Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zona niezalogowana

Czy ktos jeszcze boi sie?

Polecane posty

Gość Ruchacz Leśny
Seks telefon :O Ja żem kurde myślał, że seks party 😴 więc zaproponowałem spotkanie w ciemno ale po widoku :classic_cool: A to takie buty 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jakoś nam odległość nie sprzyja i na razie musi wystarczyć kabel ;) A no takie... czerwone, lakierowane, 11 cm obcas :D Dobrej nocki, do jutra :) Pamiętajcie o 6!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruchacz Leśny
Spoko :-) Jak to mówią 😴 aaa.. po kablu do kłębka :-D No, taki obcas to jest to co kociaki lubią najbardziej! :classic_cool: Dobranoc, kolorowych snów :-) 🖐️ ps. Dajcie pospać choć do dwunastej 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dziś to już nawet u mnie nieśmiało jakiś nędzny śnieg pada... A ja i tak po swojemu ;) Ja o Was myślałam rano, a Wy łobuzy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruchacz Leśny
Dzień dobry :-) Ja śniłem o Tobie :classic_cool: ...i zaspałem 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Ja też zaspalam:( ale byłam z wami myślami. W taką pogodę to tylko ciepelkie łóżeczko było mi w głowie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Już się wypinam, tylko spódnice podciągnąć muszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Panie mają pierwszeństwo. Zwłaszcza do lania Malzonko. :)Później będą nas okladac Panowie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja leję dyscyplinarnie, Ty- wiadomo - na lepsze krążenie ;) Przyrumienione są, przynajmniej moja i ciągle zimna, mimo, ze już kilka godzin siedzę w ciepełku, na taka dupa, że wiecznie zimna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjedź na kilka dni, pochowaj wibratory, codziennie przez telefon mamrocz to i owo, wracając nie zapomnij wysłać wszystkich dookoła do czorta, a potem pokutuj do woli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bez marudzenia mi tu! U mnie wszystko realne oprócz drugiego punktu ;) Po pierwsze nie chowa, bo lubi mieć świadomość, że z nich korzystam, a jak już poniosłoby go i ogłupiło to w promieniu 300 metrów od domu mam 2 sex shopy :D Nigdy nie zginę! Że o palcach nie wspomnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Ladne stopy nie sa zle :) Zwlaszcza jak wiele potrafia :classic_cool: Udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×