Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maxxxi

Mój butik!

Polecane posty

Gość gość modaxxl
nicky to Ty handlujesz i butami?? jak tam dzisiaj?? Maxxi opowiadaj jak u Ciebie, zadowolona jesteś?? kurcze nie wiem kiedy jechać po towar. Czy bliżej grudnia i coś na święta i Sylwestra już przywieść, czy jak. Bo chyba w tym roku to już mój ostatni wyjazd będzie, więcej chyba nie ma co, bo tyle tego jest, a tu już koniec roku się zbliża. A Wy jak planujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Hehehe butami tez hadluje troche... Wiesz, tu u mnie to trzeba podchodzic do sprawy kompleksowo ;) I tak jakos od kilku lat mam i buty. Troche drozszych troche tanszych, jak to zwykle, cos idzie lepiej cos gorzej, roznie to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Kurcze Nicky to czego u sibie nie masz? Hehe Jakiej powierzchni masz lokal? Ja to nie duzy, malo co mi sie tu miesci ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
No nie byłam na otwarcie bo się bojałam rze nieotworzysz wogule. A tera jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tera idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaxxxi
Witajcie piękne Panie! :-) A tera idzie -jak ktoś za mnie napisał.. Wiadomo że to początki,kobitki wchodza,oglądają,przebierają,orientacja w towarze i w cenach. Ale ogolnie zbieram pozytywne pochwały,ponieważ nie ma takiego sklepu typowo z odzieżą XXl,i pod hasłem puszysta pani.Niby jeden,na pewno swoje klientki jest ale pani słabo sie reklamuje,i odzież raczej wiekowo od 40+ a rozmiarowo max do 50 rozmiaru. U mnie od młodzieżówki do poważniejszych strojów ale modniejszych,odważniejszych(tak mi się wydaje)nie tzw.babciowych, no i słucham tez co kobitki mówią o moim zaopatrzeniu.. No i rozmiarówka do 60 rozmiaru.Staram się by butik się przyjął. :-) Zależy,chce mieć chleb z tego..w niedz.jade po kolejne nowości i zdążyłam już kilka sukienek w tyg.domówić. Najśmieszniejsze w tym bo czasem wpadnie pani -rozmiar do 40 i coś jej się podoba ale nie ma w mniejszym rozmiarze i rozczarowana i zdziwiona że takie fajne a takie duże :-) Modaxxl czy Fila macie wgląd na fb to widzicie moje nowości. No pozdrawiam serdecznie..A jak Wam idzie? Nicki,Janina ze Szczecina...i inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziądza
Janina ze Szczecina ! Poczółam się jakbym dostała gołom d***m w pysk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaxxxi
Juz sie Janina z Grudziądza nie fochaj! Tak mi sie rymło. Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Janina z Grudziąca i Nikt Inny!!!!! Ciesze się, że idzie. Nie wiem jak potoczyły się dalsze losy Butik94 - przestała nagle do nas pisać ;( U mnie jak zwykle po japońsku. Jutro (sobota) otwieramy czy balujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Ja otwieram, licze na to ze jutro nadrobie tydzien. A Ty Nicky otwierasz? A reszta? Butik przestal sie odzywac bo moze juz zamknela i wstyd sie przyznac ze nie chciala sluchac naszych rad, ale to tylko moje przypuszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilaF
Jak ten czas leci... :) dawno nie zaglądałam :) Jutro/dziś też otwieram. Jaki będzie handel nie przekonamy się dopóki nie otworzymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Hej. I kto dzis otwieral? Jak handel? Ja otwieralam i dobrze, bo spiro ludzi bylo i troche sie sprzedalo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaxxxi
U mnie tak sobie..kręcili sie ale 10 przy wypłacie poszło więcej ! Ale ja początkująca wciąż-jak wiecie! :-) Zobaczymy co dalej..ale idą święta więc szukają Panie nowości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mnie dziś marnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilaF
Nie jest źle, ale też nie rewelacyjnie. Niestety ja w sobotę nigdy nie miałam super utargów. Ludzi też niewiele przeszło, ale Ci co byli zawsze coś kupili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
U mnie marnie. Kusiło mnie żeby nie otwierać, szkoda siedzenia... A dzisiaj zima, biało, autko zasypane... zastanawiam się gdzie są moje prywatne rękawiczki? Czapkę namierzyłam w październiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina z Grudziadza
No dobże trohe mnie poniesło. Dziewczyny wystawiacie jusz czapki i szaliki czy jusz za puźno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Hehe Nicky u mbie snieg i skrobanie szyb od srody, ale na szczescie chyba w tym tyg juz nieco cieplej. Ja to rakawiczek i czapki nie lubie Pozazdroscilam Maxxi i chyba w piatek wyruszam po jakies nowosci na andrzejki, swieta i sylwestra bo pomalu juz zaczynaja sie rozgladac. A Ty Nicky kiedy wybierasz sie? A reszta? Strasznie tu cichutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za radą Janiny wyciągnęłam czapki i szaliki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wyciaglam kalesony z golfem i ido jak swieze buleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
A u nas w niedzielę sypało śniegiem, w związku z czym pewien przemiły pan... wjechał w tył mojego autka ;) Tak się miło zima zaczęła... Dzisiaj rano skrobałam szybki minus 3,5 było A handelek powoli. Trzeba się gdzieś wybrać. Może w przyszłym tygodniu? Czapki i szaliczki lepiej, ale temu to się nie dziwię. Przed Mikołajkami trzeba się dotowarować. (ale fachowe słowo użyłam, ni?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Nicy ale pech. A niedawno auto odebralas od mechanika a tu znowu trzeba bedzie oddac. Ja jade w puatek, moze w koncu sie cos ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
To trzymam kciuki żebyś nakupiła fajowych szmatek ;) Autko puknięte lekko, mój osobisty facet siedział na fotelu pasażera, nawet na mnie się nie darł, bo to nie moja wina ;) Ja się wybiorę w przyszłym tygodniu, w tym nie dam rady, trochę mam wizyt po lekarzach. Ale za tydzień to na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
A co miał się drzeć skoro nie Twoja wina. O widzę też chodzisz do lekarzy, ja też właśnie zaczełam maraton po lekarzach, bo zaczeło wszystk na raz dolegać. Chyba starość mnie dopada, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
A bo on ciężko znosi mój styl jazdy autem i drze się zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj jak zaczął się drzec na mnie i na mój styl jazdy,to się zbuntowalam i nie jeżdżę,i cały czas mówię -jak chce abym go odebrała czasami z piwka z kolegami-ze mam prawo jazdy tylko na drogi gminne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muflon82
Witam Posiadam ofertę eleganckich sukienek z dzianin - oferta prosto od producenta .... mój adres : muflon82@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Co tam, jak tam? Jak idzie handelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×