Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutntgrzegorw52

Zona próbowała sie zabic

Polecane posty

Gość gość
Oj wszyscy sie ciebie czepiaja jaki ty jestes biedny :D Glupkowate prowo Ja kiedys zrobilam cos podobnego dla sprawdzenia reakcji faceta , zycie bylo mi mile, i tak samo, "no czemu sie mnie czepiacie ja nic nie zrobilem yyyy ona stwarza problemy yyyy ja chce spokoj i sobie zwalic yyyyy jestem takim c***jem yyyy ja chce spokoju " Sa zimni faceci tacy jak autor, ale ci zimni faceci powinni stronic od jakichkolwiek kontaktow z plcia przeciwna :P ten o którym wspomniałam stroni od jakichkolwiek kontaktów międzyludzkich , nawet nie ma sie do kogo odezwać poza matka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutntgrzegorw52
Dziś wysłałem jej takiego smsa:" zadam byś przestała stosować wobec mnie szantaż emocjonalny i nigdy nie obwiniaj mnie o swoje problemy.Powtarzam, nigdy nie groź mi samobójstwem." Myśle ze jest to dość stanowcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby sa upierdliwe i histeryczne,ale ty nie wiesz jak z taka postepowac dlatego tak masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:44 Już ja wypuścili z psychiatryka? szybko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da się zmusic do milosci ,nawet szantażem ,was już nie ma,wyslij ją na terapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest w psychiatryku czy w zwykłym szpitalu i ratują jej życie ? bo to główna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, ze autorowi brakuje tego czegoś co maja normalni ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szantażyści sa w psychiatryku,prawdziwi samobójcy na oiomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 6 stronach napisali że provo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a jakie ma to znaczenie czy to provo czy nie,wazne są przemyślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś egoista. Wakacje ważniejsze niż zona. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilu to ze ludzie uwazaja ze jest to prowo bo nikt normalny o zdrowych zmysłach takich bredni by nie pial. Czaisz k*****e zakopleksiony ?????? Jestees zerem, nikim, i o ile to prwda ze ktoś taki durny jak ty istneje to daj zyc ty gownie tej biednej swej zonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona póki co na oiomie ale trzeba będzie pomyśleć nad jakimś ośrodkiem bo skoro raz spróbowała się zabić to może i następny raz spróbować. Szczęście w nieszczęściu że nie zrobiła tego przy dzieciach, ale kto wie co tak zaburzonej osobie może przyjść do głowy? To dla jej i naszego wspólnego dobra. Co powinienem napisać jej na dobranoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że się zabijesz, i to zrób bo jesteś degeneratem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o poważne i kulturalne wypowiedzi. Ja mam szacunek do piszących i proszę oto samo. Napisałem jej tak: ''póki co śpij dobrze później pomyślimy co dalej z tobą''. Może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, takie g****o jak ty niepotrzebne w społeczeństwie naszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc0
Żona na oiomie, ale smsa wysłałeś? No masz :D Jak Ty jej chcesz coś napisać skoro na intensywnej terapii leży? :D Pomyliło Ci się coś chyba chłopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze jedź sobie z mamusia na wakacje a żonie daj spokój. Nie martw sie o jej zdrowie, lekarze o nia zadbają, Mam nadzieje, że terapia jej pomoże i wyleczy sie z ciebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten autor to jakiś debil czy tylko udaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tego że na oiomie? Jak będzie z nią lepiej to przeczyta i będzie miała dowód że się o nią martwiłem i nie jestem taki bezduszny jak mi się zarzuca nawet tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc0
No masz, to tam komórki mają? I osobie nieprzytomnej (OIOM) dają do przeczytania smsa :D Ewentualnie po próbie samobójczej w szpitalu psychiatrycznym przynoszą komórkę i mówią "mąż piszę" :D Nie ośmieszaj się, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuj chuj chuj brak slow na cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym mam przypuszczenie wewnętrzne że żona zrobiła mnie i mamie po złości z tą próbą samobójczą wiedząc że zależy nam na wyjeździe. Gdyby naprawdę myślała o śmierci to by się wstrzymała i dała nam w spokoju wyjechać i wrócić. Nie rozumiem tej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie rozumiecie. Nie chodzi o to by żona w szpitalu bawiła się ze mną w pisanie sms tylko kiedy z niego wyjdzie i je odczyta wiedziała że byłem z nią myślami. Telefon żony został w domu i leży na szafce nocnej po jej stronie łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc0
Wątpię, żeby chciała mieć dowód w postaci smsa wysłanego, którego może kiedyś odbierze. A czemu Ciebie z nią tam nie ma? No przecież to normalne jest, żona na intensywnej terapii, a "ja sobie siedzę i na kafeterii piszę" :D Poniosło adminów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc0
No to skoro jej telefon został w domu, to po jaką cholerę do niej piszesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martwie się o nia?????????????????????? nie obarczaj jej wina, Wina jest tylko Twoja, z takim zjebem to 5 min bym nie wytrzymala, rocznik 52 , dziadku zejdz na ziemie, stary, glupi pryku. Co ći zostało? Ciesz się ze ja masz, ja pierdole czuje odraze do Ciebie, nikto, zero i scierka tak to nie o twojej zonie tylko o tobie stary nijaki dziadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×