Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Najskrytsze myśli i wyznania

Polecane posty

"Daremne żale - próżny trud, Bezsilne złorzeczenia! Przeżytych kształtów żaden cud Nie wróci do istnienia. Świat wam nie odda, idąc wstecz, Znikomych mar szeregu - Nie zdoła ogień ani miecz Powstrzymać myśli w biegu. Trzeba z żywymi naprzód iść, Po życie sięgać nowe... A nie w uwiędłych laurów liść Z uporem stroić głowę. Wy nie cofniecie życia fal! Nic skargi nie pomogą - Bezsilne gniewy, próżny żal! Świat pójdzie swoją drogą." Adam Asnyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz z tym szajsem na uczuciowy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walę konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Dzień dobry Chwilo:)🌼 Mogę skorzystać z gościnności? W końcu w tytule jest coś o wyznaniach:) No to spróbuję. Dziewczynom , które mi zapadły w serce. ❤️ Ola. Nigdy Cię nie zapomniałem. ❤️🌼 " Cała jesteś w trawie. Zielone myśli Twe. Są jak poszum wiatru. We wlosach Twych. Delikatnych. Czystych tak. Jak myśli me o Tobie" Monika " Mówili na nią słońce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
A Tobie Chwilo:) " Chwilo trwaj" 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najskrytsze wyznania na forum erotycznym kojarzą się jednoznacznie. Obawiam się jednak, że dla ciebie to tylko przykrywka dla wklejania kolejnych wierszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie śpię bo się obudziłem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Chwilo. To nie zawsze tak jest. Może dlatego "teraz jest tak jak teraz " , bo jestem od 1,5 miesiąca czysty od s**tu. To sprawia że mam pozytywnego kopa. Chwilo trwaj to nie tylko bezpośrednie życzenie dla Ciebie ale pewna metafora do mojego życia. Ty też jesteś jak promyk , emanujesz spokojem. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można brnąć nieustannie lub poddać się i bezwiednie wciąż istnieć... Trzymaj się D i wracaj tutaj. Masz dobre serce. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, jesli wierzyc meteorologom to bedzie i cieply dzien. rtec bedzie flirtowac ze skala na wysokosci cos kolo 30° :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy obecni? Zatem zaczynamy kolejny dzien przegrywu. Pierwszy glos zabierze in spe ktory opowie nam o c**eczce swojej corci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegryw mają ciotki i ty ich przydupas arkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest i Haja, zatem klika w komplecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Moje najskrytsze myśli Zuchwałym wyznaniem wyrażę Ale wówczas, gdy Wstyd mój w odległym Kącie zostawię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sonnet XLIX "Against that time, if ever that time come, When I shall see thee frown on my defects, When as thy love hath cast his utmost sum, Called to that audit by advis'd respects; Against that time when thou shalt strangely pass, And scarcely greet me with that sun, thine eye, When love, converted from the thing it was, Shall reasons find of settled gravity; Against that time do I ensconce me here, Within the knowledge of mine own desert, And this my hand, against my self uprear, To guard the lawful reasons on thy part: To leave poor me thou hast the strength of laws, Since why to love I can allege no cause." William Shakespeare https://youtu.be/bOs9thMVvYg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie pogoda na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×