Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GabaKasprzyk

Zapraszam do współpracy, świetna oferta, wynagrodzenie zależne od czasu pracy!

Polecane posty

Cześć;) Przede wszystkim jestem młodą mamą dwójki urwisów, i żoną zajmującą sie domem... Jestem też koordynatorem sprzedaży w firmie kosmetycznej, poszukuję chętnych do współpracy przy sprzedaży kosmetyków, biżuterii, dodatków i nie tylko. Moja firma daje ogromne możliwości rozwojowe, awans jest możliwy praktycznie od zaraz, wystarczy pokazac że sie chce... Można zarobić realne pieniądze, zgarnąć wiele cennych prezentów, oprócz tego macie stały rabat od15-45% na wszystko:) Jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących dorobić, studentek, gospodyń domowych, osób na emeryturze, uczennic itd. jeśli jesteś chętny, chętna zapraszam na e-mail gabs.k@vp.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkty Avon są testowane na zwierzętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Drogi Gosciu... W roku 1989 AVON jako pierwsza firma kosmetyczna na świecie definitywnie zerwała z testowaniem kosmetyków na zwierzętach... Masz zmyślone informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Taa przestała..., może na kilka lat. Co nie znaczy, że od kilku ponownie testuje na zwierzętach. Radzę śledzić aktualne listy. Np. tutaj: http://www.kocieuszy.pl/p/lista.html A najlepiej śledzić organizacje, które zajmują się takimi rzeczami - PETA, OK! Avon jest dostępny na rynku chińskim, a tam testy na zwierzętach są wymagane prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pani Gabo muszę zmartwić, ale pierwsza firma, ktora zrezygnowała z testowania kosmetyków na świecie jest Oriflame. Oriflame nigdy nawet nie podjął się prób na zwierzętach. I, żeby nie było - nie jestem konsultantką, ale wolę Ori niż Avon. Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIdocznie każdy ma inną prawdę.;) Jestem w Avon i wiem że nie testują na zwierzętach, uzywam tych kosmetyków, noszę naszą biżuterię, używam naszych perfum i nie przestanę, oriflame testowałam ale przy żadnym kosmetyku nie zostałam. Darujmy więc sobie nieobiektywne oceny i komentarze oraz nieobiektywne listy firm...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×