Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zona niezalogowana

Czy ktos jeszcze boi sie?

Polecane posty

Gość zona niezalogowana
Trza bedzie :) Kiedys mialam, ale juz byly potrzebne i wyszly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Tez bym z checia przyszla w sierpniu w sandalkach i krotkich portkach... i tak kombinuje i naciagam zasady wystepujac w odkrytych butach ;) dobrze, ze nie sprawdzaja przy wejsciu czy mam przyzwoite rajstopy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
"Pani Zono, prosze na strone, bo mam podejrzenia, ze przyszla dzis pani w ponczochach" :D Kurcze, tak sie zastanawiam jak bym Cie probowala przekonac aby to zostalo miedzy nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Mysle, ze po raz pierwszy w zyciu moglabym chciec to zrobic... w obronie ponczoch wszystko! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Ponczochy i szpilki na bank musza zostac! Nawet nie pros zebym sie ich pozbyla... Reszta to wiadomo: stanik na lampe, kiecka na podloge, a majtki... te chociazby na bok :D tak lubie najbardziej ;) Zmykam... a tu pada... do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazało się, że u mnie też możliwości pokonały chęci... krótki ten tydzień ale zakręcony ;) Rajtuz nie chcę znać! Namęczyłam się wczoraj za wszystkie czasy, w drodze powrotnej wchodziłam do sklepów tylko po to aby w przymierzalni je poprawić :D Nigdy więcej! Dziś po mojemu czyli pończochy, przy porannym śniegu w pobliskich kotlinach było bardzo rześko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no przyjemniejszy jest w nich klimat równikowy - wilgotno i gorąco ;) Strasznie mi się dziś pić chce, moja koleżanka mawia, że to na mróz :D Możliwe ;) Bywaj Puchaczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Ten pstryczek to tak z przekory ;) bo klaps to wiadomo - norma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Niczym Bronek Talar! Swoja droga ciekawe czy dlonia lub pejczem wymachiwal jak kielnia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Was obserwujęi się zastanawiam czy Bernadetta wzięłaby mój rower w komis. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium zapomniala loginu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Imp nigdy niczego nie zapomina, tak samo jak pani Bullowjeśli zajrzy to złapie 👄🖐️ z rowerem to się rozmyśliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.ona18.ł1.pl bardzo ostra sunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Witajcie Kochani!! dlugi weekend przeciągnął sie o wiele dłużej niż brałam to pod uwagę. A tu kolejna sobota! Choć tym razem samotna, to spędzam ją w łóżku. Nie sama, a z chorobą:( Chyba mogę czuć się usprawiedliwiona? Buziaki dla Was!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Oczywiście jestem gotowa na klapsy, pstryczki oraz różnego rodzaju kary cielesne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
To jak Puchaczu, obnazamy pośladki na trzy- cztery? Skoro musumy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) To jakoś podświadomie wyczułam wczoraj, że w zaleceniach jest obnażanie pośladków... ustanowiłam dzień bez majtek, za to w mężowskiej koszulce :D Be :* z tym pstryczkiem to wiesz, wcelowałabym się tak pomiędzy liźnięciem cipki, a possaniem sutka, na takie pozorne otrzeźwienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona wymagająca to przebieraniec tak jak puchacz psuj:O po co to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście przebierańcami w nowych sukienkach. ładnie tak oszukiwać znajomych z forum?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyyy... nie cierpię mieć pończoch czy rajstop pod spodniami, chyba w podstawówce na polecenie babci tak chodziłam, serio! Przykro mi, że Cię zawiodłam, sama sobie dam klapsa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Miałam pończochy w piątek. Tak mną zawialo, że żadnemu mężczyźnie nie udało się mnie tak szybko do łóżka zaciągnąć. Choroba to suka:( Witajcie Kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się wypowiem;jesteście przy sobie najpełniej, w rajtuzach czy bezbędąc w odwiedzających się gościach. ;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×