Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beata z rolnik szuka żony bohaterką reportażu Superwizjera Czarna Wdowa

Polecane posty

Gość gość
12:53 jakbyś nie zauważyła to nie tylko w tym temacie tak się dzieje, poza tym ten przestój nie trwa wiecznie, bo są momenty w których wpisy pojawiają się od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
~Członek rodziny : A TERAZ POSŁUCHAJCIE UWAŻNIE ! Jestem z rodziny i mogę powiedzieć coś na ten temat. Po pierwsze, każda TV to narzędzie w rękach korporacji, więc oni nigdy nie potwierdzają prawdy niewygodnej dla nich. Osoba o której mowa, to Beata Liszka (nazwisko panieńskie), pochodząca z Czeladzi. Każda inteligentna osoba wie, że prawo nie równa się sprawiedliwość a wyrok nie oznacza tego czy faktycznie coś miało miejsce czy też nie ! W tym wypadku Pani Liszka (choć na język pchają mi się inne słowa, nazywając rzeczy po imieniu),domniemam, że miała bezpośredni związek z zamordowanie Śp Andrzeja Borońskiego. Doskonale pamiętam ją jak i cała moja rodzina. Osoba, która odpisuję na komentarze w imieniu tego programu to zwykły trybik systemu dbający tylko o wizerunek i nic więcej. A teraz parę faktów dla tych, którzy robią sobie z tego jaja i robią z morderstwa Andrzeja temat do żartów w komentarzach typu: "Powinna wziąć udział w Tańcu z gwiazdami". Zamknijcie buzie !!! Nie macie prawa tak pisać w ogóle. Zastanawiam się czy Wasze poczucie humoru byłoby takie same, gdyby Waszego syna, kuzyna, czy kogoś bliskiego znaleziono martwego, zamordowanego. Ta sprawa z przed lat ma taki kaliber, że nie macie pojęcia o czym mówicie. Pani Liszka była i być może wciąż jest tylko marionetką ............... Yyy i tu zakończę to zdanie. Skoro pomimo dowodów i innych ważnych informacji , które zgromadził ojciec Śp Andrzeja, sprawa nie została należycie wyjaśniona a pewne osoby, które były w to wszystko w pewien sposób zamieszane rzekomo popełniły samobójstwo, a prokuratura "popełniła" masę błędów to wnioski nasuwają się same. Co tak naprawdę wydarzyło się w ich mieszkaniu, w którym wspólnie mieli popełnić razem zaplanowane "samobójstwo" to wie tylko Beata, która dziwnym trafem przeżyła. Śp Władysław Boroński, który zmarł w 2014 roku, ojciec Śp Andrzeja Borońskiego był osobą bardzo inteligentną i pomimo bólu wszystkie dowody, które zebrał były potwierdzone faktami wbrew temu jakie oficjalne bzdury i kłamstwa były podane jako oficjalna wersja. Osobiście byłem przy tym kiedy Śp Władysław Boroński pokazywał oficjalny dokument od dwóch niezależnych specjalistów z Włoch i Niemiec, którzy stwierdzili dokładny czas zgonu, który był zaprzeczeniem oficjalnej wersji. Pamiętajcie, że im wyżej tym większe brudy, które są tylko odpowiednio ukrywane. Śp Andrzej był założycielem i właścicielem korporacji taxi "Polonia" w Sosnowcu, jednocześnie stając się później ofiarą morderstwa, gdzie Pani Liszka stała się potem oficjalnym właścicielem tej firmy. Myślę, że nie ma sensu przytaczać masy faktów dotyczących tej sprawy bo to nie była pierwsza ofiara z mojej wiedzy, gdzie po związaniu się z Beatą Liszka, kolejna osoba popełniła rzekome samobójstwo. Wszystko to co jest istotne jest w wypowiedziach Śp Władysława Borońskiego w programie Superwizjer. Domniemam, że jest w 100 % winna, choć nie było oficjalnego wyroku skazującego. Ta kobieta na pogrzebie była ubrana w szpilki i sukienkę mini jakby szła na dyskotekę a nie pogrzeb własnego męża. I jak powiedział Śp Władysław Boroński, jej gra aktorska jest naprawdę dobra. Wyrafinowana, zimna, bezwzględna .... vel Czarna Wdowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam beate w Piasecznie w auchan jak robiła zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markowi należy się mega odszkodowanie od TVP. Producenci programu powinni lepiej sprawdzać kandydatów, których potem rolnicy zapraszają do domów. To raptem 3 osoby na każdego rolnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiadomo zarówno pierwszy mąż jak i drugi byli wcześniej żonaci. Tutaj jest wpis o żonie Andrzeja i jego synu obecnie przed 30 tką ,natomiast w Superwizjerze występuje była żona Jarosława Dudy. Zatem ci faceci porzucili swoje żony i dzieci dla tej kobiety Widocznie szukali nowych wrażeń i je znaleźli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już wiem skąd te wpisy o niej tutaj www.gowork.pl/opinie_firma,1018744,0 chłopaki az tak nudzicie się na tym postoju w tym Sosnowcu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sasiadka Beaty z Kurowa, mila i sympatyczna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co kupowała? czy wrzucała do koszyka produkty z kciukiem w logo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe popołudnie topik zawieszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim trzeba być debilem żeby podobały się takie piosenki jaką wrzucił Marek na swoje fb, syf i ohyda, tfu https://www.youtube.com/watch?v=i_R_Pi3NSAc naprawdę nie wierzę że są kobiety które poszłyby na zycie z tym rolnikiem, jedyny pożytek z niego to sprzedać te hektary i zakosić troszkę kasiory Anka i Ruda na 100 procent nie chcą tego syfiarza tylko są tam bo są bo wymaga tego program :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tam jakieś wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Beatka na zywo się prezentuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dziecko Andrzeja Borońskiego zmarło w tym samym czasie co on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzkiska tyle czasu, tyle wpisów a dalej g...no na nią macie? a nie jest tak mocno cwana więc raczej sorry rodzinka ale wam nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*********j w półobrotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:05 Beata idź zbierać muchomory zanim sezon sie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapominajmy że karma wraca .Zycie ją ukarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×