Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bardzo za kimś tęsknie i pociesza mnie tylko fakt że może ta osoba też

Polecane posty

Gość gość
23:17 Ja z nim nie zerwałam, on ze mną w zasadzie też nie, bo nie byliśmy oficjalną parą. Po prostu była to jeszcze dosyć świeża znajomość, która dopiero się rozwijała, ale wszystko szło ku dobremu. On musiał wyjechać za granicę i nasz kontakt się urwał. Ja liczyłam, że on pierwszy się odezwie. On chyba uznał, że ja nie jestem nim zainteresowana, choć to bzdura. Tak jakoś wyszło. :/ A ja za nim tak tęsknię, że zwariować idzie, a żadna tam ze mnie gówniara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:17 Nie zerwałam z nim, ani on ze mną. Nie byliśmy oficjalną parą, bo to była świeża znajomość, chociaż wszystko szło ku dobremu. On musiał wyjechać za granicę i nasz kontakt się urwał. Ja liczyłam, że on pierwszy się odezwie, on chyba pomyślał, że nie jestem nim zainteresowana, chociaż to bzdura. Tak a nim tęsknię, że idzie zwariować, a żadna tam ze mnie małolata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opracowałam dla ciebie plan oszczędnościowy. Ogólny kosztorys wynosi 1 zł. W ramach tej złotowki masz full wypas. W ramach tej oferty masz gwarantowane: - zakup kwiatka (niezależnie od tego czy masz za co przepraszać czy tez nie - kwiatek musi być; od czasu do czasu kobiecie sie należy) - podróz w obie strony - ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwcyh wypadków, które obejmuje również nastepstwa nastukania patelnią po głowię - dodatkowo w ramach promocji ułożymy za ciebie mowę powitalną i pożegnalną a w razie potrzeby równiez dziękczynną wyrazajcą tęsknotę i przepraszającą - specjalnie dla pierwszego klienta przyspieszony kurs klękania na jedno kolano - w razie blokady wewnętrznej wyslemy dublera który odwali za ciebie czynności wymienione w pkt 1-4 :classic_cool: Przyznasz ze oferta jest niezwykle atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i zapomniałam o najwazniejszym w ramach oferty rowniez przyspieszony kurs dobrego bzykania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra zgadzam się na ten kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale na który na bzykanie czy na klękanie na slubnym kobiercu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za spam, ale myślałam, że pierwsza wiadomość nie poszła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz wybaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×