Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beata z rolnik szuka żony bohaterką reportażu Superwizjera Czarna Wdowa

Polecane posty

Gość gość
Morderczyni spokoju zazna dopiero w piekle. Tu na ziemi ma czuć, że jej zachowanie jest nieakceptowalne! Wycieli Beatke. Ktoś pisał, że rudej też bylo mało- nic dziwnego są obie u Mareczka i wycięli ją razem z Beatą niechcący hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 12:47 Beata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urywek relacji z wczorajszego odcinka ''Kandydatki Marka zajęły się zwierzętami - karmiły kury i pieski. Widać, że Marek ma z nich spory pożytek! '' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten łańcuszek miała kobieta na pierwszym i drugim ślubie a teraz ma go w programie: https://www.google.pl/search?q=rolnik+szuka+%C5%BCony+marek&rlz=1C1VSNA_enPL597PL598&biw=1242&bih=602&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwidvq71kdDPAhUiJJoKHSM7DBEQ_AUIBigB#imgdii=D-gU11m7_9W8UM%3A%3BD-gU11m7_9W8UM%3A%3BG-whQ5WNAF2ufM%3A&imgrc=D-gU11m7_9W8UM%3A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest łańcuszek który ma jej przynieść szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slodkopierdzaca Bogusia powiedziala do Zbinia : jestem naamieeetna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że pan Boroński (ojciec pierwszego męża Beaty) już nie żyje. Był blisko rozwikłania tej sprawy, ale rozwiązanie zabrał ze sobą do grobu. Jedyne co my, jako widzowie, możemy zrobić, to nagłaśniać, nagłaśniać i jeszcze raz nagłaśniać. Beata jest bezkarną psychopatką, która bezwględnie pozbywa się ludzi, którzy są "niewygodni". Dobrze, że Pudelek napisał o tej całej sprawie. Inaczej wszyscy byśmy żyli w słodkiej nieświadomości, że w popularnym programie występuje zwykła żmija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra meza mogła zalatwic. Ale policjanta i świadka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo zbiegów okoliczności... to samo imię i nazwisko, ten sam wiek, ta sama charakterystyczna wada wymowy i zgryzu oraz ten sam naszyjnik. Jestem na 99% pewna, że bohaterka reportażu "Superwizjera" to ta sama osoba co Beata z programu "Rolnik szuka żony". Swoją drogą wokół tej sprawy jest taka zmowa milczenia, że aż ciężko w to uwierzyć. Jedynym człowiekiem, który mógł "Beatkę" wsadzić do więzienia był Władysław Boroński, jej pierwszy teść. Niestety zmarł na raka w 2014 r. Mam nadzieję, że kuzynka pierwszego męża tej psychopatki, będzie walczyć o sprawiedliwość. To ona napisała na swoim facebookowym profilu, że Beata Duda zamordowała jej kuzyna. Ta modliszka nie może pozostać na wolności!! Jest zagrożeniem dla otoczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. ona nie jest do tego zdolna 2. nie wpływała na wolę meżusiów 3. nawet ich nie ubezpieczyła =wiec moze ma po prostu pecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps. u was też kafe sie czasami nie odswieza w tym wątku? ?? wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mhm, tak, tak... pecha to by miała, jakby zgadzało się TYLKO imię i nazwisko, ewentualnie wiek. A tu zgadza się wszystko! Obejrzałam ten reportaż w "Superwizjerze" i rozpoznałam tę całą Beatę. To ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mhm, tak, tak... pecha to by miała, jakby zgadzało się TYLKO imię i nazwisko, ewentualnie wiek. A tu zgadza się wszystko! Obejrzałam ten reportaż w "Superwizjerze" i rozpoznałam tę całą Beatę. To ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz ze nie ubezpieczyła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggwwww
Kuzynka wczoraj Oceniono 5 razy 3 Po tylu latach dopadła cie sprawiedliwość Szkoda, że nieżyjący mój Śp wujek tata nieżyjącego Sp Andrzej Borowskiego nie doczekał tej chwili..... A MOZE TAM NA GÓRZE WSZYSCY ZJEDNOCZYLI SILY I W TEN SPOSÓB WYJAŚNIĄ SIĘ NIENATURALNE ZGONY Sp A NDRZEJ NIE ZYJE OD 2001 roku 28.10 czyli 15 tal temu i co myslalas ,ze zapomnielismu Nawet o dziecku ,ktore mialas z Sp Andrzejem PAMIETAMY KUZYNKA Skopiowane z pewnego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ ta Anka to jest pi\źni\ęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że osobiście ich raczej nie zamordowała, ktoś jej w tym pomagał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie wam wczoraj Beatka podobała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wake Up mankind the time is running

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy Beatka bedzie z Markiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleekkaa
odśwież się stronkooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakas kuzynka 1 meza Beaty napisała na plotku ze Beata miała z nim dziecko. Ciekawe co sie z nim stało ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie cos na temat tego dziecka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że Anka i Ruda nie sa zainteresowane Markiem ani zyciem tam, obojętność ironiczna az bije z ich twarzy hahaha jedynie Beacie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×