Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Madziu, jest tuż po @. Mam dość regularne cykle, także zobaczymy czy w tym miesiącu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulo 85, napisałaś,że już 1,5 staracie się o dzidzi, mam pytanie od kiedy wiesz,że masz niedoczynność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystam z testów owulacyjnych,ale sama nie wiem czy nie dać sobie z nimi spokój i spróbować iść na żywioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz radził żeby już od 10 dnia zacząć działać i nie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość madzia
ja będę korzystała z testów od tego miesiąca, wcześniej rok starań był na zywioł, bez testów, bez obserwcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość madzia
mi gin mówiła że owulacja w każdym miesiącu może być inaczej a czasem cykle są bezowulacyjne i to tez norma bywają takie2 cykle w roku więc ja będę korzystała z testów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogę zapytać, czy gin. zapisał Ci jaki eś leki?Ja mam brać D3 ,K2 i prenafolin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość madzia
em111- to do mnie pytanie czy do innej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość madzia
gin przepisał na drugą faze lek z progesteronem, bo mam nieregularne cykle , łykam jeszcze d3 oddzielnie k2 oddzielnie , kwas foliowy już rok i magnez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Witam:-) Dzis po raz pierwszy od miesiecy dobrze sie czulam na spacerze:-) I od rana dopisuje mi apetyt. Jem dzis normalnie! Nie wiecie, ile sie nameczylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej jak u Was ? Mnie dzis dopadł ból głowy i znowu przespałam prawie cały dzien. A po kąpieli zauważyłam ze coraz wiecej mam żyłek na piersiach wiec chyba taki objaw nie pojawia sie od razu na początku ciąży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgośćgośćgość123
chce mi się płakać. Załamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Hejo. Jak tam u Was? U mnie dzisiaj leniwie. Cały dzień w domu siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej wiecie co Wam powiem ze chyba juz całkiem mi odbija najpierw martwiłam sie ze nie zachodziłam w ciąże, gdy w niej jestem ciagle martwie sie czy wszystko jest w porządku zamiast cieszyć sie tym stanem... nie wiem czy tylko ja tak wariuje czy tak jest przy pierwszej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
iwona25lat pociesze Cie nie wariujesz;-) to jest norma i nie tylko w 1szej ciaw ale w kazdej kolejnej rowniez. ja co chwile zastanawiam sie czy z maluszkiem wszystko ok:-) wierze ze tak:-):-) u mnie niestety wymioty sie nasilaja z kazdym posilkiem:-( co zjem to laduje w wc:-( ale kto da rade jak nie my;-) u mnie corcia ciagle chodzi gada do brzucha,przytula sie a w sklepie to juz chciala zabawki malenstwu kupic;-) i pol kosmetykow z reklam mamy kupowac bo ciagle nam cos nowego dla maluszka wynajduje;-) moja malutka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny czy któraś testuje na dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×