Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

macie w rodzinie czy wśród znajomych jakieś Jessicki, Alanów, Kevinów i inne tak

Polecane posty

Gość gość
Kira... Paskudne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Alany czy Nadie to patologie, znam takich x znasz takich , bo sama jesteś patologią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, same Anie, Zosie, Jaski, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat na zachodzie np. w USA ZWRACA się uwagę na imiona. Są typowe, klasyfikowane jako przynależne do podklasy gł. murzyńskiej patologii z gett . Ogólnie były badania na kilku uniwerkach gdzie wskazano korelację między imieniem a tym jak człowiek jest odbierany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za glupoty. To nie Wasza sprawa jak ktos daje dziecku na imię. W tej chwili tylko imię Adolf wydaje mi sie nie na miejscu. Ale żeby wymyslac takie durnoty że np. Alan czy Nadia lub Vanessa to patologiczna rodzina to trzeba byc chyba chorym psychicznie. Co Wy macie w glowach? Sieczkę? Proponuję zająć się wlasnymi problemami bo aż jadem kipi z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja bratanica ma na imie Lina , podoba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lina? Może Melina :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćana
Moja siostra jest radcą prawnym, jej mąż notariuszem mają córkę Nikole . Patologią nie są z mopsu nie korzystają . 500 + nie pobierają. Za 3 miesiace będą mieć synka Jaśia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajne oryginalne imiona a nie jakieś gowniane oklepane Gosia,Kasia,Ola,zosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego syna w przedszkolu jest Kevin. Fajny grzeczny chlopiec, i jego rodzice tez normalni nie zadna patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kewin buhahaha Ilekroć słyszę to imię to zastanawiam się co rodzice mieli w głowie nazywając tak w Pl dziecko zapewne do typowo polskiego nazwiska Kewin Źdźbło, Jessica Bułka, Nicole Szarańcza, Chantal Bigos, James Nędza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vanessa Skiba , Roger Jabłoniak , Roksana Żdziebło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na Lolite ??moja znajoma tak nazwala corke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:20 Twoja znajoma powinna się zgadać z moim znajomym, który nadał swemu synowi imię ..... Jesteście gotowi? Tak? To najpierw usiądźcie 3 2 1 Morfeusz (na cześć Matrixa) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lolitka :P oj starsi obleśni panowie będą sie ślinić ...ohyda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie czytając ten temat zaczęłam analizować imiona dzieci w rodzinie:D Z reguły są to imiona zwykłe i proste, bo mamy Arkadiusza, dwóch Tomaszów, jednego Filipa, Grzegorza,Mateusza i Marcina a z dziewczynek to jedna Zuzanna, Maria, Dominika, Oliwia (ale tutaj akurat nazwisko jest angielskie, bo ojcem jest anglik), Irena oraz Izabela. Znajomi też raczej nadają zwykłe imiona prócz jednej, która nazwała synka Alan i kolegi męża którego synek nazywa się Alechandro:D Moja znajoma od Alana to dziewczyna niepracująca siedząca na zasiłkach, w drugiej ciąży, która specjalnie rozwiodła się z mężem przebywającym za granicą by oboje mogli zasiłki ciągnąc z dwóch państw:D Ci od Alechandra to dziwacy, ale oboje pochodzący z rodzin nadużywających alkoholu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy się nie zastanawiała czy jakieś imię kojarzy mi się z patologią. Na osiedlu mam kilka takich rodzin i ich dzieci mają na imię tak jak inne dzieciaki np. Jan. Amelia. Szymon. Zofia,Ignacy. Żadnych Alanów kelwinów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajomy nazwał Jamian i Dalila :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w rodzinie jest Nikola,Zuzia,Maja,Lena,Martyna,Nadia,Zosia,Hania,Nataniel,Hubert,Tobiasz,Tymoteusz i Julian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa...kolezanka ma syna Alana...przez wszystkich nazywanego analem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.19 :D:D jak w gimie tak za nim chłopaki wołają to pewnie podziękuje rodzicom :D Alan "Anal" Nowak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikołaj to jest piękne imię. A jeszcze do tego jak urodzony 6 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W piaskownicy spotykam czasem Tudora. :P Ale jak się pomyśli o imionach, które kiedyś (100-200 lat temu) się nadawało dzieciom: Delfina, Telimena, Ludomir itd., to sobie myślę, że dziwne imiona były zawsze i zawsze będą. Tak samo mody na imiona zaczerpnięte z literatury, patrz wymyślona przez Mickiewicza "Grażyna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×