Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zona niezalogowana

Czy ktos jeszcze boi sie?

Polecane posty

Gość Pani Bernadett
Rajstopy pod spodniami? Brrrrrr. To jak majtki na spodnie zakladac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Kochana. P*iz*dy c*hu*jem nie zaj*ebie*sz!! Przepraszam za wulgarne słownictwo ale cytuję kolegę. I coś w tych jego słowach się zgadza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Jeśli okazja będzie odpowiednia to możecie nawet to udowodnic. Oczywiście celach doswiadczalnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Nie płacz Kochana, bo odruchowo przytule Cię między piersi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Ale wiesz, ze na piersiach się nie skończy?:P Jak sutki stercza, to już nie ma odwrotu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
A po co patrzeć? Dołączyć się mozesz;) ciuchy potrzymasz, czy drinki podasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem i taką mam nadzieję :) Smyranie po cycach bez innych atrakcji to mnie satysfakcjonowało 20 lat temu :D A podglądaczy też lubię :) A obiecasz, że będziesz tylko patrzył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Malzonko, mnie do tej pory zawstydza smyranie po cyckach! zwłaszcza w przymierzalni sklepowej, osmielisz mnie?;) Puchaczu, no już spokojnie, tylko troszkę się droczymy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Myślę, że z fantazją problemów nie mamy, więc poradzić sobie poradzimy:) Lecz dodać do tego jeszcze coś lub kogoś i przekroczymy granice wyobrazni, w końcu na stare lata coś nam się nalezy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Muszę się jeszcze dużo nauczyć w takim razie:D Kochalas się już w takim miejscu za kotara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Musisz mi to koniecznie opowiedziec;) Uwielbiam takie historie, mówione niskim cichym głosem. Najlepiej na kanapie pod kocem. Taki stu procentowy babski wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Najciekawsze jest wtedy jak mąż na drugi dzień pyta -i oczym rozmawialyscie. To ja, że o tym o czym ty z kumplami rozmawiasz . A mąż - o samochodach?:D Myślisz, ze nasi mężowie rozmawiają z kumplami o seksie i tym podobnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Jak byłby obecny Puchacz lub Oksymoron zapytalabym u źródła. Panowie zapewne ciężko pracują, aż mi jest głupio, że zachorowalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz to mogę Ci dziś wieczorem opowiedzieć :) Mój to głownie o samochodach, rzadziej pracy (jak mu się towarzysz z bliskiej branży trafi), ostatnio o grzybach :D Już czekałam na jakieś smaczki typu d***** w lesie, ale co Ty?! Kozaki i podgrzybki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
No to faktycznie, akcja goni akcję na tych podgrzybkach:D Szczerze, to mmężczyźni chyba wiedzą, czego nie powinni mówić swoim polowkom aby nie oderwać rykoszetem :D Stąd te auta i piłka jako zasłona dymna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
O Puchaczu. Czyli poważnie nie rozmawiacie o seksie w ogóle? A o kobietach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra podpytałam męża :D Ogólnie to on z tych dyskretnych np. powie, że lubi obciąganie ale już, że ja to lubię to nie mówi ;) O byłych nigdy nie gadał i słuchać nie chciał :) Filmy jak oglądają to komentują tak jak my buty i torebki w witrynach sklepowych: z******ta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Nie wiem dlaczego ale wasze odpowiedzi tak mnie rozsmieszyly, ze mało się nie udusze:D:D:D Też sobie nie wyobrażam mojego męża, jak mówi koledze tudzież bratu, że uwielbia jak na nim podskakuje:D Do później!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mnie oceniać, ale lubię się śmiać, prowadzić dwuznaczne gadki, a w dobrym towarzystwie może zrobić się naprawdę gorąco :) A potem siup do domu i na męża :D Be, kup mi coś na tę głowę bo do wieczora nie doczekam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Puchaczu... im starsza tym bardziej niewyżyta, im dalej w las tym bardziej dziko i strasznie :D Mój pierwszy chłopak powiedział: stworzyłem potwora, jesteś małą, wyuzdaną suką! Dziś tylko mała by się zgadzała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×