Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zona niezalogowana

Czy ktos jeszcze boi sie?

Polecane posty

Gość Pani Bernadett
Za*ruc*hac?:D Pie*rdo*lone gwiazdki!:D No wiesz, mój kiedyś się wypytywal czy spałam z kobietą. Ogromnie go to rajcuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mojego wszystko rajcuje co związane ze mną, ale tak raczej bez udziału osób trzecich jakiejkolwiek płci ;) Wibratorów i innych gadżetów nie skąpi i zazdrosny o nie nie jest :) Ale kobieta? O nie! Nie pozwoliłby, dlatego nie pytam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Myślałam, ze każdy mężczyzna jest ukrytym fanem bliskich spotkań dwóch kobiet? O i jak się myliłam:D A mi mój do tej pory wibratory wypomina. gdzie tu logika?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be, mój popatrzyć to lubi i też go to kręci, ale niekoniecznie z moim udziałem :D Ale znam kilku co mówią, że to nawet fu jest! I to jest dopiero zadziwiające :D Mój kupuje, każe kupować, każe się bawić czy to samej czy to przy nim więc luz :) A potem wraca z takiego sympozjum i opowiadać trzeba, filmiki nagrywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Co Ty piszesz? :D Ale o majtki na Twojej dupce chyba nie jest zazdrosny? Bo wiesz to sprawozdanie i spowiadanie z rzeczy bliżej masturbacyjnych to taki szok troszkę dla mnie:D Mnietylko raz wziął na przesłuchanie to tak mi.... wytrząskał, ze chodzić ciężko bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zabronisz mu? Pewnie, ze jest! Dlatego wczoraj chodziłam bez :D Bo ja dobra żona jestem :) Oj Be, pożyjesz - zobaczysz :D To taka gra mocno przedwstępna :D Ale czasem w trakcie też pyta :D No ale zna mnie i śmie wyjeżdżać na kilka dni? Przecież wie, że się nie modlę o silną wolę i kolan nie zaciskam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Ty się może nie modlisz, ale skąd wiesz czy on tam na kolankach nie popierdziela, z modlami o Twoją wstrzemięźliwość?;) Wiem, ze wszystko przede mną, choć to jaki postęp w tym roku uczynilismy, to się zastanawiam kto mi męża podmienil i kiedy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha! Padłam! Mój mąż owłosiony bardzo, ale kolanka coraz bardziej wytarte, myślisz, że to od tych modłów? Ale na nic one, bo nieskuteczne są :D A może on się modli żebym jak nie z chłopami i babami a tymi kumplami z silikonu medycznego się rżnęła??? A to co innego! Działają jednak :D A podmiany męża to ja Ci życzyłam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
To skoro nie od modłów to od minety. Innego rozwiązania nie widzę. Jak od modłów to czekasz na niego. Jak od minetki to też czekasz bo chcesz więcej. Proste? Proste:D Ogolnie. Od czego by nie było, widać, ze pozycja kleczaca czyni cuda Moja Kochana, to Ty w tym palce maczalas?:D dziękuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję Ci rację :) No chyba, że się modli, żeby mu żona klimakterium przeszła :D A takiego! Nie dam się :D Przygotuję mu kompres jakiś na te kolana, bo tak czy inaczej moja wina :D Kochana, przecież to mną pachnie! Nie wyczułaś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Zamiast kompresorów, solidna poducha pod Twoje kolana, dobry lodzik aż mu się nogi ugna i od razu mu łysienie przejdzie:D:P Ale kto ma pachnieć Tobą? Ja czy mój mąż?(podejrzliwie spogladam):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poduchy nie potrzebuję, skupiam się wtedy na innych doznaniach, kolana mnie nie bolą :D Oboje Be, oboje! Oboje macie R w imieniu, a ja taka niezdecydowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
To już lepiej żebym ja Tobą pachniala niż mój mąż:D Nie chciałabym się z Tobą poklocic moja Drrrroga:D To jest fascynujące jak my kobiety potrafimy skupić się na robieniu przyjemności mężczyźnie! I podobno kobieta się zainteresować jedna rzeczą nie może? Bzdura!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wykluczone! Kłócić się nie będziemy, najwyżej dla niepoznaki zmienię perfumy ;) Kochana... coś Ci kiedyś opowiem, ale jak będziesz gotowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
W sumie to ja już jestem gotowa. Jeśli rozmawiamy o podnieceniu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Witajcie Kochani! https://youtu.be/60ItHLz5WEA Wreszcie zaswiecilo słoneczko, a i tak auto skrobalam! ja chce lato:( Stanowczo jestem cieplolubna i lodożerna, bo jednak ciepłe lody na mrozie to tak nie smakują:O Praca bezlitosna suka nawet w przeziebieniu Cię z łóżka wyciągnie:( Dobrego dnia dla was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Be, całowałaś, całowałaś i ja wstałam dziś z anginą... nie cierpię tego uczucia! :( Ja jestem i lodożerna i lodolubna, a przed wszystkim lodoróbna ;) Czy zjedzenie pudełka lodów mi pomoże? Tak tylko pytam, bo tylko taki substytut pozostaje w moje dyspozycji na dzień dzisiejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Puchaczu :) Celibat może być tylko na skutek przymusowej rozłąki bądź upojenia alkoholowego tudzież choroby zwalającej z nóg. Pierwsze jest czasem nieuchronne, drugiego unikam jak diabeł święconej wody, trzecie wzmaga we mnie instynkty opiekunki/pielęgniarki, a to się różnie kończy :D Jednakowoż miło, ze nie byłyśmy z Be wczoraj same w swej niedoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Ależ tam! Orgazm to jedno. Seks to drugie- orgazm można mieć samemu bądź samej;) A seks? Pozostaje zaufanie własnych niezawodnych palców:D nikomu nic nie rozpowiedza, a i po oblizaniu wszystko zostaje w czterech ścianach krzyku;) Nic Ci nie imputuje Puchaczu:D zwyczajnie, wraz z małżonką martwimy się o Ciebie(zatroskana minka);) prawda moja Drrrroga?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchaczu, swoją rzeczywistość kreujemy sami :) I małżeństwo (partnerstwo, konkubinat czy inny twór) ma swoje prawa, trzeba to sobie jasno określić i być w tym konsekwentnym. A wszystko inne można sobie poukładać, wychować i potem zbierać tego owoce ;) A ja jestem gadżeciara :D Jakby zliczyć moje skarby to taki mały, ubogi sex shop z początku lat 90-tych mógłby powstać :D Większość oczywiście jednego gatunku, a mimo tego tak cudownie różne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be dobrze mówi :) Ja np miałam orgazm wczoraj :D Miał pomóc na ból głowy, w sumie mnie bardziej zaatakowało, ale żebym żałowała? Co to to nie! :D Zgadzam się Kochana, chociaż przyznam, że już nie pamiętam w czym miałam się zgodzić, ale wybaczcie... wytłumaczę to słabym samopoczuciem... ale rrrr pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Puchaczu! Jeden to absolutne minimum :) A rano to już cud, miód i orzeszki - wprost niezbędny do prawidłowego funkcjonowania :) No i już wiem skąd moje dzisiejsze samopoczucie, jutro wstanę wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
O Wy moje zboczuszki:D To ja też mogę posłuchać? obiecuję niczego nie dotykać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Chyba kiedyś rozmawialiśmy na temat konferencji grupowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruchacz Polny
Zapisuję się do tego:P Jeśli można oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×