Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martitka_zielonooka

Skąd tak niskie ceny wysyłki u konkurencji?!

Polecane posty

Gość martitka_zielonooka

Prowadzę mały sklepik na Allegro. Mam jednak problem z pozycjonowaniem się moich aukcji na liście wyszukiwanych produktów. Chodzi o to, że konkurencja zaniża ceny wysyłki aby w ten sposób oszukać algorytm wyszukiwania ofert. Np. Wysyłka paczki kurierem do 5 kg kosztuje u nich 11,99 zł - tyle tylko, że żaden kurier w polsce nie oferuje tego typu cen. Ktoś się domyśla z kąt oni to biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie konkurencja wysyła paczki przez tak zwanego "taniego kuriera", czyli brokera usług kurierskich - u nich tego typu ceny są możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitka_zielonooka
> Prawdopodobnie konkurencja wysyła paczki przez tak zwanego "taniego kuriera", czyli brokera usług kurierskich - u nich tego typu ceny są możliwe. Co?! Możesz mi napisać coś więcej na ten temat kochana? Kiedyś przejrzałam oferty niemal wszystkich kurierów dostępnych na rynku, i nigdzie nie ferowali aż tak niskich cen za wysyłkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto jeszcze dodać, że za pośrednictwem brokerów będziesz mogła wysyłać paczki w dobrych cenach, bez konieczności podpisywania długoterminowych umów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitka_zielonooka
Dzięki za namiary kochane! Sprawdziłam sobie stronkę tej firmy, i okazało się, że rzeczywiście można wysyłać w jeszcze niższych kosztach. Przepraszam w takim razie za zamieszanie, temat do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena może wynikać z różnych czynników, więc ciężko powiedzieć, ja np często wysyłam różne rzeczy za granice i korzystam z usług firmy LatajacePaczki.pl i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×