Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamamamamama

Czy taki prezent na chrzest to chamstwo czy zwariowalam

Polecane posty

Gość gość
Gdybys byla goscinna, to bys nie myslala o tym czy ci sie impreza zwroci i kto ile da do koperty. :) a skoro nie obchodzi cie zdanie innych to po co zakladasz temat ? Chcialas poparcia dla swojej zachlannosci i prawda cie ubodla. Jak widac wiekszosc na szczescie ma zdrowe podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamamamamama
no ale dlaczego nie chcecie mnie zrozumiec. po co mam tu klamac. jestem osoba hojna, wspieram kogo moge. ale w tym momencie sama poczulam sie oszukana. bo to ktorys raz z rzedu wyprawiam fajna impreze a niekotrzy, zznaczam niekortrzy goscie odstawiaja olewke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchaj gdybys byla goscinna i tak bezinteresownie te wystawne imprezy wyprawiala, to bys nie patrzyla na zawartosc kopert i tym bardziej nie komentowala. No niestety zle to wyglada. Brak wam skromności i klasy. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście nowobogaccy, dziady od pradziada....Na świecie liczy się obecność, symboliczny prezent, a mąż klepiący kto ile dał, to zwykły głupek...Chrzest ma wymiar religijny, włączenie we wspólnotę, medalik,Biblia, drobiazgi....Jak często bywasz w Kościele i w jakim celu? Pokazać sąsiadom nowy ciuch? Żenada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że się nie ożeniłem. Mógłbym trafić na taką idiotkę, jak autorka tematu, która w życiu nie ma innych problemów, niż to, że jej się impreza z okazji chrzcin dziecka nie zwróciła. Przekonasz się jaka durna byłaś, jak się pojawią prawdziwe problemy. Chociaż nie, nigdy się nie przekonasz, bo za durna jesteś. A co do chrzestnej, to mogła bardziej się wysilić. I tyle, ludzie tacy są, co tu roztrząsać sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty pazerna szmato I ty jesteś gościnna.hahaha śmiech mnie ogarnia jak czytam takie żenujące teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goscinna jestes miedzy nogami chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegarek Q&Q C178 – 304 to piękny zegarek z czarną bransoletą, białym wyświetlaczem i czarnymi wskazówkami i cyferkami. Idealnie nadaje się na prezent. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piłeczka jako prezent nie pasuje do chrztu. Prezent za 1000zł na chrzest to... jeśli kogoś stać to o.k., jeśli ma ochotę komuś sprawić przyjemność. Ale na chrzest pasuje coś w stylu ryngrafu etc. - koszt ok. 50-200zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako prezent proponuję kupić delikatną, prostą srebrną bransoletkę z małą zawieszką w kształcie figur geometrycznych. Dobra biżuteria zawsze jest w cenie. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×