Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Maz przestal mnie kochac po urodzeniu dziecka

Polecane posty

Gość gość

Wydawało mi się ze jesteśmy dobrana para. PO 5 zdecydowaliśmy się na dziecko, w ciąży maź jakość szczególnie nie szalał na punkcie ciąży. Wszystko zmieniło si po urodzeniu córki. Początkowo myślałam ze tak bardzo si cieszy, teraz jednak po 2,5 latach widzę ze w jego sercu nie ma już dla mnie miejsca. Nie przytula mnie, nie chce ze mną wychodzić, spędzać wspólnego czasu ,śpi w osobnym pokoju, seks jest raz na 3 mieś. Rozmawiałam z nim on mi wpiera że jestem zazdrosna o córkę, córkę kocham, jestem mama ale tez kobieta i potrzebuje faceta a maż nie potrafi być ojcem i mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki na dowód bez zaświadczeń dla Każdego http://kredytyk.net.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie po prostu już wcześniej jego miłość do ciebie była słaba, ale było to coś nowego no to sie kręciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej spędzaliśmy wspólnie czas , często się kochaliśmy byliśmy zgrana para. Po urodzeniu córeczki mąż tal jakby oszalał na jej punkcie , dla niego liczy się tylko dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien35
W twoim związku wyraźnie dzieje się źle ,to co opisujesz nie jest normalne. Spróbuj jeszcze raz porozmawiać z mężem i nie daj sobie wmówić ,że jesteś zazdrosna o córkę. Czy mąż przejawia jakąś szczególną miłość do córki żeby mieć podstawy do takich wymówek? Z tego co piszesz ,nie. Można podejrzewać ,że w jego życiu jest inna kobieta . Ja też tak miałam ,gdy mój były mąż znalazł sobie kochankę .Też przeniósł się ze spaniem do innego pokoju twierdząc ,że tak lepiej będzie dla dziecka i dla mnie a poza tym ja byłam na urlopie wychowawczym a on pracował więc dziecko nie dawało mu się wyspać,dziecko miało niewiele ponad rok. Spróbuj przyjrzeć mu się bliżej , nie zawahaj się dokładnie przejrzeć jego rzeczy i telefon oraz komputer o ile to możliwe i nie daj sobie wmówić,że trzeba mieć zaufanie , zaufanie to ty już miałaś a teraz wiele się zmieniło . Ja nie miałam żadnych dowodów ,że mąż mnie zdradza dopóki nie zrobiłam przeszukania, w jego samochodzie znalazłam długi list do kochanki gdzie nie tylko opisywał wrażenia ze wspólnego seksu ,ale też podane było miejsce gdzie ten seks uprawiają i kiedy. Moja znajoma przypadkowo natknęła się w laptopie na otwartą pocztę małżonka a tam okazało się,że mężuś prowadzi podwójne życie. Rusz głową i zacznij analizować zachowanie męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się babo ze się interesuje dzieckiem a nie lata za kochanica jakąś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ciesz się babo ze się interesuje dzieckiem a nie lata za kochanica jakąś. Co za głupi wpis Maż jak jest w domu to interesuje się tylko córka, bawi się z nią , przytula, całuje Ktoś by napisał jak ten ktoś powyżej powinnaś cię cieszyć a nie szukać dziury w całym, tak tylko że praktycznie od urodzenia córki tak jest codziennie. Relacje są wyraźnie zachwiane. Wiem że to małe dziecko i potrzebuje nas obojga, ale gdy idzie np. spać to mąż ma wtedy albo komputer albo TV. Gdy próbuje z nim pogadać , to nie da rady bo jest zmęczony itd. to samo z seksem dla niego mógłby nie istnieć, dla mnie to chore, nawet mu to wprost wygarnęłam że są trzy opcje albo sam się zabawia, albo kogośc ma albo jest chory. Oczywiście mnie zbył, nie wiem czy jest jakiś sens by ratować ten związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój wpis jest głupi. Może wyglądasz jak taki pasztet i się nie dziw mężowi ze Ciebie nie chce. Z resztą musisz być mega zakompleksiona skoro jesteś zazdrosna i córkę. Żałosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jego miłość nigdy nie była przesadnie wielka. Piszesz,że byliście a raczej zdawało ci się,że byliście dobraną parą...dla mnie to by było za mało by spędzić z kimś całe życie. Mężczyźni są praktyczni i to wcale nie wielka miłość skłania ich do małżeństwa a ogół zalet jakie posiada kobieta. Dla poważnie myślącego o życiu faceta dzieci,to czy kobieta chce je mieć zawsze będzie bardzo ważne i dla wielu z nich to właśnie one będą od tej kobiety ważniejsze. Nie powinno to dziwić w sytuacji gdy wiele kobiet ,nawet tu na kafe w różnych tematach deklarowało,że dzieci są dla nich ważniejsze niż partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie jestem zakompleksiona, po drugie nie jestem pasztetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego punktu widzenia wygląda to tak dałaś mi dziecko , więc już Cię ni potrzebuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko ma się na całe życie, zonę,męza można zmienić dlatego trzeba starac się o zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko myślę że mąż nigdy Cie nie kochał, potrzebna mu była darmowa baba do gotowania, sprzątania, dokładani się do rachunków i seks miał za darmo. Dzieci zawsze się kocha, dlatego tak mocno to odczuwasz. Pozostaje rozstanie albo pogodzenie się z sytuacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotyczne wpisy... Co za kobiety tu siedzą...? Po jednym zdaniu oceniacie, że ludzie ślub wzięli tylko dlatego "ze jej wydawało się, że są idealną parą ". Jak to tak można? Serio myślicie, że tylko to było powodem zawarcia małżeństa? To, że jest pasztetem to się nawet komentowac nie chce. Nawet jeśli to myślicie , że jej mąż to Enrique Iglesias? Szkoda gadać. Ewidentnie w związku coś jest nie halo. Może rzeczywiście nie kochał cie aż tak silną miłością? Musisz z nim rozmawiać. Może kiedyś się otworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko może dziecko to przykrywka- najprawdopodobniej chodzi o inna kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upasłaś sie i juz go nie pociagasz zresztą juz nie patrzy na cb jak na kobiete tylko na matke dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tu dwa czynniki: a) znudziłaś mu się i b) widujecie sie tylko w warunkach domowych gdzie trzeba notorycznie sprzątać, gotować i w kapciach chodzić Ale nie wiem czy od tych zjawisk jest ucieczka. No może jest. Nie żenić się, ale czy to jest optymalny sposób na życie ? Chyba takiego nie ma. Ze smutkiem chyba muszę potwierdzić pewnie samczy pogląd że człowiek chyba nie jest stworzony do monogamii ale kłóci się to z modelem który należy zapewnić dziecku gdy je się już ma. No więc może chodzi o zadanie sobie szczerego pytania przed ślubem przez obie osoby czy kandydaci których sobie wybrali uważają za los na loterii ? Może jeśli niezupełnie to może w tym jest rzecz, a może w zupełnie czym innym ? A może życie ogólnie jest takie po prostu chujowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie nie śa stworzeni do monogamii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rutyna, rutyna,rutyna- miłość zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien35
Bzdury ,które tu niektórzy wypisują olej, spróbuj jednak poszukać tej drugiej , bo nawet gdy wybucha ,i tak powinno być ,wielka miłość do dziecka to normalnie małżonek jest szczęśliwy ,że żona dała mu tak wspaniałe dziecko i tą miłością cieszą się razem a nie w pojedynkę. Spróbuj go trochę prześwietlić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam mu przeszukać rzeczy? sprawdzić tel, zawsze twierdziłam że nigdy czegoś takiego nie zrobię, teraz się waham, ale z drugiej strony chciałabym wiedzieć czy nie ma kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i nie ma nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien35
Kochana,jak jest wszystko dobrze to nie robi się takich rzeczy ,ale jak coś szwankuje to zrób to,przeszukaj wszystko,kieszenie,szafki,samochód no i oczywiście telefon i komputer jak się da. Może jakaś niewinna rozmowa ze znajomymi z jego pracy? Może nikogo nie ma ,ale jednak jest to najczęstszy powód zmiany zachowania mężów,nie masz nic do stracenia, i tak męża już straciłaś to chociaż przekonaj się co w trawie piszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stuka inną na boczku kolejny prymitywny i egoistyczny samiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za taka zamianą kryje się inna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem tak jest ze po porodzie kobieta jest już tylko matka dla faceta. Smutne to ale bywa. Mam nadzieję że wam się ułożyło autorko. Ze to był chwilowy kryzys i wszytko wróciło do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×