Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macho Widmo wygląda jak nastoletnia pipka :D

Polecane posty

Gość gość
Niezgódka ukradł ósemki , gdy ludzie zaczęli wyciągać jego stare brudne grzeszki. Poznał Nieogryza, która brzydziła się typowymi zaliczaczami z disco, a jemu zaczęło na niej zależeć, więc wstyd mu było jak wyciągali texty gdzie orał językiem anusy innych dziewczyn. Wklejki z jego dzifkarskiej działalności miały zniknąć we fali spamu. Dodatkowo Krzysztof miał na pieńku ze Słowianą, Nowym i Fridziochem, więc jego ósemki były idealne. Spam przykrywa wklejki z kurfieniem się Hokeja, a potencjalny winny spamowania - Krzysztof. Zbrodnia doskonała ;-) Tylko Niezgódka zbyt się rozhasał i pare razy poleciał z 8 na flagowym loginie. Była aferka, ale jego TWA zaraz zamietli to pod dywan, a Kokuś zniknął, tj. nick zmienił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....och i ach, super analiza psychologiczna, a wszystko pewnie na podstawie wieloletnich studiów podręczników akademickich i dyskusji z autorytetami z dziedzin psychologii i socjologii :))) ...ciekaw jestem skąd to skupienie się na pedofilii i homoseksualiźmie.... Jakoś inni użytkownicy tego forum ani tego nie zauważają ani o tym nie piszą ... Ciekawostka... Czyżby jakieś traumatyczne przeżycia z dzieciństwa? Dziwię się trochę, bo średnio rozgarniety szympans obserwujący co kto tutaj pisze nie uwierzy w ten pseudonaukowy bełkot zakompleksionego kreski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Scena Twoja" Nienormalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz geniuszu podaj jeszcze nowy nick Koke. Scena Twoja. Normalnie czeka Cię Europejska Nagroda Teatralna. W końcu to scena jest. Po/pier/do/leń/cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Wszystko musisz filtrować przez pryzmat prawdy, czyli musisz znać prawde aby wyłonić właściwy obraz wspomagając sie fachową literaturą. Ale jak masz czas i lubisz badać to scena Twoja. Miłego dnia. heh X Dyplom ci chyba dawali na Uniwersytecie Kryptopsychologii w Kloace Pospolitej , powiat Magiel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Gonciarczyk! O ile nigdy do końca nie zrozumiem powodów i motywów, dlaczego ten Krzysiek się do Pana przyczepił, kompletnie nie mogę pojąć dlaczego ubzdurał sobie ze Pan namiawiał Panienkę Renate to samobójstwa, to już robienie z tego Krzyśka kompletnego wariata jest niesprawiedliwe. Prawdą jest, że ten Krzysiek jest w gorącej wodzie kąpany i często zbyt niepotrzebnie wdaje się w pyskówki, ale prawdą jest też że kilku rozpracował i rozłożył na łopatki, więc Panie Gonciarczyk, więcej obiektywizmu, ja Pana proszę, Panie Gonciarczyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Troche poczułem sie zazdrosny bo ciągle pieprzysz o kresce Matuzalemie i mógłbyś chociaż podziękować za mój wkład, bo kreska zrobił ze mnie geja po tym jak ujawniłem że ja jestem Twoim tajemniczym obrońcom. ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od sceny i kulis to Madzia 78. Kurna noga, nikt nie wie tak jak ona co dzieje się po zasłonięciu kurtyny i zgaszeniu światła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
...hahaha Agent jest kompletnym głąbem i nie przypominam sobie abym prosił o pomoc tego pasywnego durnia olboja z małym penisem. Przyznam szczerze, że nawet Cie nie poczułem w sobie mikrusie jak mnie ładowałeś pomiędzy półkule Agencie. A o analnym orgaźmie to ty nie masz pojęcia chłopcze. Trenuj młody. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Matuzalemie jesteś chamski i obiecuje zastąpić mikrusa językiem. Usiądziesz mi na twarzy pod warunkiem, jak sie umyjesz bo gubisz bezwiednie ziemniaki, a ja nie moge sie przełamać do Twoich fantazji stawiania kloca na moją szczurzą klate kochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez prochy popiertolencu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
...Agencie zamilcz młody i otwieraj dzioba bo musze oddać mocz moja Ty popierdułko uległa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Matu, zrobię ci niespodziankę i ugryzę cię w chu/jka.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
gość dziś Wez prochy popiertolencu x Boli dupka agenciku ? i słusznie byłeś bity i ruсhany we wszystkie otwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
AO dziś Matu, zrobię ci niespodziankę i ugryzę cię w chu/jka. x ...ja ci zrobie niespodzianke i będe defekował do twojego dzioba. Cały dzień nie oddawałem stolca w tym celu aby Cie nakarmić kochana pipko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
gość dziś PROCHY SZYBKO!!!! x Jeśli mają pomóc mojej dupce to chcę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
AO dziś Boli. x ...hahaha i prawidłowo. Dzisiaj czeka cie kolejna dawka poniżania i bólu.Kochasz to dzikusie bo masz nature kundla.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Oj kocham takie zabawy, mój ty panie i władco mego odby/tu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
gość dziś PROCHY SZYBKO!!!! x ...hahaha tak będziesz krzyczał bo twój ból duрy długo nie ustąpi Agencie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkaś
Widmo gorzej ci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawac te prochy cala reklamowke, widmo znowu fantazjuje o homoseksualizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszyw bije na głowe oryginał niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka jest zazdrosna o matu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkaś
Wyzywam na forum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Gonciarczyk! Ja Pana proszę.......póki nie jest jeszcze za późno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Dawajcie szybko te prochy i maść bo mi odb/yt płonie żywym ogniem . :-( ałć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkaś
Biedny Matu ale sobie los zgotował z psychopatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Muszka nie załamuj mnie. Chyba nie masz zamiaru komentować alter ega Widma. Matu nie komentuj nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×