacki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to pikuśdoyebiemy Krzyżakom 8 z plusemchwała bohateromdobranoc ludzie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In, H2O to jedyny wzór chemiczny na miłość jaki znam. ;) Gdybym miała wybrać spełnienie jednego marzenia, to nie byłyby Kanary... Kurczę no. :( Dobra, ja spadam. 🖐️ Zostawiam dla wszystkich, którzy wierzą, że skończą na "śniadaniu u Tiffany'ego". :P Szczególnie dla "mojej Chwili" i tych Chwil, i Chwil, które nie wrócą, i Chwil, których pragniemy jeszcze. https://www.youtube.com/watch?v=BOByH_iOn88 (stare filmy, popcorn i czekolada ;) ) Może być też Evka, duża, ciężka patelnia i In- ja to widzę, nawet jednym okiem. ;) 🖐️ Do napisania... 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest Czerwona Innesska:-DRed Leeleeooooooo oooo Wachlarz:) Jak maja się twoi kochankowie? Wilczurek, Cyniczek, Inuś, Psujek, Andro, Kokuś i Najuś? Perełko ty nasza ty nasz ukochany lacho/ciągu/😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc Imp. Chwila potrzebuje spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×