Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość MamusiaA
Za pierwszym razem staralismy sie ponad rok i ta ciaze w 8 tyg stracilam.... zasniad groniasty.... mc pozniej zaszlam znowu w ciaze tym razem szczesliwie. Ale teraz nie mam sily znowu lrzez to przechodzic. A dzis 24 dc i @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena12362
Ines....To życzę oby bakteria nie wróciła no i cała reszta była ok...ja mam dokładnie co 28 dni jak w zegarku...ale myślę, że za bardzo chcę i dlatego nie uda się ,,ot tak''....sama nie wiem...czytam różne forum, różne metody olej z wiesiołka itp. ale chyba dam sobie bez wspomagaczy na razie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines....To życzę oby bakteria nie wróciła no i cała reszta była ok...ja mam dokładnie co 28 dni jak w zegarku...ale myślę, że za bardzo chcę i dlatego nie uda się ,,ot tak''....sama nie wiem...czytam różne forum, różne metody olej z wiesiołka itp. ale chyba dam sobie bez wspomagaczy na razie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
Lena12362 no niestety ten stres jest najgorszy i czesto to on blokuje nam ujrzenie tych 2kreseczek:-) a niestety nigdy nie znajdzie sie odpowiedni moment,zawsze znajdziemy jakies ale;-) Ja tez sama moglabym pare podac ale malenstwo jest wazniejsze niz jakies przyziemne sprawy;-) mamusiaA witamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
kurcze jak niektorzy ludzie mnie wkurzaja...jestem sobie w pracy,nagle chodzi kobietka w ciazy mysle ze z 7 miesiac no i tak gadamy i pytam jak sie czuje i czy wie kogo ma pod serduszkiem:-)? no a ta kobietka ze nie wie ale nieinteresuje ja to:-(:-( bo to byla wpadka:-( masakra:-(:-( JA PYTAM DLACZEGO TO ZYCIE TAKIE NIESPRAWIEDLIWE:-( Ci co Chca to latami sie staraja:-(a ci co nie chca zaliczaja wpadki:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Dzien dobry wszystkim! Rozumiem to rozgoryczenie przy staraniach. Niektorzy katuja, zabijaja albo nie przejmuja sie dziecmi...A inni latami staraja o ten cud. Powiem wam, ze troche odpuscilam w miasiacu udanym. Maz mial w ogole pozniej zjechac do domu. Byly tylko 3 proby. Psychicznie przygotowywalam sie na okres. Byl bol brzucha...a okresu brak. Cien cienia na tescie i wielki szok, bo 1,5 roku staran. Teraz walcze z wymiotami. Musze wierzyc, ze w koncu nadejda lepsze dni, bo poki co czuje sie fatalnie. Maz gotuje po pracy, chodzi na zebrania, robi zakupy. Dobrze, ze mam takie wsparcie. Zycze wam wszystkim powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
Witam :) chętnie dołączę. Staram się z mężem o drugie dziecko. To mój 1 cykl starań. Do @ 6 dni a ja już bym najchętniej zrobiła test i choć wiem że to bez sensu mogla bym codziennie robić. Może się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
gosc Majka witamy i zapraszamy:-) ile Twoje szczescie ma:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
19 msc :) najwyższa pora na rodzeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
u ciebie juz blisko do testowanka:-)oby byly upragnione 2 kreseczki:-) u mnie dopiero 16dc. wiec jeszcze troszke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
Może wiecie czy szyjka wysoko i dużo białego śluzu bez zapachu to może być jakiś pierwszy objaw ciąży do miesiączki 6 dni. Ja zwariuje zaraz chyba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
Blisko a jednak daleko heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
Gosc Majka 19Miesiecy to taki maluszek fajny:-) u mnie corcia prawie 5 lat:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
Gość Iwona mały szkrab a daje popalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
I jak wie któraś co z tą szyjka ? Czytam czytam i nigdzie konkretów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
Moja szwagierka jest glupia:-(:-(:-( sory ale musialam:-) dziewczyna Jest w polowie ciazy i cala noc bolal ja brzuch. z bolu sie zwijala i zamiast jechac na Ip to siedziala w domu bo stwierdzila ze Ja w ciazy tez tak mialam i to byl woreczek i u niej pewnie tez:-(:-(:-( i dzwoni sie mnidm pyta co moze wziac na ten bol:-( powiedzialam jej ze ja nie powiem jej co moze brac bo nie mam do tego odpowiednich kompetencji i ze powinna udac sie do lekarza:-) Obrazila sie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
majka ja na temat szyjki Sie nie wypowiem bo kompletnie sie na tym nie znam:-( ewentualnie badanie bthcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
A moge już zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesairah
Jestem nowa, dołączam. U nas udało się za 'pierwszym strzałem', ale niestety serduszko przestało bić w 6tc, miałam zabieg łyżeczkowania 15 listopada, do tej pory nie mam miesiączki, a współżycie było kilka razy. Lekarz na kontroli powiedział, że owulacja była... ale robiłam test i póki co wyszedł negatywny, powtórzę za tydzień. boję się, że to za wcześnie ze względów medycznych, a z drugiej strony tak bardzo bym chciala... Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
nesairah bardzo mi przykro z powodu twojej straty,niestety wiem z wlasnego doswiadczenia co przezywasz:-( gosc majka bthcg wykrywane jest juy kilka dni po zaplodnieniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Lena12362, ja to mam w ogóle ostatnio dużo stresu, a dodatkowo tak bardzo bym chciała. Nie pomagam sobie tym...W tym cyklu wiem, że nie ma szans (może to i lepiej, bo jeszcze czeka mnie dentysta i rtg), ale i tak jak ten głupek, mam nadzieję. I wytłumacz tu sobie... Ja kupiłam mężowi witaminy i sama biorę cynk, selen i kwas foliowy. Lekarka kazała też dodawać szczyptę soli himalajskiej do wody. Chciałabym odpuścić, ale chyba nie umiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines MamusiaA, bardzo współczuję tego przeżycia...ale dobrze, że w rezultacie udało się i masz dziecko. W jakim jest wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Aa już doczytałam - 3 latka. A Wy w jakim wieku jesteście? @ masz regularnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
ines ja mam 26 lat i 5 latke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines, Gość Iwona, ale ekstra! Taka młodziutka i już 5 latkę masz :-). Genialnie. Kurcze, chyba kupię dzisiaj test, chociaż biorąc pod uwagę fakt stosowania globulek plemnikobójczych, szanse są minimalne...No i bardzo intensywne objawy zbliżającego się @. Jednak nie umiem wytrzymać :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
Eh i zrobiłem dziś test - negatywny. 5 dni do @ ale nie wytrzymałam. Nie mam jak iść na bete córka się rozchorowala maz w pracy :( To czekanie na @ jest takie straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Majka, ja mam tak samo :-(...a masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
Ines. Pełno widocznych żył na piersich, są obolale bol jak na @ już od kilku dni a zawsze bolało dopiero dzień przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykle miewam @ w ok 28dc. Ostatnio miałam w 32, teraz jest 30. Najchętniej testowałabym dzisiaj popołudniu, ale chyba nie ma sensu, prawda? Zaczekać do rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines, Majka, teraz tylko trzeba czekać. Co miesiąc to samo, idzie obłędu dostać... Zwykle miewam @ w ok 28dc. Ostatnio miałam w 32, teraz jest 30. Najchętniej testowałabym dzisiaj popołudniu, ale chyba nie ma sensu, prawda? Zaczekać do rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×