Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Płacenie na randkach

Polecane posty

Gość gość
Temat widac, ze na czasie bo ile plomiennych wypowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, że Ty jesteś nieśmiały, bo wrażliwy i masz dobre serduszko. A Ty tymczasem jesteś wredna ci*a o stereotypowym myśleniu. Codziennie módl się do Pana w niebiosach o to, że któraś zechciała Cię poderwać. Nie zasługujesz na swoją dziewczynę, powinna Cię rzucić w diabły. No ale cóż. Niektóre kobiety lubią matkować i ocierać jad który się sączy z tępych mord ich "nieśmiałych słodziaczków". Ja bym nie mogła być z taką dwulicową wredotą. Jestem wredna, ale to od razu widać. A nie udaję nieśmiałej tylko po to, by się nie narobić w życiu. Spraw w urzędzie pewnie też nie załatwisz. Żenada. prawda, jesli przypadkiem ma jakąś zonę to nie wiem co ona w nim widziała, chamski, sfrustrowany, operujacy ogólnikami, niewiele chcący dac z siebie, przecież od razu widać, ze nie szanuje kobiet, tylko tę jedną toleruje, bo przecież od pierwszego dnia obciera mu d... i całuje po stopach i niczego nie chce poza obskakiwaniem misia. No cóz bywaja i takie kobiety, ale to nie jest zdrowe zachowanie. Tak jak bardzo niezdrowe jest to twoje pełne frustracji nastawienie do kobiet. I naprawdę tak podeszła do ciebie sama? do takiego kiepskiego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam i czytam i wyciągam jeden wniosek: uderz w stół, a nożyce się odezwą. Widać, że w temacie udzielaja się głównie rozpuszczone, okropne babsztyle, z jednym zwojem w mózgu albo wcale. Po co im w ogóle odpowiadać? Niech się zaleją tą swoją żółcią, a one i tak nic a nic nie zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak czytam i czytam i wyciągam jeden wniosek: uderz w stół, a nożyce się odezwą. Widać, że w temacie udzielaja się głównie rozpuszczone, okropne babsztyle, z jednym zwojem w mózgu albo wcale. Po co im w ogóle odpowiadać? Niech się zaleją tą swoją żółcią, a one i tak nic a nic nie zrozumieją. x a ty ile tych zwojow masz ? chyba to ciebie ta zolc zalewa fiucie smierdzacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babsztyle to moze te w twoim otoczeniu,twoja stara i te inne krewniaczki :P huuuju zlamany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dość że babsztyle to jeszcze wulgarne dresiary. Normalny facet patykiem by nie tknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako kobieta doswiadczona wiem jedno, ze jak facet od poczatku jest sknera to sknera dalej bedzie chocby kobieta stawala na rzesach. Kase ma tylko dla siebie albo swojej rodzinki albo kolezkow ale nie dla swej wybranki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta jest sknera i egoistka i nawet nie placi za siebie to bedzie beznadziejny zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Babsztyle to moze te w twoim otoczeniu,twoja stara i te inne krewniaczki jezyk.gif huuuju zlamany ! x zgadzam sie 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzasz się, bo jesteś jedną z tych prymitywnych wieśniar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ze swojego doświadczenia wiem że jak na randkach utrzymanka to po ślubie będzie korzystać z kasy męża ale jej pieniądze o ile w ogóle jakieś zarobi będą tylko dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzasz się, bo jesteś taką samą wieśniarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby mają nawalone we łbach i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby to se z nosa wydlubuj palancie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie bo mam gdzies takich popaprancow jak ty bezmozgu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna kobieta zaplaci za siebie a utrzymanka chce byc sponsorowana. Jest takie powiedzenie wziales/wzielas sobie ksiezniczke/ksiecia to plac. To dotyczy obu plci wiec placenie za siebie rozwiazuje ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga! autor następnego posta stawia wszystkim kawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Normalna kobieta zaplaci za siebie a utrzymanka chce byc sponsorowana. Jest takie powiedzenie wziales/wzielas sobie ksiezniczke/ksiecia to plac. To dotyczy obu plci wiec placenie za siebie rozwiazuje ten problem. x jasne ! tylko obciaganie z polykiem i anal to za darmoche bo kobieta ma dla ksiecia wszystko robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale obecne pokolenie meżczyzn jest tak pazernie nastawione do swiata, ze nie ma co liczyc na takiego co chce zaplacic na randce za kawe dla kobiety. Panowie po 40stce jeszcze maja tak szlachetny nawyk ale im chlop mlodszy tym bardziej skapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich trzaba olewac i tyle,niech sobie siedza na kafe i narzekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olewać to trzeba babskie pasożyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Olewać to trzeba babskie pasożyty. x babskie pasozyty to wydlub se z nosa :P a potem je olewaj czy obsrywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jasne ! tylko obciaganie z polykiem i anal to za darmoche bo kobieta ma dla ksiecia wszystko robic smiech.gif" mam rozumieć że ty za takie usługi kasujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
Czasami wyobrazam sobie jak moze wygladac pieklo Teraz juz mam takie wyobrazenie Pieklo ta taka kafeteria gdzie napadaja na ciebie za wszystko za kazde slowo. Obojetnie co zrobisz lub czego nie zrobisz to zawsze bedzie zle. Zawsze zrobia z ciebie dziwke. Jak facet za ciebie zaplaci to jestes pusta lala co leci na jego 10 zl. Tacy faceci tu siedzą. Nic kobitki trzeba sie usunac zrobic im miejsce na naszym forum. Oni chca byc kobietami. Nie chca byc mezczyznami. Bede sie teraz modlic zeby nigdy nie trafic do takiego miejsca w naprawde. Kafeteria to przedsionek piekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieklo na kafeterii tworzą faceci. jak najdalej od takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie to miejsce Zbieranina Obok normalnych ludzi siedza tu typy z ktorymi w realu nie zamienilibysmy nawet slowa Kryminalisci Zboczency Hadlarze zywym towarem Zawodowi hejterzy Zli ludzie Do tego jeszcze chorzy Po ciezkich przejsciach ze zrytą psycha i skrzywionym obrazem rzeczywistosci... Jesli ktoras chce sie umowic to prosze taki mamy wybor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i oczom nie wierzę. Walki i boje o... filiżankę kawy! A potem małżeństwa. I walki i rachunki, o benzynę, o jedzenie... Jednak dużo plebsu w narodzie. Cieszę się, że jesteście daleko ode mnie. Pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze za to za ile w małżeństwie wypada dać doopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość forumowiczek w tym temacie ma mentalność prostytutek i tego nie da się już zmienić. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok mozemy zaplacic ale wczesniej seks ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×