Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macho Widmo wygląda jak nastoletnia pipka :D

Polecane posty

Gość gość
Small Penis Humiliation :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Petrov 8 centymetrow kreski motzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja za to siedze tutaj nonstop, mam sobowtorow ktorzy mnie wyreczaja w brudnej robocie i dra lacha z ciebie i ty w to uwierzysz" ---- na pewno siedzisz tutaj częściej i dłużej niż ja, często wylogowany o czym piszesz sam że jesteś na tyle charakterystyczny że nie musisz się logować. Piszesz w końcu na rzece i bruździsz w innych tematach więc nawet fizycznie rzecz biorąc spędzasz tego czasu tu więcej. "I ty smiales twierdzic, ze moje rozmowczynie sa okradzione z rozumu. Powinienes je przeprosic, bo nie tylko Eve starales sie obrazic. A dlatego tak sie zachowales aby zniechecic je do rozmowy ze mna" ---- po pierwsze nigdy nikogo nie starałem się tutaj obrazić bo nawet Ciebie nie obrażałem, trudno obrazić kogoś cytując jego własne słowa. Po drugie naiwna nie znaczy okradziona z rozumu, to twoja interpretacja. Naiwność to łatwowierność a nie głupota i świadczy najczęściej wrażliwości, więc proszę nie nadinterpretowuj tego co piszę. Eve zresztą napisała że nie wyraża wszystkiego co myśli, a ze nie jestem telepatą ja odnosiłem się tylko do tego co wyrażała, zresztą napisałem że skoro poczuła się urażona to przepraszam, a jak napisała słusznie zresztą urazić może jedynie ktoś z kim jesteśmy w jakiejś relacji. No i po trzecie skoro już uważasz że obrażam dziewczyny to chyba zrażam je do siebie a nie do ciebie ? "W ogole cala twoja aktywnosc polega na zdyskredytowaniu mojej osoby aby mnie wyalienowac od otoczenia" ---- Po pierwsze alienujesz się sam programowo i z wyboru, sam piszesz że jesteś wyjątkowy, inny niż ta cała "menażeria tutaj", "to forum o kupie" nikt ci tu do pięt nie dorasta itp. itd. a ty zawsze pod prąd i przeciw tłumowi. Po drugie sposób w jaki ubliżasz, spamujesz i traktujesz ludzi, kobiety też, które nie klepią cię po plecach robi resztę. Nie mów mi więc że ja próbuję cię wyalienować (pominę że wyalienować można się tylko samemu, ktoś może natomiast wyeliminować). " Dowodem sa twoje komentarze gdzie nie ma ANI JEDNEGO KTORY NIE BYLBY WROGI. Kazdy twoj post skierowany w moja strone jest wlasnie proba ukazania mnie w jak najgorszym swietle" ---- mam tu cytować twój sposób pisania o mnie ? Pomijając już sprawy nieprawdziwe, z kosmosu wręcz, to stek bzdur, i pomyj, do których większość kulturalnych ludzi by się nie posunęła. Moje komentarze odnoszą się do konkretnych cytowanych twoich wypowiedzi na określony temat, nie moje słowa a twoje świadczą w tych postach o tobie. Światłem w tych postach regulujesz ty, cytaty z ciebie ja ich sobie nie wymyślam. "Pozazdrosciles mi tego, ze ze mna ktos chce rozmawiac, a ciebie zlewaja, ewentualnie traktuja po macoszemu i to jest powod twojego zachowania. Ale przeciez nie przyznasz sie do tego, bo zle swiadczyloby o tobie. Zdejmij juz ta maske "prawego" i grajmy juz w otwarte karty" ---- wierz mi za stary jestem na zazdrość, na prawdę tego rodzaju emocje, w dodatku na forum wśród wirtualnych znajomości to lekka przesada. Owszem irytuje mnie to co robisz na forum i dlatego z tobą dyskutuję. Nie uważam że zazdrość jest czymś co miało by o kimś źle świadczyć, o ile jest powód do zazdrości tu takiego po prostu nie ma. Ja nie mam tu żadnej maski i od początku gram z tobą w otwarte karty. Piszę tutaj tylko i wyłącznie zalogowany i nawet ty powinieneś to uczciwie przyznać bo znamy się już sporo czasu i na pewno to zauważyłeś. Sam uważam że bzdury pisane z pomarańczy nie są w stanie nikogo dotknąć zwłaszcza że najczęściej są to tak potłuczone teksty że nikt normalny nie wziąłby ich poważnie, stąd nigdy tego nie robiłem. Tak samo mają się twoje zarzuty co do moich "popleczników", od dawna nie mam kontaktu z nikim stąd na priv, kiedy miałem nie gadałem o forum i o ludziach z forum bo zawsze uważałem że korespondencja prywatna jest sprawą prywatną tylko 2 osób. Nie pisuję tu za wiele bo nie ma już ludzi i tematów w których było z kim i o czym porozmawiać więc i nie mam tu znajomych więc może przestań ciągle gadać o jakichś poplecznikach, po prostu są ludzie którym tak normalnie, po prostu nie podoba się twoje zachowanie na forum i ich dezaprobatę wobec ciebie nie ma nic wspólnego z popieraniem mnie. To że ktoś ci z czymś jedzie nie wyklucza że mnie ma za nudziarza i nie musi być moim zwolennikiem. Inna sprawa że pewnie są i tacy którzy dolewają tutaj oliwy do ognia bo przynajmniej jest ******* stronie. "Smieszy mnie tylko, ze czesto spotykam ludzi z mlodego pokolenia ktorzy sygnuja sie "papierkiem" po studiach, a kompletnie nie ma o czym z nimi gadac " ---- a ty do jakiego pokolenia należysz ? :) jesteś młodym człowiekiem, więc raczej z tego samego, zaś to że miałeś niefart spotkać głąbów którzy studia robili dla papierka marnując kasę swoich starych to nie znaczy że wszystkie "wykształciuchy" są guzik warte. W swoich wypowiedziach bardzo często stawiasz się jako ktoś lepszy mimo braku wykształcenia, stawiasz się w opozycji do tych "tępych wykształconych" jakby cię ten brak wykształcenia uwierał , zupełnie niepotrzebnie bo mam wielu wspaniałych znajomych niewykształconych za to mądrych życiowo serdecznych posiadających swoje pasje do których magisterka nie jest im do niczego potrzebna. "Zarzucasz mi megalomanie, ze ci nie wstyd. Przeciez to jest powazna przypadlosc ktora dotknieci sa wszelkiej masci socjopaci" ---- nie, nie jest mi wstyd, nie ma ku temu powodu, właśnie dlatego ze nie jestem psychiatrą, dla mnie jak i dla większości szarych zjadaczy chleba megalomania to potocznie zawyżona samoocena połączona z narcyzmem, słowem wada charakteru a nie objaw socjopatii. Słowa tego używa się bardzo często w publicystyce charakteryzując różnego rodzaju osobistości, nie podciągaj więc tego pod chorobę. Nigdy nie naśmiewałem się z ludzi chorych, więc nie wmawiaj mi czegoś takiego, zwłaszcza że sam ciągle mi zarzucasz "polityczną poprawność". Pomijając to zdajesz sobie sprawę, że tym co i jak tutaj pisałeś i robiłeś dawało wiele okazji do czepiania się i nie zniżyłbym się do pisania o chorobie, chyba że w rozumieniu niemedycznym typu - chory z nienawiści czy tego typu określenia. Starczy bo kawa się skończyła czas na robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Eve i Szamberium dwie psiapsióły Widmoka to dwie kurfu. Stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"AO dziś Eve i Szamberium dwie psiapsióły Widmoka to dwie kurfu. Stare. " ...nie mam pojęcia kto to wypisuje, ale od początku w tym temacie poświęconym w końcu kresce pojawiają się te same teksty. Dotąd się nie odzywałem bo nie ja zakładałem ten temat, ale rzucanie mięsem w kogokolwiek robi się irytujące. Nie wiem kto tu komu i co ma za złe i co chce przez to osiągnąć - bo trudno brać na poważnie ubliżanie z pomarańczy ale to po prostu kłuje w oczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu niepotrzebnie nakręcasz to wszystko. Daj spokój :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciel     In      Spe
Matu...zwal mi konia stopami 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up hejtera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 8Widmo8 dziś Cześć Agnieszka. Przytulałaś mnie, mówiłaś że będąc impotentem to duży plus, bo żadna kobieta nie będzie mieć władzy nademną. Innymi słowy nie zmanipuluje mnie ciрom i co za tym idzie nie owinie mnie sobie wokół palca. Leżałem w kałuży krwi przywiązany do kaloryfera identycznie jak kiedyś jako dziecko i udawałem martwego emocjonalnie. Sam sie raniłełem bo głową mogłem uderzać w kaloryfer i aby nie dać satysfakcji prętom metalowym zbrojeniowym o średnicy 10 milimetrów i długości jakieś 60 cm. które dzierżyłaś w dłoniach. Bałaś sie mnie odwiązać bo nie byłem sobą i wiedziałaś, że tylko symuluje zgon. Zgasiłaś światło. Obudziła mnie fala zimnej wody którą wylałaś na mnie z plastickowego wiadra 10 litrowego które zakupiłem kiedyś w dyskoncie w celu bo mi sie kolor podobał. Nie chciałem współpracować, ani mój mały penis nawet nie drygnął pomimo widoków które mi serwowałaś aby mnie złamać bym zaczął zeznawać. Cała sytuacja wprawiała Cie w zakłopotanie co było widoczne dla mnie. Wróciłaś ze strzykawką i całe pomieszcze wirowało po specyfiku który mi podałaś domięśniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Agencie nie zmieniaj tematu rozmawiamy o tym jak twoje koleżanki oskarżają Nowego o pedofilie. Masz tutaj jeszcze raz oryginalne cytatyusmiech.gif x wadera69 dziś Lepiej produkowac takie posty niz penetrowac o***ty malych chlopcow Nowyusmiech.gif x Midsummer Eve dziś Agent jest 100% hetero, za to o Tobie Nowy słyszałam, że lubisz małe dzieci. Zjeżdżaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×