Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marzena B33

Largomass

Polecane posty

Gość gość Łukasz G
Brutalna prawda jest taka, że od ćwiczeń się nie ucieknie, owszem Largomass pomaga, ale wysiłku fizycznego samego w sobie nic nie zastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anakin
Łukasz masz rację, ale weź pod uwagę, że Largomass to środek wspomagający do ćwiczeń, a nie ćwiczenia - środkiem wspomagającym Largomass. Różnica jest ogromna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bartłomiej K
Zgadzam się całkowicie z ostatnią wypowiedzią. Oczywiście w zaden sposób nie neguję Largomass czy innych suplementów, bo uważam, że w dzsiejszych czasach jesteśmy poniekąd na tego rodzaju środki skazani, nie mniej podstawowa zasada powinna być taka, suplementy wspomagają dany proces a nie go zastępują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, ja również miałem okazje stosować suplement largomass, natomiast trzeba pamiętać przy tym o sumiennych treningach, które w połączeniu z suplementem dają owocne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem okazje stosować largomass podczas intensywnych treningów i uważam, że był to jeden z najlepszych suplementów z którym miałem do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lucjan M
Całkowicie się zgadzam z powyższym zdaniem, też stosowałem largomass i faktycznie to jaki efekt uzyskałem po 3 miesiacach stosowania, to znacznie więcej niż w ostatnim roku, odkąd chodzę na siłownię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość AraK J
Jak dla mnie stosowanie suplementacji na sens o ile faktycznie się ćwiczy, jak nie, to jest to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tomek
Ale chyba nikt, kto myśli nie bierze tego rodzaju środków jak Largomass jako nie wiem jarzynki do obiadu. Są to owszem skuteczne środki, ale tylko przy intensywnym treningu. Nie wiem na podobnej zasadzie, jako cukierków nie łyka się witaminy C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zenek
Ja akurat jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu Largomass, moim zdaniem w obecnych czasach suplementacja jest w pewien sposób konieczna... niestety taką mamy jakość jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marek
Tu niestety muszę się zgodzić z bodaj Zenkiem... jakoś jedzenia z roku na rok jest niższa... wychodzi nam "na zdrowie" gonitwa cenowa w dół. Więc zgodzę się, ze jeżeli chodzi o suplementację, to będziemy coraz to bardziej musieli na niej polegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Adam
Ja akurat jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać przy intensywnych ćwiczeniach na siłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ryszard III
A ja chyba się zdecyduję na zakup. Zobaczymy co będzie i jak na mnie zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marcin N
A ja będę się w pewien sposób upierał. Nie abym negował pozytywne działąnie Largoamss, bo nie mam tu nic do zarzucenia w tym zakresie, ale jest to środek dla osób faktycznie intensywnie ćwiczących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Piotrek
A jaki czas jest optymalny aby stosować ten Largomass?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Robert
Piotrek, ja stosowałem 3 miesiące. Łącznie na siłowni ćwiczę od dwóch lat. Ale efekt uzyskany przez właśnie ostatnie 3 miesiące przeszedł moje oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Artur
Biorę te tabletki od miesiąca, już są pierwsze pozytywne efekty. Daje to podstawę do optymistycznego stwierdzxenia, że w końcu uda mi się odpowiednio wyrzeźbić sylwetkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Irek
A czy fakt, że bierze się jakiś inny suplement nie związany z przyrostem masy może być przeciwwskazaniem? Czy można brać bez obaw? Bo zacząłem ćwiczyć na siłowni, biorę już jeden suplement i nie wiem czy mogę stosować drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tomek Graś
A jak kwestia brania witamin przy largomass? Można? Bo ewentualnie hiperwitaminoza jest znacznie gorsza od awitaminozy. I nie wiem, czy jak biorę witaminy i zaczął bym brać Largomass to muszę przestać je brać, czy nie ma z tym problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Piotr
Ja zastanawiam się nad zakupem, w sumie to praktycznie jestem zdecydowany, czekam tylko za nową rozpiską treningową i akceptacją trenera, ale z tym nie powinno byc problemów, bo to on mi o tym środku powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Wojtek
Stosuję Largomass od miesiace... szaału nie ma, ale pewne pozytywy już widzę... zobaczymy co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tomek J
Ja akurat jak zacząłem stosowac largomass to zrezygnowałem ze wszelkich innych suplementów, zresztą ogólnie mam zasadę, ze jak stosuję jeden suplement to już nie biorę nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Adamek
Zgadzam się z Tomkiem, ja też uważam, że suplementów nie ma co mieszać. Zresztą jeżeli chodzi o wspomaganie budowy masy mięśniowej, to jeżeli chodzi o Largomass, to ja osobiście uważam, ze ma ten środek w miarę kompletny skład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Janusz
Ja biorę Largomass od tygodnia, kupiłem na Allegro, co do efektów, to zobaczymy za te 3 miesiące jak podaje producent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Arkadiusz
Moim zdaniem tego rodzaju suplementacja na zasadzie Largomass przy intensywnym treningu na siłowni jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mikołaj
Ja też stosowałem ten środek i moim zdaniem, jeżeli faktycznie intensywność ćwiczeń jest duża, to warto zainwestować w ten środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Eryk
Ja do tej pory sceptycznie podchodziłem do wszelkiego rodzaju suplementów. Largomass zastosowałem w sumie też po namowie znajomego i to bardziej chcąc mu udowodnić, że nie działa niż licząc na jakieś efekty. I tu muszę przyznać się do pomyłki. Faktycznie okazało się, ze efekty ćwiczęń są bardziej widoczne po zastosowaniu tych tabletek. No cóż każdy ma prawo się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Darek
Zgadzam się co do tego że suplementację taka jak Largomass warto stosować... ale pamiętajcie, ze stosując ją należy ćwiczyć i to intensywnie... Branie Largomass przy 10 brzuszkach dziennie nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jurek
Ja też stosowałem Largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać. W końcu sukces i znalazłem środek wspomagający przy ćwiczeniach, który dla mojej osoby jest odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJakub
Moim zdaniem , przy intensywnym treningu odpowiednia suplementacja jest jak najbardziej wskazana, sam brał…em Largomass i wiem jaka róznice była przed i po zastosowaniu tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Zobaczymy ile ten Largomass jest warty. Właśnie kupiłam chłopakowi na Allegro, bo ćwiczy, ćwiczy i jakoś nie widac efektów. Zobaczymy jak będzie po zastosowaniu tego środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×