Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Płacenie na randkach

Polecane posty

Gość gość
No takiego jak ty to raczej żadna nie chce wykorzystywać, ja bym w każdym razie nie chciała cię wykorzystać:D żal by mi cie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"14:49 kolejny przyklad kafe facecika smiech.gif zatrzęsienie ich tu ale nic dziwnego Widzicie dziewczyny jakiej klasy chłopki roztropki tu siedzą Umów się z takim, to dostaniesz..."kopa w d**e" Nie szukajcie tutaj, tylko w realnym życiu. " Tutaj mamy przykład klasy kobiet z kafe, ten pogardliwy ton...kwintesencja kobiecości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, zapomniałam dodać że kafefaceciki są wrażliwe nie tylko na punkcie swojej kasy... Ogólnie są wrżliwi... tak ...łatwo ich urazić... Tak ze jak wam się zdarzy z takim umówić, i usłyszeć tekst o kopaniu w d**e, to opowiadać zawsze tylko grzecznie i bez pogardy, pamiętajcie o tym... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Królewny z drewna "atakują", hehehe. Nic dziwnego że piszą i piszą na kafeterii, bo nikt nie chce roszczeniowych pasożytów w realnym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, ze jesli zadna ze stron sie nie zaangazuje finansowo to za ta kawe to chyba Pan Bog zaplaci albo spedza kwadrans przy pustym stoliku az ktos ich z tej knajpki przepedzi. Proponuje umawiac sie na lawce w parku a zima na dworcu albo w galerii handlowej, przynajmniej cieplo bedzie i nie zmarzniecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy panowie : „Nieuprzejmość, to imitacja siły słabego człowieka". - Eric Hoffer Tyle w temacie. Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie : „Nieuprzejmość, to imitacja siły słabego człowieka". - Eric Hoffer Tyle w temacie. Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po kropce. Zatem drogie panie jeśli nie chcecie uchodzić za słabe, płaćcie same za swoją kawę na którą was zapraszamy. Nie liczcie na uprzejmość faceta, który was na nią zaprasza .... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKF
Umówiłem się ostatnio z Ukrainką, która pracuje na wizie pracowniczej w moim zakładzie. Dziewczyna zarabia ogólnie bardzo źle, nie wiem dokładnie ile ale wiem, że ich angaże są tragiczne. No i do rzeczy. Poszliśmy do knajpy, nie jakiejś tam najtańszej. No i w momencie regulowania rachunku ona uparła się, że zapłaci za siebie. Byłem normalnie w szoku, bo przypuszczam, że te 30zł to było dla niej pewnie z pół dziennej pensji. Wychodzi na to, że to całkowita prawda, że w Ukrainkach to jest 100% prawdziwej kobiety i do tego ogromne serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi na to, że to całkowita prawda, że w Ukrainkach to jest 100% prawdziwej kobiety i do tego ogromne serce. bo się ulitowała nad tobą pacanie? a może po prostu nie chciała wyjść na dziwkę, bo taka opinię często maja o ukrainkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie z czy mam problem? Z tym, że to faceci sa tradycyjnie. Chcę za siebie zapłacić a tutaj facet nie chce i chce stawiać. Milion razy miałam takie sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ta dziewczyna miała ogromne, litościwe serce... :classic_cool: we mnie też czasami faceci budzą takie współczucie. Gybym sie z takim umówiła, to też bym zapłaciła, za swoją i nawet za jego kawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wstydu nie masz i pozwoliles dziewczynie zaplacic az 30zl skoro wiesz ze grosze zarabia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale polskim księżniczkom zawsze "się należy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po kropce. Zatem drogie panie jeśli nie chcecie uchodzić za słabe, płaćcie same za swoją kawę na którą was zapraszamy. Nie liczcie na uprzejmość faceta, który was na nią zaprasza .... cool.gif x mam gdzies takie zaproszenie i takiego faceta :D sama se pojde na kawe i sama ja sobie zaplace :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I sama "se" mieszkaj do czterdziestki z kotem. Ech te sfochowane i roszczeniowe królewny z drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie. Na wstępie przepraszam za tych wszystkich moich kolegów patałachów, którzy wypowiedzieli się powyżej. Zapomnijcie co napisali i zapomnijcie o nich. Jak już zauważyłyście nie warto dać się takiemu zaprosić na kawę bo na końcu każe Ci za tą kawę zapłacić. A jak się z takim zwiążesz natychmiast wprowadzi się do twojego mieszkanka i będzie oczekiwał obiadków w zamian za…? No właśnie za co ? Przecież taki nie nic ma do zaoferowania. Bo to taki typ to łowca pasożyt, który uważa się za niewiadomo co , a jego głównym celem nie jesteś Ty kobieto. Zadziwiające nieprawdaż ? Jego najważniejszym celem jest zapewnienie sobie w jak najprostszy sposób wygodnego, przyjemnego i w pełni satysfakcjonującego życia. Tak on traktuje Ciebie, , wyłącznie jako środek pomocniczy do osiągnięcia celu , tj. życia mlekiem i miodem płynącego, bez większych nakładów z jego strony. Dla takich panów jesteście trampoliną do lepszego i wygodniejszego życia. Zaczyna się od tego, czy sama zapłacisz za kawę, jak już to zrobisz, tzn , że możesz sama za siebie płacić , a może również za niego?, , potem w związku zadbasz o stronę materialną tegoż związku, bo potrafisz to zrobić – już udowodniłaś, że potrafi zapłacić za siebie, a on już nie będzie musiał . I o to chodzi moim szanownym kolegom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potem w związku zadbasz o stronę materialną tegoż związku, bo potrafisz to zrobić – już udowodniłaś, że potrafi zapłacić za siebie, a on już nie będzie musiał . I o to chodzi moim szanownym kolegom. i nie tylko, wymysli chłopcu rozrywki, ugoruje obiad, posprząta, wychowa dzieci, ogarnie problemy. Taka matka tylko z opcją bzykania. A on przyjdzie kiedy chce, wyjdzie kiedy chce, tłumaczyć się nie musi, a mamuśko kochanka będzie zachwycona , ze ma w domu kogoś kto sika na stojąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę "sprytną" lalę powyżej o niepodszywanie się pod faceta. To naprawdę żałosne śmieszna idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę "sprytną" lalę powyżej o niepodszywanie się pod faceta. To naprawdę żałosne śmieszna idiotko. obejrzyj sobie film Kamper i taka scenę kiedy główny bohater rozmawia w restauracji z kochankiem swojej zony, który mu tłumaczy dlaczego niedojrzały chłopczyk w krótkich spodenkach zawsze przegra z takim jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądam jakichś słabych filmów pokroju "Kampera". Fajnie, że ty oglądasz, widać, jak masz "wysmakowany" gust. A pod facetów się nie podszywaj, bo to naprawdę widać jak na dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he he , albo jakiś facet zdradził waszą panowie najskrytszą tajemnicę, albo jakaś " sprytna lala" w końcu was rozgryzła, ha ha ha . Dziękujemy ci kochana/ kochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądam jakichś słabych filmów pokroju "Kampera". Fajnie, że ty oglądasz, widać, jak masz "wysmakowany" gust. A pod facetów się nie podszywaj, bo to naprawdę widać jak na dłoni. buahahahahahahahahaha może jednak obejrzyj, bo akurat filmoznawcy uważają, ze nie jest zły, jako pewna wizja współczesnych 30-latków. A na bycie arcydziełem nigdy nie miał ambicji z tego co sie orientuje. Po drugie to nie ja pisałam ten tekst od którego ciebie d...boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądam jakichś słabych filmów pokroju "Kampera". Fajnie, że ty oglądasz, widać, jak masz "wysmakowany" gust. A pod facetów się nie podszywaj, bo to naprawdę widać jak na dłoni. a poza tym to juz profesor Zimbardo, który akurat jest uznanym autorytetem pisał o upadku męskości w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimbardo weźmie się też pewnie niebawem za temat "syndrom polskiej roszczeniowej pseudoksiężniczki", bo to też bardzo ciekawy temat do analizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz do niego, moze da ci napisać wstęp do tej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej ty do niego napisz, będzie miał idealny przykład poglądowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×