Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Płacenie na randkach

Polecane posty

Gość gość
Drogie dziewczyny. Nie czytajcie wpisów zwłaszcza o tym ,że to wy macie płacić rachunki na randkach za tych maminsynkow cwaniaczków. Ktoś wam tu próbuje wcisnąć jakiś kit. Żadna wypowiedź / wpis pseudo faceta z kafeterii nie jest nic warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasertyn
Zyjemy w czasach równouprawnienia, a więc również równych obowiązków, ale kobiety bardzo wybiórczo traktują zasady i tam, gdzie jest dla nich opłacalne, to wracają do tego strasznego patriarchatu, aby drenować mężczyzn. Roszczeniowa postawa skutecznie potrafi zrazić samca do samicy i bardzo dużo facetów już nie szuka, bo związek jest nieopłacalny. Teraz zapewne krzykną loszki, że miłość się liczy...tyle że musi za nią zapłacić. Sam nie mam problemu zapłacić za kawe i jakieś ciacho, ale jeśli po kilku randkach kobieta od siebie nic nie daje, to zapala się czerwona lampka z napisem "uwaga pasożyt".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogi knurku D, w naszym kraju rownouprawnienie jest tylko slowem, niczym wiecej, wiec plac ile wlezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasertyn
"drogi knurku D, w naszym kraju rownouprawnienie jest tylko slowem, niczym wiecej, wiec plac ile wlezie usmiech.gif" To prawda, kobiety są uprzywilejowane, zatem może lepiej płacić "paniom" i wymagać, zamiast płacić i w zamian widzieć wiecznie niezadowoloną morde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wczoraj na randce. Na kawe zaprosił mnie mój kolega, którego dopiero co poznałam. Za kawę oczywiście on zapłacił. Potem zapytał kiedy następnym razem się umówimy. Ale dziś dostałam sms-a treści, że on się ze mną nie umówi , bo musi płacić rachunki. :) WTF? ;) Zastanawiam się teraz czy chodzi mu o ten rachunek za kawę , czy o rachunki, które musi płacić na co dzień ( prąd, mieszkanie, telefon itp). Ja odpisałam , że każdy płaci rachunki. Uśmiałam się z tego sms-a. Bo natychmiast skojarzyłam , że to taki cwaniuś maminsynek co naczytał się wypocin pseudo facetów na kafeterii i uważa, że jak zaprasza dziewczynę na kawę , to ona powinna przynajmniej za siebie zapłacić , a najlepiej również za niego. Dodam , że nie był na tyle interesujący ( facet) żebym umawiała się z nim kolejny raz. <3 ,<3, <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie liczyl, ze mu dasz na jakis rachunek kaske :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liczył na op********ie gały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie był interesujący ale można go było mimo to wydrenować na kasę. Odszkodowanie za stracony czas czy od godziny liczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćdziś . Ale ty głupek jesteś. Jakie drenowanie, człowieku weź się lecz albo nie wypowiadaj. To nie ta skala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie takie skoro wiedziałaś że nic z tego nie będzie to wypadało podziękować, zapłacić za siebie i wyjść. On na te 5 złoty też musiał zapracować z nieba mu nie spadło. No ale wam pustaki przecież się należy za sam fakt posiadania dziury między nogami, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej mieć dziurę między nogami niz w mózgu jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Galeriance nie wytlumaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie się tu pasożytki przerzucają pseudoargumentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Otóż , sam jesteś pustakiem i to do entej potęgi , skoro takie głópoty wypisujesz. Nikt nigdy nie będzie cie chciał i żal dupę ściska co? Idź popłacz sobie teraz w poduszkę. Żebraku obrażający innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys facet na randce zaproponowal mi ucieczke bez placenia w kawiarni jak na amerykanskim filmie :) ale bylo widac ze mial cos nie tak pod kopulka wiec zaplacilam i ucieklam...od niego w sina dal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna zapłaci ale z takim gościem już się nie umówić i w kołogóle rozapowiedzi jakim jest dupkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio, wy tego nie CHCECIE zrozumieć. Nie chodzi o głupie parę złotych. Każdy facet z przyjemnością zapłaci bez cyrków. chodzi o to wasze durne przekonanie że "mi się należy bo jestem kobietą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość . Nie jesteś kobietą , nie rozumiesz, a z całą pewnością NIE CHODZI O PRZEKONANIE "mi się należy bo jestem kobietą". Nie ma co tego ci tłumaczyć, bo już udowodniłeś , że i tak nie zrozumiesz. Więc żyj sobie w tym błędnym przekonaniu, a my kobiety będziemy spotykały się z normalnymi facetami , którzy już na pierwszej randce będa potrafili okazać to , że dbają o kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy ze sponsorami :). Weźcie w końcu nazwijcie rzecz po imieniu. Nie bez powodu mówi się do was "najdroższa" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys za jednego zaplacilam ,bo jakos nie chcialo mu sie siegac po portfel jak przyszlo do placenia,tylko pozniej byl bardzo rozzalony,ze ja juz nie chce sie z nim spotykac, bo przeciez tak fajnie bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sponsorki szukał :) Mnie kiedyś jeden zaprosił na kawkę a potem badał czy mu pożyczę kasę na bilet powrotny do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze zobacz co oznacza slowo SPONSOR bo chyba jakis ciemniak z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Znaczy ze sponsorami usmiech.gif . Weźcie w końcu nazwijcie rzecz po imieniu. Nie bez powodu mówi się do was "najdroższa" usmiech.gif x zobacz znaczenie slowa SPONSOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane kobietki, nie przejmujcie się tymi gówniarzami co to na kawę skąpią 5 zł. To gówniarstwo nie jest warte tego , żebyście na nich spojrzały, już nie mówiąc o spotkaniu się z takim na kawie. A wyobraźcie sobie teraz takiego w związku ;) . Brrr. Nie, lepiej sobie nie wyobrażajcie, nie warto. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu widać, jak tępa jest ta lala powyżej. Nic a nic nie zrozumiała i dalej wypisuje brednie o 5 złotych na kawę. To beznadziejne, jak głupie są kobiety w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że ,,chłopaki do wzięcia'' opanowały temat, hehe Panowie popieram was w 100%. Zapomnijcie o tych interesownych laskach co tylko szukają bogatego sponsora, który kupi im frytki. Renia Rączyńska to odpowiednia towarzyszka waszych randek, ona nigdy was nie naciągnie na 5 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie to i e nie są. Za to kute na cztery kopyta. NIE CHCĄ zrozumieć o co nam chodzi. Też bym wolał zgrywać głupiego jakby ktoś za mnie płacił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renia R najlepsza dla waranow z kafe, policzcie ile zaoszczedzicie na tych kawkach, ciastkach, paliwie. Lepiej uruchomcie Renie i posiedzcie w domowym zaciszu bo juz zimno, jeszcze katar na randce zlapiecie i trzeba bedzie wydac na leki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×