Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutntgrzegorw52

Zona próbowała sie zabic

Polecane posty

Gość gość
Czlowieku gubisz sie w zeznaniach.Teraz piszesz ze matka mieszka w innym kraju to jakim cudem ona znalazla Twoja zone w domu u Was?w dodatku z tym alzhaimerem? Provo takie ze sie zygac chce.Rozumiem tez ze skoro w zeszlym roku byles tylko miesiac w domu a reszte czasu spedziles w innym kraju to Twoja praca nie kolidowala z tym?kyzwa a ponoc taki zarobiony jestes ze nawet telefonow nie jestes w stanie odebrac. Jestes zalosnym starym obrzydliwym idiota!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym że mama mieszka w innym kraju i ma alzhaimera to był podszyw. Nie wiem jak można było się nie zorientować, ale cóż...nie mam czego wymagać od niekulturalnych, czepialskich, a wręcz chamskich osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie czy mozecie zwrocic uwage iz ktos zalozyl profil bez litery e i sie podszywa. Nie, nie odwiedzilem zony w szpitalu. Moja matka jej nie znalazla bo mieszka w innym kraju,ma 87 lat. Smutntgrzgorw52 pprzestan sie wpierdalac, po co kontynujesz moj watek.wypierdalaj!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutntgrzegorw52
Oczywiście lepiej bym zostawił matkę i chodził jak piesek na smyczy i robił wszystko co zona chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypraszam sobie to ja jestem autorką tych prowokacji o problemach z żoną, pod tą słabizną się nie podpisuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilny autorze zostaw podszywa w spokoju- on przynajmniej jest śmieszny, a ty idiotyczny, więc czas żebyś ty stąd wypierdalał ośle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wolę podszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To typowy c***j jest, dziad bez kręgosłupa moralnego i uczuć , myśli tylko o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2/10 świat , wakacji razem nie spędzacie ? Nie wierze , ze jakaś kobieta by na to poszła ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×