Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maxxxi

Mój butik!

Polecane posty

Gość FilaF
Jak jeżdżę to tylko do Wólki (mam najbliżej). Hala polska jest czynna od godz. 3, więc i szybciej zamykają. Inne hale otwierają ok. 6-7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Moja Droga, hala polska w wolce to jest hala nocna. Musisz poszukac od ktorej czynne. Dawno tam nie bylam, ale jak jezdzilam to na 5-6 do hali polskiej ;) Ja tam lubie na wolke, cos ciekawego zawsze znajde, ale trzeba sie nachodzic. Jade w przyszlym tygodniu zobacze co maja. Pytalam znajomej to mowila ze uniej tez wiosna i lato poszly a jesien stoi. Ijeszcze koszty grzania... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
ja młodzieżówką nie handluję to może dlatego nic dla mnie nie było, tzn mam chyba ze 3 boksy gdzie wiem,że zawsze coś dostanę w większych rozmiarach. Może muszę więcej pochodzić i poszukać. o kurcze to tego nie wiedziałam,że ta hala polska to nocna. Można na niej coś ciekawego znaleźć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
potrzebuję pomocyzukam określonego modelu sukienki, wiem,że gdzieś na Gluchowie jest sprzedawana tylko nie wiem gdzie, ratujcie,może któraś je ma, spróbuję wytłumaczyć.. od talii w dół sukienka jest pasowana,ołówkowa, a od talii w górę nieco luźniejsza. Sukienka jest jakby brokatowa,srebrna,złota, chaber, może ktoś wie o jaką sukienkę mi chodzi i może dać mi namiar do nich?? Wiem,że producent jest z koluszek i tyle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilaF
Z większymi rozmiarami jest problem ;) Przy moim asortymencie zawsze coś kupię. W hali polskiej są boksy z odzieżą XXL. W większości to polska odzież. Duuuużym minusem jest fakt, że bluzki, czy sukienki są takie jak wszędzie. Pójdzie się na rynek to w co drugim namiocie mają te fasony. Ciężko wyszperać coś bardziej oryginalnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Ja polska hale odpuscilam wedlug mnie nic ciekawego polskiej produkcji nie bylo. Duzo butow polskich jak ktos handluje butami. Malo polskiej odziezy. Tak przynajmniej wedlug mnie. Ja mam "moje boksy" jest ich kilka i w zasadzie jestem zadowolona z tego, co tam maja... Jest tez jedna Chinka co mnie kiedys przywitala "dzien dobry pani marto" skubana zapamietala jak poprzednio bralam fakture no az mnie wgielo w podloge ;) Generalnie lubie tam pobiegac ;) ale fakt nogi bola zeby cos ciekawego ustrzelic, i ja nie mam samego xxl, normalne rozmiary tez biore ;) Ps. Auto dalej... Dobrze, ze brat pozyczy, bo nie mialabym czym jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaxi
Hej dziewczyny! A ja dalej kwitnę,siedzę grzecznie na dupce i czekam na jakikolwiek znak z UP. Już zaczął się czwarty tydzień oczekiwań. Czytam Wasze posty i też już bym chciała swój handelek rozpocząć..Az mnie nosi- tyle okazji mi koło nosa przeszło,dziewczyny piszą ,dzwonią czy nic nie mam nowego bo tu wesele albo osiemnastka,imieniny.. :-/ Ale cóż czekać,czekać.. Czasami ktoś do domu wpadnie bo widzi na stronie to co mam,drobne zakupy są ale brak nowości,kasy mnie ogranicza..to co zarobię za mało na obrót.. To takie atrakcje u mnie. Pozdrowienia dla Was Handlary,udanego i bogatego tygodnia. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilaF
Niestety u mnie pogoda nie sprzyja. Pada od tygodnia. Nikomu nie chce się chodzić w deszcz. Gdybym nie musiała też bym nosa z domu nie wystawiala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
FilaF u mnie niestety to samo. deszcz ciągle siąpi, ludzi prawie nie ma, ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilaF
Jutro chyba ma mniej padać :) po 10-tym... może się ruszy Dziś w nocy wyruszam do Warszawy. Dużo pieniędzy nie mam, więc głównie po kurtki zimowe. Narzutki, sweterki fajnie ida, niestety kurtki jesienne prawie wszystko zostało. Czas zrobić promocję. Szkoda. .. pieniądze tylko zamrozilam. Teraz pytają o zimowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
FilaF gdzie jezdzisz po towar?? jakimi rozmiarami handlujesz>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
No i w koncu! Moja czesc do auta jest... Teraz tylko wymienic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Nicky w koncu.kiedy wyruszasz po towar? FilaF jezdzilas po nowosci? Upolowalas cos ciekawego? Wszyscy handlujecie kurtkami? Czy za tydzien kupywac kurtki zimowe to juz nie za pozno? U mnie pazdziernik to tragedia, ten tydzien to porazka utargi prawie ze zerowe, ciagle pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
Ja do wulki nieuczęszczam bo tam straszne łachy som i durzo złodziejów tagrze dziewczyny uwarzajcie na portwele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Bylam. Przywiozlam. Zadowolona srednio. Pogoda nie sprzyja chodzeniu po sklepach. Moze na koniec miesiaca sie ruszy? Ma nie byc mokro i slonko ma byc... Mam duzo fajnych sweterkow, z bluzkami kicha, a kurtek sie boje... Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadek sprzedaży od wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, dziwczyny może któraś była by zainteresowana sukienkami??? Sprzedam tanio mix 20szt sukienek w rozmiarach 40-50, cena za sztukę 15zł, więc cena naprawdę rewelacyjna, tańsze niż bluzeczki. Wszystkie sukienki są nowe, potrzebuję szybko sprzedać http://allegro.pl/show_item.php?item=6563630410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilaF
Hej :) Tylko Wólka. Kupiłam fajne sweterki, cieplejsze bluzki i narzutki. Trochę sukienek dla dziewczynek. Kurtki dziecięce... nie zaszalalam bo i nie miałam z czym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
FilaF to jakim Ty asortymentem handlujesz? Nicky fajnie ze zakupy udane. Ja sie zastanawiam czy w piatek jechac po cieplle bluzki. Jak dzis troche lepiej w sklepue to musialam wczesniej zamknac bo awaria pradu. Kto handluje kurtkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Fila, jakie te sukienki dla dziewczynek? Lubie plotki, opisz co ciekawego zdobylas.... Pomietam kilka lat temu trafilam na poczatku lipca na swieza dostawe kurtek dziewczecych jesiennych jeszcze w worach byly ;) z nieba sie lalo plus 34 na termometrze a ja w aucie kurtki wioze ;) ale bylam zadowolona Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość maxi
Hej! Która mi kibicowała?! Mam dobre wieści-dostałam dziś odpowiedz i pozytywne rozpatrzenie wniosku.Mam dofinansowanie na otwarcie butiku! :-D No nareszcie koniec tego bezruchu.. Do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
To czekamy na zaproszenie na otwarcie lokalu ;) wiesz, szampan, krewetki, osmiorniczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Maxi to gratulacje . to kiedy planujesz otwarcie? Tez sie pisze na tego szampana na otwarcie, hehe Nicky jak handel z poniedzialku? Ja chyba w piatek jade czegos nowego poszukac, tylko sama nie wiem co brac. Na pewno koszule w krate, jakies cieplejsze bluzeczki, ale co heszcze? Czy jest sens brac teraz biale koszule? No i oczywiscie ciagle bije sie z myslami czy brac kurtki zimowe, czy jest sens. Bo nie chciala bym sie wsadzic Pozdrawian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam tą firmę http://www.jaro.home.pl/ Firma mieści się w Warszawie ale działa w całym kraju. Współpracuje z wieloma producentami więc każdy znajdzie coś dla siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
U mnie kurtki zimowe to trudny temat. Zdarza mi sie wtopic w tym temacie i cala rozmiarowka mi potem zostaje. Ogolnie zauwazylam ze zimowe kurtki do bioder ida gorzej, u mnie lepiej schodza zimowe takie dluzsze, za .... Poza tym to dzien minal mizernie, moze przed 1szym bedzie lepiej? Teraz to kicha po calosci. Zimno i pusto. Czas zjesc cos cieplego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
gość maxi to ci szczeże gratuluje ale to nie jest letka praca oj nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaxi
No dzięki za dobre słowo kobitki! :-D Na szampana i ośmiorniczki pewnie że zapraszam ! A co tam przechulam całą kasę z dofinansowania na samo otwarcie! Niech widza jak się szlachta bawi! hehe Janinko powiem Ci szczeże że po ostatniej mojej pracy w pewnym markiecie już nic nie będzie mi cieńszkie! Nawet nie tyle fizycznie tylko psychicznie. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Maxxi kiedy otwierasz? Wiesz juz co przywieziesz? Modaxxl: jak pojedziesz to pochwal sie co ciekawego przywiozlas ;) U mnie pusto, kompletnie nikogo na ulicach. Rok temu az tak zle u mnie nie bylo. Nie wiem gdzie ci ludzie sie pochowali, jakby miasto wymarlo. Ktos cos wie co z ryczaltem bedzie? Jak to po zmianie podatkow wymysla? Swoja droga maxxxi to masz odwage - otwierac teraz dzialalnosc i wiedzac, ze za rok wszystkie podatki beda inaczej wygladaly... Ja bym pewnie teraz czekala z otwarciem, obecna niewiedza co do przyszlosci mnie dobija ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allegro.pl/mix-odziezy-damskiej-nowej-r-40-54-tanio-i6566079793.html naprawdę polecam, wychodzi ok 12zł za sztukę,cena rewelacja, tym bardziej,że są i sukieneczki i bluzeczki i spódniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxxl
Nicky u mnie to samo, juz drugi tydzien sa takie pustki ze zaczynam sie bac. Nie wiem co to sie dzieje. Mam nadzieje ze znajde w puatek cos fajnego, ale jakos strasznie nie chce mi sie jechac. A gdzie sie reszta podziewa? Chyba ostro handluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×