Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

31 lat i biała suknia z welonem do ślubu, idę na to wesele żeby się pośmiać

Polecane posty

Gość gość
nigdy ci się literówka na klawiaturze nie zdarzyła? a zapomniałam, zaszczuta szczurzyca 5 godzin ogląda każdy post w obawie przed ośmieszeniem, wtedy musiałaby popełnić seppuku no bo to taki dramat połknąć literkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co, może ma iść w worku do ślubu, bo Tobie tak się podoba? Ona się w Twoją suknię wtrącała? Taka zazdrość od Ciebie bije, że aż żal czytać. Może ma 31 lat a jest ładniejsza niż Ty albo mądrzejsza? Albo bardziej facet ja kocha niz Ciebie? Jesteś śmieszna i infantylna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt juz nie wierzy nawet w istnienie dziewictwa. Kobiety to szmaty i taka opinie sobie skrupulatnie wypracowywaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z kim one tak się szmacą hmmm?? z innymi kobietami czy z facetami? w takim razie faceci to też szmaty i sami sobie na to zapracowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolezanke 33 lata. Pamietam jak w liceum uwazala ze jej siostra biorac slub byla dziewica ktos sie podsniewywal jak autorka z niej a ona szla w zaparte. Potem zd***** bo dziecko urodzilo sie wcale nie 9 miesiecy po slubie ;)ale kolezanka swoich przekonan nie zmieila. Spotykala sie potem z takim jednym kolesiem,dobrym przyjacielem meza mojej kolezanki.i tez zd***** i sie pytam czy oni teges teges bo nikt by sie nie spodziewal (pomieszkiwali razem).kolezanka mowi mi zebym sie nie pytala,bo o ni nie wiedza bo to temat tabu. Tak czy inaczej wczoraj bylismy na piwie z tym juz jej bylym i on mowi"ale mialem koszmar,snila mi sie K. Ze zdzieckiem przyszla,ze to moje. A ja do niej mowie:K czy ty wiesz skad sie dzieci biora??" Tak wiec sa tskie kobiety co w wieku nawet 33 lat sa dziewicami z reszta mojej kolezanki siostra stara panna,obie na emeryturze,i ona dziewica. A stad wiemze ta siostra wyslala ta siostre do znajomego ginekologa i ten po badaniu wpadl do jej pokoju w ktorym pracowala i mowi "jezu irenka czemu mi nie mowilas ze ona dziewica?przez od.byt bym ja zbadal".tak wiec i fakie okazy sie zdarzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wiesz jaki najlepszy prezent zrobisz całemu światu w swoje 30 urodziny ? Weź wtedy po prostu strzel sobie w ten durny łeb. Tak bedzie najlepiej skoro uważasz, że kobieta po 30 to jest już stare truchło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co Cie to obchodzi? jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha jestescie tepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka to czarna sukienka. Polecam bardzo model Berence. Sprawi, że każda kobieta będzie się czuła seksownie i wyjątkowo. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×