Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Koleżanka twierdzi, że WIDZI ruchy dziecka

Polecane posty

Gość gość

Koleżanka kończy 5 miesiąc ciąży. Mówi, że jak dziecko się rusza, to widać na jej brzuchu takie gulki, że jej brzuch jakby wtedy faluje. Próbowałam delikatnie jej zasugerować, że to niemożliwe. Przecież ruchy dziecka się czuje, ale nie widać tego na zewnątrz, ha ha! Mówi, że jej mąż też to widzi. Brzucha u niej prawie w ogóle nie widać, a ruchy widzi, ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasmuce Cie, kolezanka ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruchów się nie widzi? Ile ty masz lat, 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 25 tygodniu widać jak się poruszy. Zwłaszcza po lekkim wysiłku gdy się odpoczywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ty masz lat autorko? 15? Oczywiście, że ruchy dziecka widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie było widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym to ona nie jest w 25tyg. tylko w 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pewnie byłas spasiona i tluszcz uniemożliwiał ci widzenie kopniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kończy 5 miesiąc, więc może widzieć. Wielkość brzucha nie ma znaczenia, chyba, że góra tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie twoja koleżanka ma z glowa coś nie tak tylko ty autorko. widać w ciązy nie bylaś, ale wyśmiać kogoś potrafisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie mialam brzucha a było widać takie wypuklenia. Czasem l ezalam i patrzylismy z mężem jak rusza mi się brzuch. I było to widoczne właśnie na początku jak dzidzia miała dużo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko chyba nie byłaś w ciazy bo nie pisalabys takich głupot ruchy widać a im starsza ciaza tym bardziej widać rączkę albo nozke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 25 tyg ciazy i wlasnie wczoraj lezalam sobie i obserwowalam falujacy brzuch. obawiam sie ze kolezanka ma racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka1
Koleżanka ma rację.Ruchy dziecka są widoczne.U mnie było widać nawet piąstki maluszka.Mało jeszcze wiesz, pewnie duuużo rzeczy jeszcze nie wiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 17 tygodniu WIDZIAŁAM ruchy dziecka. Z tygodnia na tydzień byly bardziej widoczne. Ty bylaś kiedykolwiek w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem gruba, a ruchy dziecka widzialam.tyle, ze na pozniejszym etapie ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierd. jak mozna nie widziec ruchow dziecka?? mi nie raz tak sie córka ulozyla na godzinke na dzien, że mialam taką wielka odstajaca gule na brzuchu, z lewej strony sobie spala, mam zdjecia bo wygladalo to dziwnie, wypchnela pupe i kazdemu pokazywalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty napewno nigdy nie byłaś w ciąży ruchy dziecka w łonie matki można zobaczyć już w 17 18 tyg ciąży ja też widziałam w 20 czy 21 nie pamiętam dokładnie zobaczyłam nóżkę mojego maleństwa coś niesamowitego w 2 pozostałych ciążach niestety nie miałam okazji zobaczyć a twoja koleżanka ma racje jak nie masz dzieci to połowa świata przed tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widzialam dopiero od ok 26 tygodnia, ale pod koniec brzuch mi sie dosłownie kotłowal. Pamietam jak odpoczywalam na laweczce w galerii handlowej i mlody sie rozpychal z prawej na lewa, az kolezanka oczy wiwalila na moj brzuch:) mam nagrane jak leze na boku a dziecko wypycha najprawdopodobniej noge i jezdzi nia z gory na dol. Uwielbialam to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×