Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość Staranka
Iwona, dziekuje! :-) Poki nie ma brzucha, USG jest dopochwowe. Przy corce tez dodatkowo uciskal brzuch. Zobaczymy, jak to bedzie jutro. Na pewno dam znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Kurde jakoś mnie teraz tak brzuch w dole dziwnie ciągnie :( oby to nie było nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Kurde mam takie dziwne kłucia w brzuchu:( mam nadzieje ze to nic zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikagosc
Około 8-10 dni do okresu, robić test czy jeszcze czekać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge nic napisac tu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikagosc
około 8-10 dni do okresu, robic test czy jeszcze poczekac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Monika lepiej poczekaj do 2 dni przed @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikagosc
dzieki Iwona za radę :) to jeszcze poczekam... ale od soboty boli mnie brzuch jakby na okres... ale mnie tak nigdy nie bolał długo przed okresem, nie wiem. Iwona masz już potwierdzoną ciąże u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Monika jeszcze nie dopiero idę na koniec tygodnia z moich wyliczeń dzis zaczyna sie 7 tydz, a ze mieszkam w UK to wole poczekać zeby cos zobaczyć juz bo musze isc prywatnie a jak wiadomo koszta sa spore;) mnie tez brzuch bolał tydzien przed terminem @ ale jakoś wytrzymałam z testem bo bałam sie ze znowu bedzie jedna kreska ale jednak sie udało wiec moze i u Ciebie sie powiodło czego Ci zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Dziewczyny, jestem po wizycie... Zaczynam zalowac, ze jednak za wczesnie poszlam. Wymacal brzuch i zrobil USG. Widzielismy pecherzyk, ale serduszka nie...Mozliwe, ze jest za wczesnie. To 6. tydzien. Myslalam, ze juz zobacze...Teraz zaczynam sie martwic...Ustalilismy kolejny termin - 16 grudnia. Ja chyba nie wytrzymam tak dlugo i jutro pojde na bete, a w pon. powtorze. Musze wiedziec, ze sie rozwija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Staranka nie martw sie pewnie to zalezy od tego kiedy doszło do zapłodnienia czytałam ze nieraz serduszko widać dopiero w 8 tygodniu bedzie dobrze nie przejmuj sie teraz najgorszy czas bo strasznie sie dłuży wiem to po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Staranka moze to głupie co zapytam ale sie po prostu nie znam czy w tym pęcherzyku widzieliście juz mały zarodek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikagosc
dzięki Iwona :) Staranka nie martw się, będzie wszystko dobrze czego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Nie wiem, jak mam sie nie martwic...Nie wiem. Nie widzielismy akcji serca po prostu. Jutro lece na bete. Nie moge siedziec bezczynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Staranka to leć na ta betę wtedy będziesz mogła być spokojniejsza, pewnie zrobiłabym tak samo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Polece. A w pon.powtorze. I caly weekend bede w stresie...A w sobote robie corce urodziny...Myslalam, ze powiem jej radosna nowine...A tak musze czekac w niepewnosci...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikagosc
kiedy można robic tą bete żeby coś pokazało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Staranka trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze. Monika z tego co wiem to beta wykrywa ciąże sporo wczesniej niż testy domowe chyba 10 dni po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikagosc
czyli że jutro mogę zrobic? :D ile się czeka na wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
To zalezy od labolatorium nieraz jest za kilka godzin a nie raz na następny dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikagosc
a to w sumie już chyba doczekam do zwykłego testu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staranka, nie martw się bo to że nie widać serduszka może być efektem kiepskiego sprzętu USG a serduszko może już bić w najlepsze :) Dlatego lekarze zalecają USG w 8 tyg ciąży czyli tak naprawdę w terminie kolejnej @ która by wypadala. Głowa do góry ! Beta na pewno rośnie . Kudłaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Dzieki dziewczyny za wsparcie! Mam nadzieje, ze wam nie marudze. Teraz zaluje, ze nie poczekalam dluzej. Karte ciazy zalozyl i zdjecie usg dal, choc serca nie ma. Myslicie, ze bedzie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Staranka na pewno! Czytałam teraz sporo na forach i naprawdę duzo dziewczyn widziało serduszko dopiero koło 8 tyg wiec musisz tylko dać czas fasolce, musi być dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Staranka a wiesz kiedy miałaś owulacje albo kiedy moglo dojść do zapłodnienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Dziekuje...Tak potrzebuje jakiegos wsparcia. Nie sadzilam, ze tak bedzie...?Maz mowi, ze nic nie zrobimy cokolwiek bedzie. Juz to przezylam i to byl koszmar...Nikomu nie zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Nie wiem tak naprawde, kiedy byla owulacja. Teoretycznie wszystko jest mozliwe. Dzialalismy 10, 12, 14 dc. i jeszcze raz gdzies przed okresem, ale mnie wtedy pobolewalo, musialam juz byc w ciazy. Ostatni okres 20.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej staranka. Czytam was bo sama sie starałam pol roku o ciąże i zaszłam lecz niestety poroniłam, była to ciaza obumarlA. Długo nie było serduszka a potem sie pojawiło, była nadzieja ze bedzie ok ale przestało bić. Nue chce cie straszyć absolutnie. Sama przekopałam internet by trzymać sie wersji ze często serduszko jest pózniej lub sprzed kiepski ale prawda jest Taka ze serce bić zaczyna powoli ale zawsze 21 dnia od zapłodnienia. Teraz jestem w drugiej a w sumie trzeciej ciazy bo mam córkę 5 letnia. Okres miałam 18.10 i wcziraj byłam u lekarza i w zeszły czwartek bo betę miałam niższa ale to był błąd laboratorium a omal zawału nie dostałam. Zrobiłam betę w dniu @ i powtórzyłam i przyrost idealny a po tyg miałam złe przeczucie i betę dla spokoju zrobiłam i zonk. Ake inne laboratorium i zamiast beta hcg zrobili mi hcg ilościowo. Eh. W zeszły czwartek byłam w 5 t i 2 dniu i biło serduszko tzn zaczynały jakieś pojedyncze komórki bic ake widac i słychać było. Do mojej lekarki poszłam wcziraj bo tamta wizyta była na pilnie u przypadkowego lekarza. Wypadał mi 6 t i 1 dzien a zarodek wyglada na 6 i 6 dzien wiec jest większy a tamten był młodszy o tydz dwa i sie skończył zatrzymał.... karty ciazy mi nie założyła żeby nie zapeszać. Mam przyjść 21 i zrobic badania. Jestem dobrej mysli ale lekarka mowi ze do 12 tyg wsztstko może sie zdarzyć i pózniej tez wiec poki co córce nie mówimy bo ostatnio przeżyją bardzo ze dzidziuś jednak nie urósł i poroniłam. Mualam krwotok i zabieg a ona jeszcze przez kolejny miesiąc gadała do brzucha... trzymam kciuki za nasze zarodki i serduszka. Zrób betę i powtórz to jedyne co mozna zrobic żeby sie uspokoić choć nie da sue byc do końca wyluzowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Zrobilam bete. W ciagu paru godzin bedzie wynik...Czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikagosc
Staranka trzymam kciuki za Ciebie i ja. ja w poniedziałek mam miec wyniki hormonów, a 12 grudnia ide do gin na konsultacje wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×