Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Już to zaczynam odczuwać powoli. Też leci w moim kierunku. Co za patologia umysłowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnij też o koncertowych tyrkach, przewalaniu się na słowa do białego świtu aż w końcu ktoś podkuli ogon Tego już nie ma. Teraz przyjdzie ci taki Srata Mamuta, wyciągnie penisa i odda mocz na grób twoich najbliższych. Do tego z pogardą i zadowolony z celu swojego życia, pochwali się że ugasił wszystkie znicze a ostatni, który zapaliłem, zdmuchnął pierdnięciem. Tacy ludzie teraz piszą. Mało tego są do tego wręcz zachęcani, bo reklamodawcy patrzą na liczby a nie treść. Taki poj̣eb to dla nich żyła złota. Chorym spamem ile już nabił postów... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwaj gwałciciele małych dzieci na jednym temacię się spotkali, patologia do kwadratu sk***ysyny iebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To efekt tego że się kojarzymy z dawnych lat Lubelaku. Tego nienawidzą najbardziej . Dlatego spodziewaj się ataków. Nie takich, które mają na celu sprowokować Cię do dyskusji a wulgarne by spowodować szok i przerażenie. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że to twoja wina. Bo gdyby ciebie nie było, to by im nie odpieṛdalało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie siądzie Ci psycha Lubelaku, to spokojnie się wkręcisz. Nie wszystko jest tu złe, bo inaczej bym tu już dawno nie pisał. Rezydentki chyba Cię polubiły. Głodne są świeżej krwi a że Ty łatwo dajesz się owinąć wokół palca, tylko troszkę protestując. Co prawda bawią się teraz Płockiem, ale kobieta zmienną jest. Tylko za bardzo Je nie rozpieszczaj ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
By nie było że tylko Niestała puszcza tu muzę, za co ja Jej serdecznie dziękuję, bo dzięki Niej poznałem Lunatic Soul a dalej już poszło swoją drogą. Nic nie poradzę, że lubię takie klimaty, ale nie tylko. Troszeczkę z innej beczki, ale muszę to zagrać, może przestanie mi chodzić po głowie ♪♫https://www.youtube.com/watch?v=Xhkb2eR1SGY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście dziś O to co napisałeś to trochę z niedowierzaniem czytałem. nie spodziewałem się aż takiego dna umysłowego. Ale widać wszystko ciągnie tylko w jednym kierunku. to nic, nie przeszkadza mi to. Jestem totalnie asertywnym człowiekiem, nie dam się sprowokować. A co do rezydentek, nie wydaje mi się by mnie zdołały owinąć wokół palca. Heh nie da się :D Boli ich to, że się znamy ze starych lat? I z tego powodu będą ataki? Wiesz co, mam to gdzieś :D Jak mnie nie wzruszyła opowiastka na mój temat, która miała chyba chyba 2000 postów, tak i to mnie nie wzruszy :classic_cool: To i ja wrzucam muzyke. Tylko całkowicie zmieniam klimaty. http://www.youtube.com/watch?v=zl9oDjmA9LA&list=PL854ATB9a_24Ai0BUxgJ8VN6BUN-_9hJG&index=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Skończ już Nowy z tą swoją hipokryzją. Najpierw w wulgarny sposób odzywasz się do kobiety, a później narzekasz, że trole stosując tą samą metodę zaśmiecają temat, czy całe forum. Spójrz najpierw na siebie, a dopiero potem wypominaj innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasta   la   vista    baby
Lubelak, wyjaśnie Ci pokrótce skąd tu taki syf. 1-mnóstwo wielkich firm tnie koszta, oszczędzają jak mogą, automatyzują procesy itp. podejrzewam że dawną kadrę administratorską mocno uszczuplono, pozastępowali studentami na stażach, albo śmieciówkach, którzy pewnie mają wywalone na tą robotę i nie ma komu pilnować porządku 2-namnożyło się bramek proxy jak grzybów po deszczu. kiedyś taki kapitan Petrovek czy Widmok dostaliby bana na IP i byłby spokój, dziś taki dostanie bana, to wchodzi przez bramkę i sra dalej. Walka z wiatrakami, więc pewnie odpuścili. 3-kiedyś dostęp do internetu nie był aż tak powszechnym, a i ludzie co go mieli, to raczej byli ludźmi z jakimś tam poziomem, dziś net ma praktycznie każdy, nawet największy matoł może mieć komórę z internetem, dlatego i poziom na forach drastycznie spadł. To jest se sobą silnie powiązane, pierwszy pkt wynika z drugiego a drugi z trzeciego. Nie mniej jednak pkt.1 kaffe strzeliło sobie w kolano, bo jak się zaczął robić syf, to zaczęli ludzie odchodzić, a co za tym idzie, wyświetlenia spadały i kasa z reklam. Kafe zaczęło się ratować, wprowadzili "gościa" i zamiast pilnować porządku sami zaczęli robić bałagan, ohydne, wulgarne prowokacje, podszywy, itp. To nie tylko dzieło trolli, admini też dużo tu mieszają. Wisienką na torcie są zacinające się tematy. To nie jest wcale wina błędnego kodu na stronie, a celowe ustawienie skryptu, właśnie po to aby ludzie a) zakładali nowe tematy, b) "przepychali" strony sztucznie nabijając posty. Niestety lepiej tu już nie będzie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w to nie mogłem uwierzyć. Wszystko na szczęście odbywało się wirtualnie i nikomu nic się nie stało, ale niesmak pozostał. Wyglądało to tak jakby wszedł koleś, odbezpieczył AK 47 i pruł w wszystko co się rusza na Kafe jak leci. Ja się trochę ruszałem, to podszedł i strzelił mi w głowę. Na drugi dzień chodzi sobie jakby niby nic się nie stało a ślepe krety dopiero po tygodniu orientują się że mają poj̣eba na scenie. Muszkę już poznałeś, dość kontrowersyjna, czy kłótliwa bym polemizował, ale to co się wokół Niej dzieje, to już absurd. Temu choremu psychicznie człowiekowi niech się nie wydaje, że może sobie tu wejść i spamować. Będziesz tu tępiony jak szczur poj̣ebie za te swoje spamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idiota zaciera rączki i myśli sobie, co mi zrobi. A wszystko co w mojej mocy byś swoim ścierwem nie pokazywał się na Karuzeli. Masz do kogoś żal, to wykrzycz się w poduszkę, albo przyjdź jak człowiek i napisz co ci się nie podoba. Jesteśmy cywilizowani, podobni do ciebie, tylko tobie zaczyna odwalać i to bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mowiac to dobrze ze wam jakas gęś zas/ry/wa teamt , a czymże sie ona różni od takiej czyraczki? która zalewa temat linkami z you tuba?? jedno gęga a druga wali you tuba jak opętana i ani prośba ani groźbą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pł dziś Skończ już Nowy z tą swoją hipokryzją. Najpierw w wulgarny sposób odzywasz się do kobiety, a później narzekasz, że trole stosując tą samą metodę zaśmiecają temat, czy całe forum. Spójrz najpierw na siebie, a dopiero potem wypominaj innym. x x bravo! dobrze powiedziane, chociaz Nowy zaraz zarzuci jakas niezrozumiala gadke i tylko na tym sie skonczy, niestety 2 forumowe babcie mu przyklasna, zjada ciebie i tyle . acha nie jedna jeszcze za/s/r/a/ temat linkami do muzyki czy co ona tam wkleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt już nie pisze prócz karuzelowców, uzależnionej muchy i grupki starych trolli:D:D:D:D:D:D:D)))):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu mnie masz Smof. :D Tak lubię jak wokół mnie wszystko się kręci. Może inaczej, lubię jak wszystko idzie po mojej myśli a to niełatwe zadanie Zawsze ktoś ci rzuca kłody pod nogi. Nie wyłączając Ciebie Smof. To że życzysz mi źle, to już wszyscy wiedzą.Tylko robisz to źle a o tym na szczęście wiem tylko ja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hasta la vista baby dziś To miałoby sens w momencie kiedy liczyłaby się dla nich kasa. Ale racja mierniki muszą wyrobić by się zmieścić z wpływami z reklam. Nawet jakby to miałby być sztucznie nabijane. W sumie papier wszystko przyjmie. Nowy nie daj się. Powinieneś po takim czasie nie dawać sobie w kasze no wiesz co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Dobrze powiedziane" Płock to klasyczny populista. Dlatego jest zupełnie niegroźny. Mało tego, można Nim sterować. Jak? Wystarczy być kobietom. A chłopak będzie chodził jak na smyczy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karuzela jest niezniszczalna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płonne twe nadzieje, bo spamu nie wytrzyma karuzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karuzela to ludzie Ludzie ktorzy chodzą wlasnymi ścieżkami ale zawsze znajdą do siebie drogę. Znajdą czas i miejsce by być razem, W radości i smutku, w kłótni i w zgodzie, w słońcu i w chłodzie w pogodzie i niepogodzie :D A ty nieszczęśniku będziesz zawsze im tego zazdrościł :classic_cool: Jesteś skazańcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Czas na nową karuzelę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Co zajrzę, to wiecznie pchanie. Koniec tego dobrego. Przestawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SiSi jest takie zjawisko jak ciąża urojona :Dmoże i trzeba się niektórym trzymać Twojej spódnicyja nie muszęa może Ty musisz ten rąbek innym udostępniaćmi nie musiszale miło by mi byłokawy, albo koniaku się z Tobą napićjuż po. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×