Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kopciuszek1981111111

poznam oferme , ja tez oferma, K

Polecane posty

Gość gość
prawictwo pospolite masz powodzenie u kobiet to czemu jestes sam i prawiczek?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek1981111
jestem Jakubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz opisać coś o sobie czemu uważasz się za oferme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek1981111
juz o tym pisałam, jak chcesz to podaj namiary i w ciagu minuty napisze a potem to juz nie bede ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakub: moze nie uważam się za oferme ani brzydką osobę ale jestem bardzo nieśmiały dlatego bardzo ciężko jest mi kogoś poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyslalam cos net zacina sie czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takizashi881@gmail.com Jakub. Jeśli chcesz to napisz, mieszkamy chyba najbliżej siebie z nich wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21:07 ile masz lat? I skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek1981111
moj email a...... wyslalam teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek1981111
Jakub ktory to Twoj mail? i kto sie kryje pod szarymczłowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze na poczatku skad jestem i ile mam lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takizashi881@gmail.com To ja, Kuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba nie spełniam wymagań - 22 lata - prawko i wlasne auto (2009 rocznik) - studiuje i pracuje jednoczesnie - nie jestem aspoleczny - wysoko poziomowa postac w pewnej MMO i do tego w gildi ktora dominuje na serverze - jestem ładny ^^ ale mimo wszystko zycze powodzenia bo kazdy niech se szczeście odnajdzie i nawet prawiki niech chodziaż je trochę zaznają powodzenia może chociaż jeden znajdzie dziewczyne przez kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek1981111
dziekuje :) a to Ty jestes a awatarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakub to Twoj wpis ? dziś 26 lat, w sumie nigdy nikogo nie miałem, jestem brzydki i to jest powodem dlaczego jestem nieśmiały i w sumie wycofamy ze społeczeństwa. A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje ze po tamtej stronie nie kryja sie zadni pedofile albo psychopaci podajacy sie za niesmiałe ofermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo :) mam nadzieje że ci się ułoży bo z samotności można zwariować a i kogo z przegrywu możesz wyprowadzić Pozdrawiam bo zaraz chyba idę expić bo jutro wolno i można walnąć nocnę PG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:33 To nie moj wpis, napisz do mnie jeśli chcesz bo tu się nie da popisać, maila podawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek1981111
to kto to pisał?! lepiej nie bede odpisywac bo cos mi sie wydaje ze po drugiej stronie czaja sie podejrzane typy, odrazu mowie , ze nie szukam przygod, zdjecia nie wysle i spotkac sie nie spotkam bo pewnie na to co niektorzy licza podszywajac sie za niesmialego prawiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek1981111
to jednak nie jest miejsce aby kogos poznac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłem... to już lepiej droga autorko zainstaluj sobie badoo albo tindera ewentualnie jak szukasz stuleji to sympatia bo na kafe to 90% zboki i odpady. I jeszcze raz zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek1981111
symapatia nie, a poznac chciałabym kogos do zwiazku na stale i w odpowiednim wieku a Ty co robisz na tym forum dla przegrywow? chyba przez pomylke tu trafiles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dluższa historia... xD w skrócie poznałem tutaj dziewczynę z którą mnie nie wyszło i jakoś tak tutaj zostałem bo jestem debilem i liczę że jeszcze ją odzyskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek1981111
to powodzenia moze uda Ci sie ja odzyskac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje a ja Ci życzę że odnajdziesz w końcu tego kogo szukasz i sorki za dwa pierwsze aroganckie posty ale nie lubię tych co więcznie płaczą jakie życie jest złe a nic nie robią a myślałem że to jeden z takich tematów a co do kafeterianki to trochę w to wątpie i boli serduszko że kogoś podobnego raczej nie zdajdę ona była idealna kopią mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek1981111
nie ma sprawy... wydajesz sie byc całkiem spoko i normalny , zdziwiłam sie , ze taki ktos zaglada na kafe a wiem, ze mozna tu spotkac i przegrywow i szalencow, zbokow wiec trzeba uwazac Probuj, nie trac nadziei, a jak nie ta, to bedzie kiedys pewnie jakas inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie siedze tu 24/7 jak nie którzy są dni że w ogole mnie nie ma bo po prostu nie mam czasu bo latam na lini praca>szkoła czasem bez powrotu do domu, a jak mam czas to też nie siedze tylko tutaj tylko gram :D też nie trać nadzei bo mi się tu udało kogoś poznać to że nie wyszło inna sprawa, ale to znaczy że zawsze dla każdego jest szansa ale mimo wszystko tutaj lepeij nie ryzykować bo czasem nie warto bo konsekwecje mogą być ogromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gość 21:07 ile masz lat? I skąd jesteś? X o którego gościa pytasz? Bo pisało dwóch o tej godzinie. Jesteś autorką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem i dlatego wole raczej z nikim stad nie nawiazywac znajomosci, za duze ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×