Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zona niezalogowana

Czy ktos jeszcze boi sie?

Polecane posty

W tym przypadku nazwa jest istotna, bo to ja ubiegły tydzień spędziłam sama w małżeńskim łóżku, bo tych wariatów napędzanych bateriami nie liczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D W ubiegłym tygodniu przy każdej wizycie w sklepie bezwiednie ładowałam je na taśmę, bo tak jakoś ktoś mądry to wymyślił, że są w pobliżu kasy ;) Nie zginę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Cieple Dzień dobry ten zimowy paskudny, okrutny i beznadziejny dzień. Ktoś jeszcze przyłączy się do stekania wraz ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) z poczty na forum i to biegiem ;) Dzień dobry Be :) U mnie po kilku mroźnych dniach, wczoraj padało i padało, a dziś ciepło więc i do Ciebie dotrze ;) Kurcze, nie chce mi się stękać i biadolić, ale jak potrzebujesz kompana to czego nie? ojojoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Ale wiesz o jakie mi stekanie chodzi kochanie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Mrrrrrauuuu! Ach! Mogłabym się w Tobie zakochać, jak niebylybysmy mężatkami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Puchaczu proszę. Postekaj i opowiedz jak kobietę przetrzepales:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be, ale przecież mój stan cywilny niczego tu nie zmienia, zakochać się możesz :) Witaj Puchaczu :) Ty dzikusie!!! Stękaj zatem... to będzie Twoja pokuta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Chyba nie ma nic gorszego, niż zakochanie się w kimś innym będąc w związku. Meczarnia dla serca i duszy. Ot taka myśl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz rację... Mogłabym się zakochać w kimś innym jeśli albo u nas by nie grało albo lub raczej i to byłby ktoś wyjątkowy, na miarę największej miłości... tak gdybam czysto teoretycznie, bo co tam dla mnie los szykuje wiedzieć nie mogę i nie chcę... Ale jeśli w grę wchodziłoby uczucie do drugiej kobiety... to już chyba inna kategoria... i tu uważam, ze wszystko jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Też nie chce wiedziec co przyniesie przyszłość. Choć p********a wyobraźnia pokazuje różne scenariusze, to wolę odganiac je od siebie. I nie mysle w tym momencie o zakochaniu się i seksie z kobietą.. Choć...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Chyba nie ma nic milszego jak mężczyzna dlugodystansowiec? Pozdrów i pogratuluj malzonce udanego męża Puchaczu;) A że jajka bolą? To dobrze! A lubię słychać, czytać, że inni..no wiesz..;) Wspominałam, że jądra takie napięte i pełne najbardziej mnie podniecają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be i gładkie zapomniałaś dodać!!! można wtedy masować i ssać w nieskończoność... no chyba, że zapragnie się, żeby ich zawartość upiększyła nasze ciało, uraczyła usta... ja chcę do domu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Odnośnie gładkości to prawda, ale mnie nie przeszkadza zarost u mężczyzny.. Sorry jestem trochę oderwana od rzeczywistości myślami i nie potrafię się skupic:( Czy masturbacja pomaga zebrać myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przeszkadza ale tylko na rzeczonych jajkach ;) Reszta im bardziej owłosiona tym lepiej :D Be, zaryzykuj, gorzej na pewno nie będzie... najwyżej będziesz chciała jeszcze i jeszcze... ja przez te wyjazdy męża to ostatnio trzy razy pod rząd musiałam, powtarzam musiałam!!! pomogło na wszystko, nawet powera dostałam i mimo przygnębiającej aury skakałam jak młoda koza na wiosnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Jak mąż jest na miejscu nie masturbuje się. Wolę aby to on mnie przeleciał na wszystkie możliwe sposoby;) trzy razy??!! Ja po drugim się boję kolejnych orgazmow:D Puchaczu, fakt w tym avatarze Ci lepiej, choć tamten to taki zboj był :classic_cool: Choć nie "szata" zdobi człowieka..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj... będę wyć!!! szkoda mi tego Rrrrrumcajsa... kosmaty był, bo miał być :D No jak to jak to? Tak to: chwycić w dłoń i masować, uciskać, przetaczać w palcach... A jak potraktujesz poważnie? To wtedy będę myśleć co dalej :D Be, no ja też wolę z żywym chłopem, bo oprócz zapachu, smaku, głosu i lepszego orgazmu jest po prostu zabawa, emocje... Ale jak się nie da? To co mam uschnąć? A jak do tego jakaś kumulacja wyjdzie: brak męża plus owulacja chociażby to już szał ciał :D Trzy razy to było niemal w jednym ciągu, dzień był dłuższy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno :D Przydałaby się ta Be.. byłoby tak ... hmmm... optymalnie :D Włosy w różnych kolorach, bielizna odwrotnie to tego co na głowie... Oj... zaraz ja się skosmacę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×