Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

macie w rodzinie czy wśród znajomych jakieś Jessicki, Alanów, Kevinów i inne tak

Polecane posty

Gość gość
Nie. Mam normalną rodzinę i znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dalszej rodzinie mam Nataniela i Gracjana- nie wiem, czy to patologiczne imiona, bo dla mnie zadne imie nie jest patologiczne. Co to znowu za wymysly? Imie jak kazde inne. Co tak naprawde definiuje patologie okreslonego imienia? Patologia w rodzinie? No to gratuluje rozumowania, bo to ludzkie zachowania moga byc patologiczne, a nie imiona same w sobie. Troche to dziecinne rozumowanie z Waszej strony. Uleganie stereotypom i plytkosc myslenia, troche takie: ''tak bo tak''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, mam takze w rodzinie Ryana- ze zwiazku Portugalki i Polaka. Moja ciotka jest Ukrainka- ma na imie Jelena,jej siostra to Nadia. Wedlug kafeteryjnego myslenia to pewnie patologia. No coz... glupich nie sieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, ze takie ''klasyfikowanie'' ludzi to tylko w Polsce. Za granica nikt nie zwraca uwagi, czy masz na imie Zofia, Roger, Swietlana, czy Benjamin... Jedyne skojarzenia to takie, ze pochodzisz z takiej czesci swiata, a nie innej. Ale zeby na podstawie imienia wnioskowac, ze ktos ma spoleczne zaburzenia? (bo tym jest patologia moi drodzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn to Erwin. Nie wiem czy jestem patologia wg kafeterii ale chyba tak bo biore 500 plus i mam 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bosz ale wy macie rozumowanie...kiedys jedna napisała, ze Jessicki, Kewiny to patologiczne imiona, a te to ciagle powtarzają...nie macie swojego rozumu...chyba nie! bo przecież na kafe tak pisało i tak musi byc! żałosne jesteście naprawdę. Ciekawa jestem jakie według was sa normalne imiona...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Oliwia to tez patologiczne imie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie oklepane, przez to stało się przasne jak niegdyś Katarzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nikt mi nie powie, że nazywanie dziecka w Polsce Nikola, Dżessika, Kewin czy Brajan jest normalne :D Może i jest, ale właśnie dla patologii. W środowisku moim i męża (wyższa kadra kierownicza) nikt tak nie nazwał dziecka. Owszem, pojawiają się imiona oryginalne, ale są to np. Anastazja czy Brunon, a nie Dżesika :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś strasznie oklepane, przez to stało się przasne jak niegdyś Katarzyna x widzisz dla ciebie oklepane, a ja nie znam ani jednej Oliwii. i tak nazwie córke i nie interesuje mnie co na kafe pisza, bo mam swój rozum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jaki to rozum, który nie potrafi pojąć najbardziej podstawowych zasad pisowni w ojczystym języku? Kto nazwie córkę? Odmiana jest inna: ja nazwĘ, ty nazwiesz, ona nazwIE :O Współczuję dziecku, nawet lekcji z nią nie odrobisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:35 Nie jestem autorką posta do którego się rzucasz, ale musisz być bardzo zgorzkniała. Jedyne do czego możesz się przyczepić, to zła odmiana w zdaniu :/ smutne. Temat jest zgoła o czym innym. Takim pieniaczką powinni "internety" odcinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Internety to powinni odcinać takim "kretynkĄ", które biorą się za robienie dzieci, nie potrafiąc się wypowiedzieć po polsku! TĄ KRETYNKĄ, TYM KRETYNKOM :O Idź po zasiłek i przestań denerwować ludzi swoją tępotą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:46 Nie mierz ludzi swoją miarą. Znam 3 języki obce, pracuję w firmie międzynarodowej i z racji pracy sporadycznie zdarzy mi się błąd w języku ojczystym. Jestem za to szczęśliwa i zadowolona z zycia w przeciwieństwie do Ciebie :D zasiłek mi nie potrzebny, ale Tobie by się przydał-może wtedy będzie Cię stać na jakies rozrywki w życiu i kija z dooopy wyciągniesz. W sumie mogę osobiście Ci coś ufundować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sasiadow,ich syn ma 8 lat,ma na imie Alan,nie sa patologia,normalni,zwykli ludzie.Mam znajoma,wyksztalcona,ma meza obcokrajowca,inteligentny facet,oboje po 40 dali na imie Dorian,no niby nie takie straszne,ale szczerze mowiac ludzie spodziewali sie czegos innego.Tym bardziej,ze on obcokrajowiec,ma cudne nazwisko i mieli duuuuzo wiecej mozliwosci.A ostatnio gdzies w necie rzucilo mi sie zdjecie noworodka podpisane Brajan Kiełbasa-no sorry,ale ktos bardzo malo inteligentny musial na to wpasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TA, 3 JĘZYKI OBCE :D 1 to język patologii 2 to język uliczny a 3- język proszenia o benefity państwowe :D pozdrawiam środkowym palcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh może u Ciebie w nizinach takie się stosuje, ale uwierz-w lepiej sytuowanych środowiskach nie. Jednak nie martw się, istnieje dla Ciebie szansa na lepsze życie, tylko wyjdź ze swojej lepianki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dziś Internety to powinni odcinać takim "kretynkĄ", które biorą się za robienie dzieci, nie potrafiąc się wypowiedzieć po polsku! TĄ KRETYNKĄ, TYM KRETYNKOM pechowiec.gif Idź po zasiłek i przestań denerwować ludzi swoją tępotą pechowiec.gif x oj jaka ty mądra jesteś! :P Potrafisz odmieniać! łał! :P Naprawde, żal mi takich ludzi co musza po kimś jechać tylko po to żeby się dowartościować. No, ale cóż tak jest jak się potrafi tylko odmieniać i nie potrafi mądrze wypowiedzieć na żaden temat. Oj chciałas zabłysnąć a głupiutka jesteś...:P. Następnym razem jak coś będziesz pisać to napisz coś mądrego i na temat a nie pogrążaj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój tej napinatorce internetowej. Wypowiada się o imionach patologicznych a w gębie rynsztok jakich mało. Normalne kobiety i zarazem matki! nie nazywają innych "kretynkami". Może i nauczy dziecko poprawnego języka ojczystego, ale dobrego wychowania niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juści, osoba z dobrego środowiska, znająca 3 języki obce, robi tak kardynalne błędy we własnym języku :D Po 20 latach w Kanadzie mój tata zapomniał niektórych słów w języku ojczystym, ale gramatyka pozostała na pierwotnym poziomie :D Także bujać, drogie "yntyligiętki" to my, ale nie nas :D Teraz na naukę polskiego za późno, pozostaje tylko nazwać syna Brajan, córkę Olivia lub Vanessa, względnie Violetta i można udawać "państwo" :D Lepiankę, moja "droga", to widzieli Twoi "szlachetni" przodkowie, dlatego z taką gracją do niej nawiązujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahah wróciła poszczekać. Nie no...takim powinni dać zakaz wchodzenia na jakiekolwiek forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tobie powinni dać zakaz rodzenia jakichkolwiek dzieci, bo wyrośnie z nich kolejny członek zastępów przyszłych sprzedawców w Mc Donalds, względnie "inżynierów" z call center :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo im tvn wypral mózgi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w najbliższej rodzinie Briana i Nicole- oryginalna pisownia. Nie, nie jesteśmy żadną patologią, zresztą osoby z naszej rodziny, które tak nazwały dzieci też nią nie są. Siostra męża ma starszą córkę Nicole i młodszą Marię i co w połowie są patologią, a w połowie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marie, Zośki to stare, oklepane imiona Nie podobaja mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porazka dzesika... Masakra. Dolaczam inne milany keviny brajany kariny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dziewczynę która nazwała dziecko Kira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alany czy Nadie to patologie, znam takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×