Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość gość
Dziewczynki mam pytanie mam 11dc dzisiaj gdy sie podcierałam na papierze zauwazylam przezroczyaty sluz z nitko krwi,nigdy tak nie mialam wiec niewiem co to moze oznazacz:/ Przytulanka byly 9dc i 10dc. Karolcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 1503
Karolcia a zauważyłaś jeszcze coś dziwnego? Generalnie ciężko to czemukolwiek przypisać bo może się zdarzyć po zagnieżdżeniu jak i tak po prostu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 1503
Hej Karolcia:) Masz może jakieś inne objawy? Ciężko to konkretnie do czegoś przypisać. Może się tak zdarzyć przy zagnieżdżeniu, ale także z innych naturalnych przyczyn... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Iwona, skoro gin cie uspokaja, to jest dobrze:-) Nie jestem ekspertem od zdjec. Widac, ze cos tam jest:-) Pozniej beda fajniejsze zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Karolcia z tego co wiem niektóre dziewczyny maja tak podczas owulacji, zdarza sie to tez implantacji zarodka ale wydaje mi sie ze dwa dni po stosunku to zbyt wcześnie ... Chociaż ja przegapiłam moment zagnieżdżenia wiec wszystko jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Znowu zacięło nabanababababbabanan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Ja mam takie głupie pytanie ale juz sie pogubiłam skoro według usg dzis jest 5tydz6dzien a od ostatniej miesiączki minęło 7 tydz1dzien to jeśli ktos mnie spyta w którym jestem tygodniu to mowić ze w 6tyg czy w 8tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Moglo peknac jakies naczynko raczej. Implantacja jest zazwyczaj w terminie okresu. Ja tak mialam przy corce. W tej ciazy dokonalo sie to jakos bezobjawowo. Nie bylo ani plamki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Widze, ze sie zwiesza podczas dodawania nowej strony... Zazwyczaj podaje sie wiek ciazy od ostatniego okresu. Dobraaaanoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkresPrecz83
Witam wszystkich, jestem nowa na forum. Wraz z mężem jesteśmy po 1wszej próbie, raczej nieskutecznej. Dowiem sie za jakieś 10 dni ale raczej jestem przekonana, ze nic z tego. Bolą mnie piersi i brzuch jak zawsze przed okresem. Wczoraj zaopatrzyłam sie w monitor Persona do monitorowania cyklu, mam nadzieję ze za drugim podejściem sie uda chociaż mam głowę pełna paranoi i jak sobie czytam wasze posty, to sie cieszę ze nie jestem sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. ja tez niestety staram sie a to juz 4miesiace:-( moze napisze Cos o sobie;mam na imie iwona, mam 26lat. Ostatnio co miesiac Dopatruje sie chociaz cienia tej kreski ale narazie jej nie widac:-( za pare dni znow zaczynam staranka,oby tym razem owocne:-)czego zycze kazdej czekajacej:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Witajcie okres precz i nowa Iwona:-) Bedzie dobrze! Tylko zacznijcie starania bez nakrecania sie. Zycze kazdej dwoch kresek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natii91
A czy któraś z was testowała przed okresem i coś wyszło? Jestem 10 dpo i umieram z ciekawości :) czy lepiej zaczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Testowalam 2 dni przed, ale naprawde nic nie bylo widac. W dniu okresu cien cienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynie co jeszcze zauwazyłam to ból podbrzusza i ciąfniecie w macicy jak na @. Ale nigdy nie zauwazyłam u siebie taki plamien po @. Karolcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkresPrecz83
Starania, masz racje zeby sie nie nakręcać ale kurcze jakoś ta głowa nie chce sie wyłączyć, chyba sie za duzo w necie naczytałam i mam teraz paranoje. Życzę każdej szczęścia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natii91
To jednak zaczekam :) chociaż nie wiem czy wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Cześć wszystkim, witam nowe dziewczyny fajnie ze jest nas coraz wiecej. U mnie dzis kolejny leniwy dzien i tylko śniadanko jadłam póki co ale niedługo musze cos wcisnąć. U mnie tylko podejrzeniem ciąży były lekko bolące piersi i ból jak na @ juz na tydzien przed terminem dlatego zdecydowałam sie zrobić test ale nie spodziewałam sie dwóch kresek bo znowu muslalam ze to moja podświadomość, także dziewczyny czasem cykl udany nie różni sie wiele od normalnego ;) jak robiłam test dzien przed terminem @ to moja kreska była dosc wyraźna nie musiałam doszukiwać sie cienia ale jak wiadomo wszystko zalezy od tego kiedy miałyście owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Iwona, masz racje. Wszystko zalezy od owulacji. U mnie pewnie sie przesunela. Choc robilam test bardzo czuly, byl tylko cien cienia. U kazdej kobiety jest inaczej. Ja dzis zrobilam dla rodzinki normalny obiad i nawet troszke zjadlam. I tak mdli mnie caly dzien:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Ja ugotowałam wczoraj na dwa dni także dzis miałam z głowy ;) u mnie piersi sa czule na dotyk i troche nabrzmiałe czasem czuje jakies kłucia w podbrzuszu i pachwinach, czasem mnie mdli ale jeszcze nie wymiotowałam ;) A dziewczyny spojrzałam w swój kalendarz i ja robiłam test 14 dnia po ostatnim stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dziewczyny czy 'opłaca' mi się isc do ginekologa skoro wyszlo mi prolaktyna podwyższona? do endo idę za tydzien, do gin w poniedziałek, i nie wiem czy jest sens? czy odwolac? czy iśc niech zobaczy co i jak, nie wiem czy określi czy to tylko prolaktyna jest problemem nieudanych prób zajścia w ciążę? czy coś moze polecic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Monika, a ta gin prywatnie? Jesli tak, szkoda kasy. Idz najpierw do endo, a potem do gina, jak juz wyjasnisz sprawy hormonalne. Z doswiadczenia wiem, ze czesto ginekolodzy olewaja sprawy hormonalne, ktore maja kluczowe znaczenie. Jak juz wiesz, ze prl podwyzszona, wiesz od czego zaczac. To moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staranka wlasnie chodzi o to że prywatnie, endo tez prywatnie, teraz jeszcze musze isc do urologa i również prywatnie, do tego leki, także sama rozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
To sprobuj gina umowic po endo. To nie powinno byc problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja ogólnie chciałam iśc do gin żeby mi coś doradziła na to że się nie udaje, jakieś leki czy co, nie wiem, ale skoro prl podwyższona to moze to tylko jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
ja wiem ze najlepiej o tym nie myslec ale niestety czesto nie da sie wygrac z Myslami:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
monikagosc tylko gin Moze ci powiedziec zeby najpierw wybrac sie do endo i jak on ustali Leczenie to zeby wrocic do niego. umow sobie gina po endo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikagosc
W sensie po jednej wizycie u endo czy jak już prl będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
poczekaj az ci sie unormuje chociaz troszke bo wiem ze to czesto przyczynia sie do braku powodzenia w starankach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×