Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Nie rozumiem też jak można czuć obecność kogoś, kogo już nie ma:-O nie ma to nie ma i trzeba się z tym pogodzić, czym prędzej tym lepiej :-O żyją tylko wspomnienia :) ale nimi trzeba żyć z umiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i oto dyskusja ludzi na poziomie,Nowy i Slowianka fajnie napisali co sadza owszystkich świętych , chwała im za to a ten stary przyglup CzyraczkA tylko by wpadła z głupawym linkiem i tyle:o onajest tragiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślałam ze masz żonę lub miałeś zone. Dziwne troszkę ze jesteś ciagle singlem. Czyżby jeszcze sie taka nie urodziła która by była odpowiednia dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie musisz Płock, to ja Ciebie wykreuje, Ty sobie wcinaj paluszki słone oglądając Bundesligę Dobrze napisałem, bo ja jestem na Łódzko-Mazowieckiej w trzeciej lidze, gdzie mój KS idzie jak burza. :) Oby rezerwy stołecznej Warszawy nie zrobiły tu sensacjone Wygrana jest pewna , tylko czy ten stadion z kloców Lego, to wytrzyma Wybudowali stadion miejski, ale już o gościach nie pomyśleli. :O :O Mam nadzieję, że kolejne derby Łodzi,, będą wyglądały już tak powinny, Czyli oprawa a nie protesty przed urzędem miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Dla mnie razem z Widzewem jesteście siebie warci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i oto dyskusja ludzi na poziomie,Nowy i Slowianka fajnie napisali co sadza owszystkich świętych , mmmmmmm Jaka dyskusja, przecież każde z nich pisze co mu przyjdzie do pustej głowy i ani nie odnosi się do tego co drugie napisało ani pewnie nawet tego nie czyta, a za chwilę wpadnie niestała skrobaczka i napisze coś zupełnie bez związku z nowym i słowianą, wstawi linka do kiepskiej muzyki i pośmieje się sama do siebie jak psychicznie chora. Codzienny rytuał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Właśnie go sobie masuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Słowianko, zawsze jak coś napiszesz, to załapuję zwiechę. Musisz mi wybaczyć. Jestem botem przeszkolonym do zagadywania ludzi pokroju Płocka, Nawet nie zdaje sobie sprawy, że wpłynąłem na Niego by napisał o Widzewie, Kogo to interesuje? Nikogo. :( Poruszasz zbyt ciężkie tematy a te wiadomo jak się tu kończą. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie w tym rzecz Nowy, że tematy SSłowianki są ciężkie ile w tym, że styl pisania jest ciężki , urywany, stylistycznie nie do zniesienia. Forum to nie jest konkurs ortograficzny, wiem; jednak moja sugestia do Słodkiej jest taka: pisz składnie a nie tak, jakbyś rozmawiała półsłówkami, urywając myśli, bo wygląda tak jak chaos i nieżyczliwi przypinają Ci łatkę pijaczki, co jest absurdem i kłamstwem. Po prostu ten styl jest wodą na ich młyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Właśnie go sobie masuje i wciąż myślę o aksamitnej szparce Niestałej 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Ugniatam go sobie jak gospodyni ciasto na pierogi ;-) Chyba zaraz dojdę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, zaraz trudne, Panie Nowy, przecież ja jestem infantylna Gdzie wszyscy? Biegacie w błocie po cmentarzach? ;) oglądacie mecz?:-P randkujecie :classic_cool: wolni to mają fajnie, co Błędny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Oglądamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Oglądam i sobie go cały czas masuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Obiecałam, więc uprzejmie donoszę ;) In właśnie ruszyła sprzedaż biletów na LP :) Dobrego dnia Wszystkim :) https://youtu.be/B10Xe5Gm5cY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty z 11.11 odwal się, nikt ci nie każe pisać na Karuzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaczko, serio, to już zaczyna być nudne. Lubie Cię ale naprawde czy nie fajniej jest porozmawiac na jakies tematy niż tylko ta muzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry 🖐️od 99 PLN :)jestem opętany przez nią od czasu gdy na wyspie byłemnigdy żadna epka nie zrobiła na mnie takiego wrażenia przez ostatnie kilka lat jak Death ValleySiSi jedziesz z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1...2...3...próba mikrofonu. Ja tez jestem za tym ,zeby nie wklejala linkow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4AhaNC będziesz u nas, czy w Wawie? kapelusz i wytarta ramoneska, bez krawata. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończ już. Tymi linkami to może i wyzwiska sie skończą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy a ty masz odwyk od forum czy prace z dala od kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×