Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imie Nicole dla dziewczynki w UK

Polecane posty

Gość gość

Czy ladne jestimie Nicole? Mi i mezowi bardzo sie podoba i jako jedno z nielicznych pasuje do naszego nazwiska ( mamy trudne , brzydkie, takie dziwne nazwisko). Podoba mi sie jeszcze Olivia (numer 1 w ostatnich latach), Lexi, Sophie. Nie wiedzialam , ze to taki problem wybac imie , ajk sie mieszka na stale za granica . Nie jestesmy patologia , oboje pracujemy itd.Chce dac angielsko brzmiace imie , bo chce aby jej bylo tutaj latwo (latwiej niz z polskim imieniem-choc tak naprawde to nie jest istotne). czy nie skrzywdze dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym proponowała sophie i dla małej dziewczynki pasuje i dla nastolatki i dla kobiety imie nicole niezbyt mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nicole jest dobrze. Lexi za twardo , jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Sophie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nicole jest ładne i wszędzie łatwe do wymówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicole lub Sophie, w żadnym wypadku bym nie próbowała dać na imię Olivia ale to tylko i wyłącznie decyzja rodziców - powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego pytasz tutaj? To jest polskie forum wiec co cie obchodzą nasze opinie? Angoli sie pytaj, chyba mają tam jakies fora. Tam mieszkasz to sie integruj z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nicole jest tam mega popularne, ja bym poszukala czegos bardziej oryginalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko,Samanta I Jessica tez sa sliczne ,Victoria ,ostatno mi sie spodobalo,a dla synka John lub Abdul .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nicole jest ładne, Sophie też, Lexi nie podoba mi się. Olivia również ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Do osoby wyzej , ze Nicole jest bardzo popularne i abym poszukala czegos oryginalnego. Wlasnie mam z tym problem , bo nazwisko dziwne i brzydkie. Nie wszystkie imiona pasuja do niego. Chyba zostane przy Nicole(moze jeszcze Sophie) , bo Lexi sie tez mezowi nie podoba. Bralam jeszcze pod uwage Liliana , ale tutaj ciezko ludziom to wymawiac i wolaliby na nia Lilly, a mi jakos t nie pasuje. dzieci polskich rodzicow maja tu najczesciej imiona: Olivia/Oliwia, Victoria/Wiktoria, Emily/Emilia, ostatni czesto nadawane Isabell, Emma, Mia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×