Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lal3czka

GRATISOWE RZECZY Z INTERNETU..........

Polecane posty

Gość jamila
dzieki magdzioszek - mistrzu wyszukiwania gratisów :D wysłałam z Pani i .. miejmy nadzieję :D Jak coś znajdę to podrzucę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec
magdzioszku napisz prosze gdzie na stronie durexu znajduje sie ten formularz do wypelniania swoimi danymi zeby wziasc udzial w konkursie bo nie moge znalezc a po wypelnieniu ankiety nie ma jej :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ===>>NO WIEC:) a wiec:) nakieta durexa ma 13 pytan tak?:) gdy odpowiesz na wszytkie:) po 26 pytaniu gdzie pytaja ktory polityk jest najprzystojniejszy:) kliknij na dole nastepna strona tk jak to robilas przy kazdym pytaniu:) i pojawi sie taka stronka gdzie pisze dziekujemy za udzial w kunkursie:)masz? i na dole jest cos takiego: UWAGA KONKURS!!! Jeśli chcesz wygrać nagrodę, wypełnij formularz na www.durex.pl a pod spodem na rozow taka dymka kliknij:) kilkinij na ta rozowa dymke masz?:) i pojawia sie nagrody do wybrania itd;) to podaje tego linka:) http://www.durex.pl/gss2004.html daj znac czy sie udalo dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh nie klikaj na tego koncowego linka musisz przejsc ankiete zeby sie udalo,myslam ze moze uda sie pojsc na latwizne:) a na koncu dostaniesz jeszcze na skrzyneczke meilowa po wybraniu nagrody itd linka z durexa kliknij na niego:) daj znac czy sie udalo dobrze?jak nie to sprobujemy inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadasia
a gdzie na stronie durexa jest ta ankieta dokładnie???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec
hej magdzioszku!=====>>>juz 3 razy wypelnilam ta ankiete i za kazdym razem na koncu pojawia mi sie okienko: dziekujemy za udzial jesli chcesz wziac udzial w konkursie wypelnij formularz na www,durex.pl no i jest ta rozowa chmurka kliknij:)) no ale problem w tym ze jak klikam to okienko sie zamyka :(( i nic mi sie juz nie pojawia a na stronie durexu nie ma zadnego formularza:(( przeciez wypelnilam cala ankiete z tymi wszystkimi pytaniami ...buuuuu:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nono
U mnie tak samo z tym durexem, jest niebieska "gola " strona, i firma malymi literkami wiec nie wiem,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyrazniej masz cos nie tak ze stronkami moze zle ci sie otwieraja a moze podaj mi swoje danie i odpowiedzi ja wypelnie za ciebie i podam twego meila i Twoje dane a jesli mi nie ufasz to i tak dostaniesz meila potwierdzajacego jak chcesz to napisz mi odp i tak dalej na mojego meila magdzioszek@tlen.pl albo przez gg sie zgadamy ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja napisałam o tym problemie do nich i oto co odpisali: Witam Strasznie nam przykro, ale gorąco namawiamy abyś spróbowała jeszcze raz, problemy z ankeitą nie zależą od Durex Polska i robimy wszytsko co w naszej mocy, aby funkcjonowała ona poprawnie serdecznie pozdrawiamy durex.pl No cóż.. ja 2 razy wypełniałam i wciąż to samo. Swoją drogą - czy to nie prowadzi do zafałszowania wyników ? Więc jaki sens..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos probowal
bo mi sie wogole te stronki z prezentami nei otwieraja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..
U mnie też działało.. Jak nie działa to dajcie sobie spokój a nie marudzicie.. przeciez to nie nasza wina czy magdzioszka, że Wam nie działa.. Jenyś jakie natręty..:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgtrytu
wysyłam i wysyłam :) fajna zabawa... czyżby nowy nałóg? heheheh czy ktoś jeszcze zna jakieś strony z gratisowymi rzeczami z intrenetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.
Fajny topik:-) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko
magdzioszek gdzie na stronie flosleku zamawia sie próbki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec
hej magdzioszek====>>> dzieki za wielkie checi ale chyba sobie odpuszcze skoro nie tylko mnie sie tak dzieje ...trudno swiat sie nie zawali :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że gry i programy mogą
być:-0Dzięki Wszystkim za info i pozdrawiam🖐️ oraz odświezam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
dostal juz ktos to pudeleczka na pastylki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *
Ja nie dostałam jeszcze...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jeszcze nie
ciekawe czy przyślą?Mam nadzieję,że tak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha.
Jakto gratisowe? Pieniadze za wszystko. Ja chcę pieniądze. Muszę się jakoś urządzić. Nie na darmo to robiłam. Dawaj kasę. Nie słyszałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jeszcze nie
ciekawe czy przyślą?Mam nadzieję,że tak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o pudełka na tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a właśnie że tak
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsjanka
Ja dostałam dzisiaj pudełko na tabletki.Fajne żółte z lusterkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×