Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kury domowe to pasożyty

Polecane posty

Gość gość
Zaradne kobiety urobione po łokcie w biedronce lecą z obłedem w oczach do domu bo trzeba posprzątać, ugotować, oprać i pilnowac dziecka przy lekcjach. To nie jest zaradność tylko kierat i niewolnictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo to dobra wola twojego żywiciela. Jakby miał głowę na karku to by spisał intercyzę. Ale musiałby mieć jakiś majątek, a gołodupcy nic nie mają to zgadzają się na rzekomą współwłasnośc małżeńską. xx Nie żywiciela tylko męża patologio. Miał mój maż majątek i ja też miałam. Sprzedaliśmy i połączyliśmy nasze majątki w jeden wspólny. Tak się kochamy wyobraź sobie tumanie. Tylko nie kojfnij na zawał teraz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego sądzisz wszystkich po sobie? Uważasz, że jeśli ty miałabyś tylko szansę na pracę za najniższą krajową to już wszystkie inne też. Moja droga kobiety pracują na różnych stanowiskach, na różnych szczeblach, mają własne firmy, w których wcale nie gorzej sobie radzą niż faceci.Oczywiście nie ujmują nic paniom pracujących na kasach w biedronce, bo taka może i kiepsko zarabia, ale przynajmniej jakąś emeryturę kiedyś będzie miała. W odróżnieniu od tych wiecznych Pań domu, które( te z kafeterii mężowie milionerowie będą musieli zabezpieczyć lokatami w bankach szwajcarskich), a pozostałe będą pod opieką dzieci lub na jakimś socjalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o właśnie jest pierwsza milionerka z kafeterii, hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:32 A gdzie ja napisałam, że pracuje w Biedronce nie ujmując paniom ekspedientkom:D Wyczytałaś to w magicznej kuli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafeterii sami milionerzy i ludzie sukcesu z własnymi firmami albo poważną pracą w korporacjach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i żony bogatych biznesmenów, którzy cierpią na nadmiar hajsu dlatego nie trzeba pracować, bo kasy wystarczy na kilka pokoleń i można sobie leżeć i pachnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 11:32 A gdzie ja napisałam, że pracuje w Biedronce nie ujmując paniom ekspedientkomsmiech.gif Wyczytałaś to w magicznej kulismiech.gif czytanie ze zrozumieniem się kłania no faktycznie nawet w biedronce trzeba umieć czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś o właśnie jest pierwsza milionerka z kafeterii, hahahahahah xx Zazdrościsz nędzaro ze slumsów? :D Ty nigdy niczego mieć nie będziesz choćbyś tyrała do usranej śmierci. Pogódź się wreszcie śmieciaro. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro mówicie że nie jesteście pasożyami proszę wymienić w punktach to co dzisiaj udało wam się zrobić i ile czasu wam to zabrało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście nie ujmują nic paniom pracujących na kasach w biedronce, bo taka może i kiepsko zarabia, ale przynajmniej jakąś emeryturę kiedyś będzie miała x Niepracująca żona będzie miała emeryturę po mężu. Musi tylko dbać by ten nie odszedł do innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak odejdzie to trzeba będzie szukać innego frajera to zwykłe kurestvo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa ale wy jadem plujecie zazdrosnice. Nie chce się wam pracować i nie możecie znieść, że niektóre kobiety nie muszą, a mężowie O DZIWO zakochani w nich po uszy, a to się im udało co? Wy w robocie od 7, a one o 9 na spokojnie bez pośpiechu piją kawke, potem robią co chcą, a nie to co ktoś im każe, nie mają szefa nad soba, nie są na czyjeś posylki. Zaraz napiszecie ze to służąca męża. A wyobrazcie sobie że niektóre kobiety mają takich mężow, że sami dużo robią w domu a kobitka ma jeszcze wiecej czasu na dbanie o siebie. Uważajcie bo na zawal padniecie. I nie, nie jestem kura domowa. Zarabiam wiecej niż mój mąż. Ale nie mam szacunku do ludzi, którzy interesują się tym jak żyją inni. Wiem, że to wynika z zazdrości i musicie sobie ulżyć obrażając tych, którzy maja lepiej. Możecie pisać co chcecie, myślicie ze je to coś obchodzi? One to czytają dla rozrywki popijajac kawke, robiąc paznokcie i śmiejąc się z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś skoro mówicie że nie jesteście pasożyami proszę wymienić w punktach to co dzisiaj udało wam się zrobić i ile czasu wam to zabrało. xx A guzik cię to obchodzi śmieciu. Nie będę się tłumaczyć jakiejś patologii z marginesu społecznego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a jak odejdzie to trzeba będzie szukać innego frajera to zwykłe kurestvo x sama jesteś ku/rwa co stoi pod latarnią i trzęsie dopą z zimna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak odejdzie to trzeba będzie szukać innego frajera to zwykłe kurestvo x Ale alimenty będzie musiał płacić i połowa majątku do podziału chyba, że zabezpieczył się intercyzą. Teraz jest jeszcze 500 plus, a jak bieda przyciśnie to zawsze można pójść na kasę do sklepu tam biorą każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheh ale mam beke z was :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feajerkami to wy jestescie, bo mąż was wygania do pracy a po pracy drugi etat-usługiwanie panom :D ale was faceci sobie wychowali :D sprytni są :D na która dziś do pracy macie? Idźcie szybko zrobić przed pracą obiad i wyprac panu skarpetki bo bedzie zły. I lepiej nadgodziny robcie bo pan będzie niezadowolony, ze jest za malo pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam beke z tej wojny pracujące vs niepracujące :D najlepsze tematy na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem urobiona idioci, bo mam od tego ludzi. I maz o tym wie, bo sam ich zatrudnia. Mozecie po mnie jechac, po mnie to spływa. ;) jakbym nie miala czasu to bym tu nie zagladala w przerwach miedzy kawą, kosmetyczka a fryzjerem ;) poza tym jak byś chciał wiedzieć, to jestem wykształcona, i to pewnie wyżej, niz Ty, cebulaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [12:11 I tutaj jest podstawowa różnicy, bo mąż( a nie pan i władca jak u cb) nie może nic kazać i nigdzie wyganiać. Nie ma też czegoś takiego, że mu muszę uprać skarpetki czy zrobić obiad, bo to mój z****** obowiązek. Jest równouprawnienie- idziemy do pracy, a po pracy wspólnie coś ugotujemy, jedno niech nastawi pranie, a drugie zmywarkę. To nie te czasy kiedy te czynności należały tylko do kobiet. Dona ma 24 godziny do pracy idzie się na 8, 9 godzin i zostaje jeszcze kupa czasu wolnego, żeby we dwoje coś zrobić i jeszcze mieć czas wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A składkę emerytalną można sobie odkładać na wlasna rękę, gdybyś nie wiedział. Boże, co za ograniczony stwór. Niektórym taki podział ról odpowiada i nie Tobie to oceniać. Widocznie jestes takim matolem ze zadna Cie nie chce, i wylewasz swoje frustracje. Przykro mi przegrancu prawiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja nie jestem urobiona idioci, bo mam od tego ludzi. I maz o tym wie, bo sam ich zatrudnia. Mozecie po mnie jechac, po mnie to spływa. oczko.gif jakbym nie miala czasu to bym tu nie zagladala w przerwach miedzy kawą, kosmetyczka a fryzjerem oczko.gif poza tym jak byś chciał wiedzieć, to jestem wykształcona, i to pewnie wyżej, niz Ty, cebulaczku. pilnuj frajera bo z pisania bajek to ty nie wyżyjesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.21 a na jakiej podstawie wnioskujesz ze to moj pan i wladca? :) nie piore i nie sprzątam bo tego nie lubie, mąż tyle zarabia że przychodzi do nas pomoc. A po pracy męża nie musimy zasuwac w domu i dzielic się obowiązkami jak wy tylko mamy czas dla siebie :) to wy oboje pracujecie i sami musicie jeszcze mieszkanie ogarniac? Współczuje. Tak, doba ma 24 h, ale mi by bylo szkoda czasu na jezdzenie na mopie po pracy, wole ten czas spędzić przyjemniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zobaczyc frajera, to spojrz w lustro matole. :) Jeszcze pol godzinki posmieje sie z was, potem uciekam na zakupy i lunch z kolezanka. :) tylko postarajcie sie bardziej, bo jak narazie to wieje nudą cebullaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:25 oni tego nie rozumieja, bo zawisc i zazdrosc cebulaczkowa zalewa im mozg hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i widzisz , próbujesz te bajki skrobać, ale dalej ci nic nie wychodzi. Nie chodzi o to, żeby zasuwać, my nie jesteśmy jakieś świnie w chlewie, żeby zatrudniać sztab ludzi, bo nie potrafimy wykonać podstawowych czynności wokół siebie. My nie jesteśmy niepełnosprawni. Taka ARYSTOKRATKA, a nie słyszała o urządzeniach myjących, odkurzających tylko wyskakuje z jakimiś mopami śmierdzącymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Leć, leć kochana bo przeterminują ci się bony z MOPS-U albo jadłodajnię caritas zamknie, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:30 ojoj juz lepiej ale slabiutko, postaraj sie i powkurzaj bardziej jak jyz zejdziesz z urzadzenia sprzatajacego oczywiscie.hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:33 jak sie znasz, widocznie jestes stalym bywalcem mopsu. No coz, i tacy ludzie istnieja. Dorzuce ci sie do szlachetnej paczki, nie martw sie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×