Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość niestała      czytaczka
Wpadłam na zator ? No to popchnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dopóki będziecie mu poświęcać swoją uwagę, on będzie miał tu punkt zaczepienia. Pewnie, niech się buja, ale ja w tych przepychankach nie będę uczestniczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Raz, że mnie tu nie ma, dwa kurcze nawet nie chce mi się tego czytać tyle produkujecie :O Jest tam coś istotnego ? Nie mam ? To ok. Zagram coś na sen i spadam poczytać jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj "Płock to baba.." x Zapewne jakiś Jego potszyw był kobietą, ( dobrze napisałem :P ) Jak było więcej, to kobietom. Nie chce już podnosić ciśnienia tym, co się ledwo znają na języku polskim a będą drążyć, rozpoznawać i srać tu swoimi teoriami spiskowymi. Płock, to w 20% faceta, resztę stanowią płyny z czego 0,5% wydala z organizmu, bo tak na Niego działa Niestała ;) a tylko 0.01 % przeznacza na opluwanie pozostałej reszty. Ze statystyk, które właśnie napisałem na kolanie, wynika że samodzielnie Karuzelą zakręciłby przez całe cztery sekundy. Dlatego "Pł" a nie Płock ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestała czytaczka dziś "Dopóki będziecie mu poświęcać swoją uwagę, on będzie miał tu punkt zaczepienia" x Mnie nic tak nie cieszy, jak "błądzące osoby". W końcu mają gdzie wylać swoje gorzkie żale, nawet naszym kosztem. Zresztą Ty Niestała nie masz się czego obawiać, jesteś "fajna" i w ogóle :O :O Pisząc tutaj dopiero się dowiadują, że są w dụpie i gowno widzą. Zmyślając co im wyobraźnia podpowiada i wcale się nie dziwię ludziom że Karuzelę zaczynają nazywać prywatnym folwarkiem. :( Nigdy nie chciałem by tak się stało, ale wygląda na to że to jakaś osobista przystań Niestałej i prócz Jej samej i paru osób na @, to reszta wypieṛdalać, bo to żadna przystań. :O Jak chcesz wody, to napij się z kałuży. :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychodzi baba do lekarza, a lekarz też baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie sie przepchalam :) kolejka taka dluga na karuzele cierpliwie postoje :))poczekam na swoja kolejke elektryczna:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Martuś. Chce Ci się pogadać widze:P Chodź do goscia, gość przytuli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pogadania ?to sa tutaj inni co maja bardzo duzo do powiedzenia:)) ja sobie popatrze....... na przepychanki innych madrzejszych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś Twoja wzmożona aktywność na forume mnie trochę przeraża. A jak się tak ostro profilujesz w habit, to jak na dłoni widać, że jest coś nie tak. Do tego na Karuzeli. Aż boję się zapytać co u Ciebie, bo tylko czekać jak swoje problemy przelejesz na mnie. ;) x Cześć Martuś, co u Ciebie słychać? (wezmę to na klatę, co sobie będę nadwyrężał ostatnią szarą komórkę ). I tak pierdnie jakimś tekstem i spiẹrdoli. 💤 Jak będę miał szczęście. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noooo Martuś. Ode mnie dzieci sie nie spodziewaj. Nie jestem bocianem. Czaplą co najwyżej:P :classic_cool: Co tam Martuś w dalekim świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko w najlepszym porzadku :)a co do mojej aktywnosci na kaffe to faktycznie ostatnie miejsce ..jak zwykle:)))zawsze na szarym koncu:) sle wam kochani buziaczki w piekny niedzielny poranek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do normalnosci? to kto z nas tak naprawde jest NORMALNY? w tym dzisiejszym Swiecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I gdzie te buziaczki :classic_cool: 😘 Bo Martuś zapomniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co robicie tak w ogóle? Ja leże w wyrku i bawie sie komórą. A wy czym sie bawicie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieęki Martusiu. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy porządek. OK Pozwól że to skalibruje. Ostatnio, może nie ostatnio, ale kiedy Ciebie miałem okazję przeczytać wyglądałaś na bardziej wyluzowaną zakonnicę. ;) Nieważne. 💤 Mam przynajmniej jakiś punkt zaczepienia, zanim Niestała mnie stąd wypieṛdoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jprdl już przylazła tępota keczupik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jprdl już przylazła tępota keczupik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×