Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość gość
Witam☺ przez 3 lata starałam się z byłym mężem o dziecko...nic nie wychodziło. Badalam sie bralam clo na owulacje i td. Zdradził mnie wzięliśmy rozwód. Po jakimś czasie jestem w nowym związku. Ciąża za pierwszym strzalem. Obecnie jestem w 9 tyg☺ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Gość widocznie tak miało być ale teraz na pewno jesteś szczęśliwa :) u mnie 6 tydzien leci i fajnie bedzie jak będziesz pisała cos o swoich odczuciach objawach wtedy będziemy mogły sie jakoś wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm...objawy to lekko powiększone piersi z widocznymi zylkami,mdlosci i wymioty ale nie codziennie. Nie mogę stać w kolejkach w sklepie bo mam ataki dusznosci. Ostatnio byłam zrozpaczona o czym pisalam w innym temacie bo sprawdzałam hcg i było 120 tys a po 4 dniach 115 tys a wiadomo co oznacza spadek...na szczęście byłam na usg i wszystko ok ciaza żywa i ma już 2,2 cm. Lekarz mówi ze to błąd laboratorium. Ja i tak się boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Witamy nowego goscia!:-) Taki blad...to bym zawalu dostala...Ja podrzemalam po poludniu. Jestem dzis nie w formie. Pozdrawiam was! Moze jutro bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M i s ia
Iwona to na pewno okres. Brzuch napiernicza i leci ciurkiem. W grudniu minie 2 lata od decyzji starań.... Normalnie hardkor. Zdrówka dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Dzien dobry wszystkim! Jak dzis zdrowko? Meldujcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja od wczoraj mam zmiany nastroju. Nic mi się nie chce, cycki bolą , jeść mi się nie chce Ech! Kupiłam jakieś witaminy dla wzmocnienia organizmu. Wy Dziewczyny coś łykacie? Kudłaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej u mnie dzis Ok dobrze sie czuj****ardziej wieczorami boli mnie brzuch albo pachwiny. Ja biorę tylko kwas foliowy z witaminami w jednej tabletce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Ja dzis praktycznie nie czuje gardla, wiec cebula z czosnkiem dziala:-) Pochodzilam dzis z bratem po sklepie. Kupilam sobie fajna ksiazke dla ciezarnych:-) Ja biore folik na recepte, wit.D3 i wit.C, az sie calkiem dolecze. A rano oczywiscie euthyrox na tarczyce. To wszystko. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Ja dzisiaj tez podchodziłam po sklepach i zauważyłam ze jak duzo chodzę to mam wiecej sluzu aż sie wystraszyłam ze moze plamie ale jednak to tylko śluz uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikagosc
ja z mężem też staramy się o dzidzie, trzecie podejście. czekam na rezultaty :) choc wątpię że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
A ja sobie posypiam codziennie. Nie dalam sie zaciagnac do kina. Leze juz w lozeczku:-P Witamy nowego goscia. Ktory dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikagosc
u mnie 21 dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Powiem Wam ze jak używałam testów owulacyjnych to i tak nic nie wychodziło a w cyklu w którym sie udało to nic nie kontrolowałam mieliśmy tylko 3 próby i jakoś sie udało, gdzie we wcześniejszych miesiącach zdarzało sie ze staraliśmy sie praktycznie co drugi dzien. Odpuściłam wszystko wszystkie obserwacje, temperaturę mierzylam dopiero kilka dni przed terminem @. Także wiem ze to trudne ale trzeba troche wrzucić na luz próbować ale nie na sile, na każdego przyjdzie pora także nie poddawajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Staranka a Ty juz pojutrze dowiesz sie co i jak moze nawet zobaczysz serduszko strasznie jestem ciekawa czego sie dowiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikagosc
u nas trochę ciężko z tym ponieważ mąż pracuje za granicą więc nie możemy 'próbowac' co dwa dni :P i jeszcze na dodatek u mnie infekcja wraca co jakiś czas, nie wiem czy ma to jakis wpływ na to wszystko, teraz właśnie koncze ją leczyc po raz...trzeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Dzien dobry:-) Szybko zasnelam i juz pobudka:-P Monika, ja bylam u nowego gina dokladnie w 21 dc. Chcialam, by cos poradzil na nieplodnosc i wypisal skierowania na rozne badania. Dal, co chcialam i zrobil USG. Na monitorze widzial cialko zolte. To bylo praktycznie pierwsze nieswiadome USG ciazowe:-) Jutro wizyta. Ciekawe jak zareaguje na sukces:-) Iwona, tez czekam niecierpliwie. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Monika, te infekcje moga miec wplyw. A robilas badanie na ureaplazme? Jakas dziewczyna na innym forum miala ciagle infekcje i to jej wyszlo. Zapytaj, jakie badania zrobic przy tych dolegliwosciach. Co do wyjazdow meza, moj tez w ostatnim czasie byl gosciem w domu. Udalo nam sie w 3 probach, co jest sukcesem. Ja nigdy nie kupilam testow owulacyjnych ani nie mierzylam temp. Jedynie widzialam sluz plodny. Wystarczyla ta drobna obserwacja. Slyszalam, ze te testy to tylko naciaganie i wcale nie dzialaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Dzien dobry :-) Szybko zasnelam i juz pobudka :-P Monika, ja bylam u nowego gina dokladnie w 21 dc. Chcialam, by cos poradzil na nieplodnosc i wypisal skierowania na rozne badania. Dal, co chcialam i zrobil USG. Na monitorze widzial cialko zolte. To bylo praktycznie pierwsze nieswiadome USG ciazoweusmiech.gif Jutro wizyta. Ciekawe jak zareaguje na sukces :-) Iwona, tez czekam niecierpliwie. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Wybaczcie podwojny wpis :-P Kto jeszcze nie spi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzieliście to??? www.skracaj.org/onablondi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikagosc
Lekarz mi mówił zebym zrobiła badania tarczycy ale wyszło wszystko w normie. Robiłam testy na patogeny, dostałam wyniki wczoraj i dzis mam dzwonić do niego zobaczę co mi powie ale naczytałam sie w internecie ze te wysokie patogeny to nie jest ok i ze to się leczy farmakologicznie i w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikagosc
Ponadto chce zbadac jeszcze prolaktynę, tez się dużo naczytałam o niej :) ale nie wiem czy czekac aż okaże się czy się udało czy nie, czy po prostu iśc na dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Monika, o patogenach nic nie wiem. Za to prolaktyne musialam zbic, podobnie jak w poprzedniej ciazy. Radze ci zrobic badanie jak najszybciej. Od wykrycia do wyleczenia zawsze dluga droga. Nie ma co czekac:-) Iwonka, jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikagosc
dzięki Staranka za informacje :) w takim razie 'biorę się' za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikagosc
Staranka to ile takie zbicie prolaktyny trwa? w sumie jeszcze nie wiem że jest wysoka ale zapytac można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej u mnie Ok, lekko mnie boli prawy jajnik od czasu do czasu, ogólnie u mnie juz od jakiegos czasu brak ochoty na przytulanka a u Was jak z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Monika, przy corce 8 miesiecy leczenia, teraz 5 (bo tylko prl, tarczyca byla uregulowana). Na forach sa dziewczyny, ktore i po miesiacu od brania lekow zaszly, a sa i dlugoterminowe. Kazda jest inna i trzeba to rozpatrywac indywidualnie. Nie zakladaj najgorszego:-) Iwona, tez nie mam ochoty na bliskosc...Musze sie najpierw poradzic lekarza. Teraz i tak gosci u mnie brat, wiec nawet warunkow brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikagosc
w czwartek pójdę na pobranie krwi i zrobie te badania hormonów. dzwoniłam też do ginekologa o wyniki tych patogenów odnośnie tej infekcji grzybiczej, ma mi dac leki na to jeszcze jakieś. dopytam dokładniej o te wysokie wyniki. na dodatek jeszcze boli mnie podbrzusze. wszystko na raz :) pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Staranka trzymam kciuki za Ciebie na jutro :) W ogóle ciekawa jestem jak wyglada taka wizyta jest tylko usg czy tez badanie ginekologiczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×