Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maxxxi

Mój butik!

Polecane posty

Gość gość
I sprzedajesz wiklinowe wyroby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Nie szukalam chetnych wiec jak do tej pory sobie i rodzinie. Maxxxi jak wyjazd sie udal? Jak zakupki? Widzialam ze chyba dobrze. Pomozesz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaxi
Hej! Modaxxl dzięki za lajki..miło że Ci się podoba,ważna dla mnie każda opinia ,nawet ta z krytyką hihi. Ale w czym mam Ci pomóc? jak cos to pisz na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Kurde teraz widze ze wiekszosc pista zjadlo. Maxxi pytalam o te sukienki czarne z suwakami po bokach, bo glupia niezapisalam gdzie oni stoja, a ostatnio je wlasnie znalazlam na koniec, a ze kasy zbraklo to nie wzielam.. Znalazlas duze jeansy? Na stronie masz ze.masz odziez do r.60 i znalazlas cos fajnego w takich rozmiarach? Mi by sie takie przydaly ale ja nic fajnego nie widze az tak wielkiego. Jak tam Wasz wyszedl pazdziernik? Mi niestety bez szalu, sadzicie ze listopad bedzie gorszy czy lepszy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Listopad gorszy. Dopiero Mikolajki cos polepsza. I potem Swieta. Jak myslicie - od Nowego Roku ceny pojda w gore? Na szmaty? Bo ja juz mam sygnaly ze owszem, nawet 10% na stalym asortymencie. I teraz nie wiem co robic - brac wiecej i robic zapasy bo ceny maja isc w gore? Co myslicie? Czy to taka podpucha i ceny nie pojda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Nicky ja tam pierwsze słyszę,że ceny mają iść w górę, a może ja jakaś zacofana , bo mało co śledzę newsy, hehe Nicky a czego Ty chcesz robić zapasy?? jakich rzeczy?? Ale u mnie dziś pustki, zaraz poludnie,a odwiedziły mnie aż 3 osoby popattrzeć sobie, ehh. Dawaj na fejsa pogadamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
hehehehe do fejsa to ja potrzebuje pomocy mojej zdolniejszej połówki... no byłam na tej prezentacji kolekcji 2017 i powiedzieli, że jak zamówię teraz to taniej a po nowym roku będzie drożej bo coś tam coś tam ble, ble, ble i teraz nie wiem zamawiać (w sensie że więcej niżbym zamówiła sama z siebie, bo od kilku lat tak zamawiam wcześniej ale nie za dużo)... czy jednak nie podniosą i to tylko taka ściema....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżka to sciema,nadszedł trzeci kryzys Ale nikt o tym nie mówi,sprzedaż sied******ażdej branży,zobaczycie po nowym roku ile sklepow się zamknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
eee, jeśli o podwyżce mówili Ci co sprzedają Tobie to sądzę,że to może być poprostu chwyt marketingowy,aby więcej wcisnąć klientowi, po prostu mają też spadek sprzedaży i sami chcą się jakoś odbić więc trzeba nam jakoś wcisnąć więcej. Takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj miałam 0 w kasie ! Mogłam zostać w domu . Nie liczę na lepszy listopad . Dziewczyny jak u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się, nie jesteś sama, u mnie też wczora zero. Także taka sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dziś znów zapowiada się dzien zerowy!Już mnie to zaczyna przerastac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Ja też to potraktowałam jak ściemę żeby teraz zamówić więcej... Ale z drugiej strony współpracuję z tą firmą już od chyba 4 lat i przez ten czas nie było podwyżek. A wszyscy wiemy, że koszty lecą do góry rok do roku. Dlatego pytam co myślicie o układaniu się cen w naszej branży w przyszłym roku? Już podali oficjalny komunikat GUS że wzrost cen październik do września 2016 to jest 0,5%. Podkreślam oficjalny komunikat. Więc myślicie że szmatki wzrost cen ominie? Ja tam jestem w kropce. Nie wiem co myśleć, nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Mi tam sie nie chce nawet myslec wiesz, bo jest tragedia. Ja wczoraj az 2bluzki sprzedalam, no istne szalenstwo. Takie pustki u mnie ze .. . dobrze ze w poniedzialek otworzylam, krocej siedzialam ale troche sie sprzedalo. Listopad zapowiada sie nie ciekawie a tu kolejne rachunki bo nowy miesiac. Dobrze ze kurtek zimowych nie wzielam bo bym sie wsadzila. Chcialam nawiazac wspolprace ze szwalnia, chyba Wam mowilam, i szyc na neta i handlowac-wiem co by szlo, ale jak rozmawialam ze szwalniami jakie to koszty to chyba tez sobie daruje, ehh. Juz nie mam pomyslu jak sobie dorobic w tym cienkim okresie, macie pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Ja kiedyś trafiłam na bluzki w paski szyte w Polsce fajnie sie sprzedawały bo sie podobały - dobrany ładnie zestaw kolorystyczny, prosty pomysł. I pokazuję gościowi który wozi odzież z innej firmy co sami szyją - pan popatrzy to sie podoba i szyjcie takie to będą schodzić... zero zainteresowania, rzucił okiem na metkę producenta i podsumował "nie opłaca się"... a sami szyją beznadzieję. I to nie jest pierwszy taki przypadek producenta, który szyje co on wymysli a za cholerę nie chce porozmawiać ze mną co ludzie kupują i dlaczego. Jakby im ta nasza wiedza - a naprawdę my w sklepach tę wiedzę o naszym rynku mamy zebraną największą - nie była do niczego potrzebna. I to samo sama widzisz masz ze szwalnią. Jakby mieli uszyć pod Twoje zamówienie - to im wyjdą takie koszty że można na tym już niewiele zarobić. A sami będą tłuc coś co nie idzie i nie ma na to klienta... EEEEch co poradzisz, może ciasteczko? Dawno ciasteczka nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Nicky dawaj, akurat do kawki sie przyda i humor poprawi. Ktora godzina a u mnie jeszcze nikogo nie bylo. Jak tak patrze to rok temu az tak zle listopad sie nie zaczal... A daj spokoj, niektorzy szyja fasony modne 10lat temu, masakra, albo sprzedaja kilka lat ro samo, ale ile mozna brac te same bluzki i sukienki, no ile. Mam kilka fasonow co by na necie mi szly, no ale zeby sie oplacilo to trzeba by z 1000szt uszyc, ehh, mniejsze ilosci kompletnie nie oplacalne, takie mi koszty powiedzieli ze stwierdziam ze nie bede.brac sobie kolejnych problemow na glowe.i tak ciagle sie zastanawiam co robic zeby lepiej szlo, czy na te chol..e rachunki starczy,ehh. Jakas dzis zdolowana jestem Maxxi dostalas moja wiadomosc? Bo sie nie odzywasz i nie bardzo wiem. Jak tam wszystko juz przygottowane na jutrzejsze itwarcie? Co wymyslilas na otwarcie? Reklamowalas sie gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
A to Maxxxi jutro otwiera? Bo ja myślałam, że to 19go ma być... Dziewczyno chwal się tym Wielkim Otwarciem ;) Dzień Uroczysty nam się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
no to już nie wiem, może to ja coś pokręciłam. Może w końcu Maxxi się odezwie i się dowiemy kiedy otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Teraz posprawdzałam. 24 października maxxxi pisała, że otwarcie zrobi 14 albo 16 listopada bo jeszcze małe odświeżenie lokalu... Z tym 19tym to jednak ja przesadziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
to jednak Ty byłaś bliżej, hehe bo ja jeszcze bardziej przesadziłam Ależ dziś przy sobocie marny handel. U Was tez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki kobietki za troskę-żyję-i mam sie całkiem dobrze! A teraz PETARDA! Dziś otworzyłam butik!!! :-D Czekałam na Was!!! Myślałam że jakaś delegacja z Kafe.... z choćby goździkiem wpadnie..a tu nikogo -ani Fila ani Modaxxl,ani Nicki nawet p.Janinka ze śprytką nie zajrzała..porażka.. :-P przykro mi teraz..płakam cały dzień.. Ale szampan już wypity,szumi w głowie więc napisze więcej jak mi zwietrzeje hihihihi....ale ogolnie było dobrze,klientki były,nawet sporo-wiem,wiem że to otwarcie ale nie odbierajcie mi radości życia.. :-) P.S. Modaxxl spiszemy sie po niedz. na fb. Pamiętam o Tobie..tylko wybacz ostatnio brak czasu bo całą rodziną ryliśmy do nocy każdego dnia żeby dziś otworzyć. Pozdrawiam Wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaxi
Powyższy post to ja-Maxxxi-zapomniałam o tych hasłach..hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Nicky to chyba jakas intuicja, Maxxxi jednak otworzyła :D Kochana koniecznie nam napisz coś więcej jak poszło. Widzisz, nie wpadłysmy bo nic nam nie powiedziałaś,że otwierasz a tak byśmy były z szampanem i ciachem, a tak klops, juz po ptakach :( no trudno, bedziem świętować za rok Twoją rocznicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
A dlaczego babeczki nie sprowadzanie z Chin? Chyba bardziej się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Jak mam czas i jest pusto i jestem na tym forum dziesiec razy na dzien to nikt nic nie pisze ale jak jedna sobote tu nie wleze to zaraz caly tlum dziewczyn ;) Maxxxi - GRATULACJE !!!! Teraz wpadasz w codziennosc wstac otworzyc zamknac spac ;) Ciesze sie, ze poczatek u Ciebie dobry. Bo u mnie to cienko, a tu placic trzeba. Otwieracie w sobote najblizsza czy robimy wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Ja tam i w sobote tutaj tlumow nie widzialam, hehe. U mnie kolejny tydzien zaczyna sie bardzooo slabo.,wrecz masakra. Nicky kiedy wybierasz sie po towar? Maxxi jak tam dzisiaj? Ja chyba w sobote otworze, bo lydzie maja dlugi weekend i beda chodzic po sklepach, moze nadrobie tydzien. Trzeba na czynsz nazbierac bo do 15platny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dziś masakra po prostu,3 szt sprzedane i 5 apaczy bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
A ja dla odmiany mysle, ze jak maja dlugi wolny weekend to nie beda sie platac po sklepach... Wiec nie bardzo chce mi sie w sobote otwierac. Jade w przyszlym tygodniu. Potem 23-24 ma targi. Znaczy znowu ogladam i zamawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
A te targi to gdzie sa? Maja tez duze rozmiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Te targi są w Krakowie ale to targi od obuwia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×