Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maxxxi

Mój butik!

Polecane posty

Gość gość nicky
Czas na kawusie i drozdzowke! Modaxxl i Maxxi zapraszam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalenaxxl
Jestem i ja:) U mnie październik , to normalnie p******ernik. Masakra straszna , najgorszy miesiąc od kwietnia(wtedy rozpoczęłam działalność) . Na mieście też dość pusto. Zachodzą głównie moherki :P No ale drogo .... W kurtki zimowe praktycznie nie wchodziłam, raczej w jesienne płaszczyki dresowe i polarowe. Mam tez kilka płaszczy z boucli ale obawiam się , że powiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Czas na kawusie i drozdzowke! Modaxxl i Maxxi zapraszam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
O dwa razy mi poslalo ;) nie, nie, nie, kawusia i drozdzowka jest jedna o godzinie 12:00 ;) Zycie w sklepie musi miec swoje zwyczaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
nicky od drożdżówek można się upaść :) więc uważaj z nimi, no chyba że nie masz predyspozycji do tycia, bo ja niestety mam :( dziś już u mnie trochę lepiej było, chyba wiedzą że trzeba mi kasy na nowości , hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Czasem dietetyk i dieta czasem drozdzowka ;) Cos mnie musi uszczesliwiac, a zdecydowanie to nie sa w tej chwili obroty. Pogoda u mnie wyjatkowo pasqdna. Jeszcze zimy nie ma a ja juz teskie za latem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość maxi
Hejka! Nicki ja tam 2 buły zjem, idę w sklep xxl to ciucha na siebie znajde hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Modaxxl: bylas na zakupach? Zadowolona? Zgodnie z rada moge odpuscic drozdzowe ale bez kawy nie przezyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
hej hej Nicky ja też się od kawy uzależniłam, ale tylko i wyłącznie rozpuszczalna z mlekiem. Jak handel?? U mnie marnie, dziś to nawet ludzi nie ma, idzie się załamać. Zakupy takoo, bluzeczek głównie nakupiłam,jak dla mnie to ostatnio nic ciekawego nie mają. kurtki sobie odpuściłam jak zobaczyłam jakie ceny mają. Rok temu handel w tym miesiącu był lepszy, przynajmniej u mnie. Popijam sobie własnie kawkę :) Maxxi kiedy ruszasz?? wszystko już pozałatwiane>?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
U mnie dwa pierwsze tygodnie tego miesiaca to jeszcze byly po japonsku - jako tako. Ale od zeszlego poniedzialku to leze. I kwicze. Nawet przecena nie pomaga. Po prostu pustka jakby ludzi wywialo. I w tym tygodniu nic lepiej. Naprawde nie wiem co im przywozic. Bo jak nikt nie wejdzie to i nie pogadam czego szukaja. Na polepszenie przed 1 listopada nie licze. Pojda palic swieczki w starych szmatach chyba ;) Ale drozdzoweczki do kawusi to mi brak ;) nie badz okrutna pozwol na jedna w tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Maxxi wszystko gotowe? Towar? Lokal? Meble? Zaslony? Napisz kiedy ruszasz i jak leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaxi
Łooo kobitki! Walczę jeszcze z biurokracją,czyli poręczenia i poręczyciele dla UP,(wymogi z kosmosu i komplikacje)ale właśnie dziś już to ogarnęłam na cacy i jutro zanoszę komplet tych dokumentów,w między czasie spisałam stałą umowę najmu na lokal,pozałatwiałam wyposażenie,takie lado-biurko zamówiłam u lokalnego stolarza,zamówiłam też u kolego reklamę-logo nad wejście,odświeżyłam kontakty z tymi z którymi chce współpracować. Jak jutro złoże te poręczenia, to jeszcze milion podpisów w UP,dalej muszę założyć działalność i te pozostałe urzędy odwiedzić-zresztą same wiecie ile to formalności... Myślałam że na 5.11 otworzę ale raczej nie zdążę i chyba na 14 lub 16 zrobię otwarcie. W lokalu czeka mnie jeszcze małe odświeżenie (mąż złota rączka to pomoże) Ogólnie lokal jest w miarę ,remontu nie wymaga tylko malowanie. Jak już będą środki to od razu wybieram się na Ptaka i Głuchów.. (Mieszkam w tym rejonie i tu mam najbliżej) Bluzki,tuniki ,sukienki to mam raczej ogarnięte ale z tymi dżinami jednak trochę kłopotu,muszę ciekawego dostawcę znaleźć. Mają być modne i wygodne-znajome xl-ki mnie tu męczą.No i tak sie jeszcze ogólnie po tych producentach czy dostawcach odzieży xxl rozejrzę dokładnie. To takie atrakcje.. Mimo tych schodów,idę taranem! :-) Wszyscy mnie tu wspierają,moje klientki z bazarku czekają na otwarcie,córki wymyślają nawet kampanie reklamową..hehe:-) A Wy mnie nie przerażajcie tymi wpisami o braku klientów.Czasami mam mieszane uczucia czy dobrze robię ... Pozdrawiam Was wszystkie handlarki,proszę trzymać dalej za mnie kciuki i wspierać dobrym słowem''młodocianych''(stażem) przedsiębiorców!!! :-D Udanego tygodnia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Nicky nie będę wredna i zezwalam na tą jedną drożdżówkę w tygodniu, a co :) U mnie też jakby ludzi wywiało,sądze,że ten tydzień nie będzie lepszy bo wszyscy będą groby sprzątać. Maxxi podziwiam Cię,że się zdecydowałaś w tym okresie otwierać sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilaF
Czas na otwarcie najlepszy ;) sezon przed bożonarodzeniowy. Musi być dobrze ;) u nas jutro wyplacają 500+, zawsze 2, 3 dni po wypłacie idzie lepiej ;) czekam tych dni jak wybawienia bo pieniądze się przydadzą. Chciałabym dokupić trochę kurtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Modaxxl: to dzisiaj pol drozdzowy, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Maxxxi: na jaki kolor malujesz? A innni? Co macie na scianach? Ja mam zolto.... Byly przygody,mieszanie farby, oczywiscie inny kolor na scianach inny w wiadrze... Ale mam sloneczne zolte sciany ;) Opiszcie co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaxxi
Mam mały to lokal -18m. Praktycznie ściany będą w większości zasłonięte wieszakami i zatowarowane ,więc za bardzo nie mam z czym szaleć.Więc tylko biały lub jaśniutki szary wchodzi w rachubę.. aczkolwiek nad moim biurkiem jest wolny fragment ściany,i tam znajomy zrobi mi takie logo-nazwa MaXXXi StyL będzie to na metr szerokie i 30 cm na wysokość, ze styropianu,takie jakby 3D,odstające to myślę żeby dla kontrastu pomalować je na ciemny róż,taką fuksję. bo podłoga jest w takich starszych bordowych kafelkach to będzie mi pasować..i na razie tyle bo więcej nic nie wymyślę,wcześniej myślałam o jakimś takim ozdobniki np.tapeta czy naklejka ale to logo mnie bardziej przekonało. Klasycznie i przejrzyście. Bardziej teraz obmyślam jak przywitać czy zachęcić klientki jak przyjdą pierwszy raz przy otwarciu.Czy jakąś babeczką,cukierasem..przecież baloników nie będę rozdawać..czy to nie będzie jakimś złym kontekście że tu puszyste klientki a ja słodycze serwuję-co myślicie? A jak Wy wspominacie Wasze otwarcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
A ja dzisiaj dostalam paczka od klienta ! Smiac mi sie chcialo, jeszcze paczkami klienci mnie nie czestowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Nicky to klient zaszalał :) ale pustki, tragedia normalnie, aż się nie chce siedzieć. Jakbym miała jakies łózko, to bym się chociaż wyspała. nie wiem co się dzieje Otwieracie w poniedziałek sklepy?? Nicky otwierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Ja jestem umowiona na niedziele na prezentacje nowej kolekcji 2017 wiec chyba poniedzialek zrobie wolny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
A mnie to kiedyś klijent poczenstował spirytusem na mrówkach to mnie tak porobiło ze trzy dni zdychałam. Muwie wam nie morzna w pracy pić ino po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Nicky a gdzie Ty na ta prezentację umówiona jesteś?? Czemu mnie nikt nie zaprasza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
dziś niby trochę więcej sie sprzedało,ale dalej pustki. Z samego rana przy czwartku mochery zagladały co to by chciały najlepiej za darmo, bo to wszystko takie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Eeee co tam taka prezentacja jedna kawa dwa cukierki.. W listopadzie beda targi - kawa i cukierki ile chcesz, ciasteczka kruche a o 12 kroja szynke z ogorkiem... To dopiero wypas i wyzerka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Dawaj namiar, już jadę i zajmuję miejsce :D hehehe kurde, dziś u mnie tragedia, w kasie 0, tego to już bardzo dawnoooo nie było, Nicky a jak u Ciebie i reszty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie ostatnio dni zerowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to samo . Rachunki czekają , a kasy brak ! Czasami mam dość , tylko co tu robić.? Stara jestem , kredyty , dziecko . Dziewczyny , dorabiacie sobie , czy może jakieś pomysły ? Oprócz sprzedaży internetowej i dziergania na drutach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Zero absolutne. Ciekawa jestem co powie Maxxxi jak w końcu otworzy i wejdzie na zerowe kasy. Wystraszy się? Teraz sprzątają, nie wiem czy będą biegać po sklepach drugiego. Ale trzeciego listopada powinno już wrócić do normy. Powinno... Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
sory,że to powiem,ale uspokoiłam sie po Waszych wpisach,że i u Was ZERO :D hehe, już myślałam,że u mnie coś nie tak. Kurcze wszystko działa mi na nerwy, przydałby się jakiś odpoczynek. Ja bym chętnie sobie dorobiła, tylko jak?? Na drutach nie dziergam bo nie umiem, ale za to jak mam wenę to kręcę wiklinę papierową :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×