Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macho Widmo wygląda jak nastoletnia pipka :D

Polecane posty

Gość AO
Eve, bronisz typa ściemniającego że zbiera dane ludzi, oskarżającego innych o seks z dziećmi i tak można wyliczać dalej jego niskie zachowania. Sorry, nic tego nie wybroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Idę walne se palcówe w o***t bo mam dosyć dzisiejszego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
...agencie utrzymuj kontrolę, nad tym co się dzieje w danym momencie. Upewnij się zawsze jest miło i gładko. Trzymaj swoje zęby z dala od mego członka i prowadź jego główkę wzdłuż podniebienia używając przy tym swojego języka. Pamiętaj używać zębów delikatnie. Dla dopełnienia przyjemności delikatnie pieść moje jądra. Podnoś je łagodnie i dociskaj. Następnie przejdź do pośladków. Nigdzie się nie spiesz. Pamiętaj, że kluczem jest entuzjazm. Pokochaj to co robisz. Pa agenciku druciku. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes Eve żałosna i bardziej chora na głowę niż Kreskuś. Idź sobie wyniosła babo dowodzić i rządzić na dywanie :-D Może to skóra z wilka u Ciekawskiej 🖐️ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Usiadłem na trzonek od łopaty i od razu mi lepiej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale trzeba ci oddać że ćpasz konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
o Jeesu matu gdzie jest mój odbуt znowu zgubiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% wpisów na tym temacie to Widmo :-O Wdmo podszywa Matu i Agenta bo jest gejem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo robi zawsze kropkę przed emotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestes Eve żałosna i bardziej chora na głowę niż Kreskuś. Idź sobie wyniosła babo dowodzić i rządzić na dywanie Może to skóra z wilka u Ciekawskiej x Analku poszukiwania twojego anusa są w trakcie, więc nie becz maleńki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
... Agencie twój o***t jest przecież u mnie w lodówce :-) ... zawsze świeży... zawsze chłodny i zawsze pachnący... mięsem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy jest gejem, ale wyraźnie wczuwa się w swoje gejowskie podszywy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agent zawsze sie ujawni z miłością do Matuzalema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AO dziś Usiadłem na trzonek od łopaty i od razu mi lepiej. usmiech.gif X Petrov Kresko Koke dobrze się czujesz? To że ty lubisz facetów to nie znaczy że każdy... Leć na maila może Szamberium da ci polizać lub zaprosi do wc na dymanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać też że Kreska ma doświadczenie w kontaktach męsko- męskich, co pozwala mu pisać całkiem wiarygodnie. Normalny facet nie byłby w stanie wymyślać tak barwnych scenariuszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
Matu zrobi wszystko aby pisać do Widma. Dał sie ograbić z człowieczeństwa i z jentelmena stał sie zwykłą szmatą. To jest smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AO
matuzalemO325 dziś ...agencie utrzymuj kontrolę, nad tym co się dzieje w danym momencie. Upewnij się zawsze jest miło i gładko. Trzymaj swoje zęby z dala od mego członka i prowadź jego główkę wzdłuż podniebienia używając przy tym swojego języka. Pamiętaj używać zębów delikatnie. Dla dopełnienia przyjemności delikatnie pieść moje jądra. Podnoś je łagodnie i dociskaj. Następnie przejdź do pośladków. Nigdzie się nie spiesz. Pamiętaj, że kluczem jest entuzjazm. Pokochaj to co robisz. Pa agenciku druciku. X Matu jak zwykle rzeczowy. A ja popracuje nad techniką obciąganka. Pa kochany.;) O jeezu mój otwór po anusie, k***a ja krwawie help hilfe wniemanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widać też że Kreska ma doświadczenie w kontaktach męsko- męskich, co pozwala mu pisać całkiem wiarygodnie. Normalny facet nie byłby w stanie wymyślać tak barwnych scenariuszy x to gowno wiesz. mnie np. brzydzi jakikolwiek kontakt męsko-męski pod kątem seksu. a jak uruchomie wenę twórczą to różne sience-fiction mogę spłodzić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AO wczoraj Eve, bronisz typa ściemniającego że zbiera dane ludzi, oskarżającego innych o seks z dziećmi i tak można wyliczać dalej jego niskie zachowania. Sorry, nic tego nie wybroni. X Ted Bundy miał zarzut dziesiątki głów i potrafił sie wybronić w znakomitej większości. Można ?Można.Więcej wiary w siebie ty mały człowieczku.:) Gdyby ludzie myśleli jak ty, to nie wynalezionoby nawet koła. Wstydż sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agent już dał duрy ma uzalemowi. To są dwóch chamów razem z matu w płaszczach gępaczy polejwody upolitycznione. Rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ok Krzysztof, tylko musisz wziąć poprawkę na pewien aspekt. nik Agent to projekt jednego z stałych bywalców, projekt na użytek hejtowania Wolfa i bacówek. Kto nim jest? Nie wiem :-( Ale obstawiałabym którąś pałe z tzw.Towarzystwa Wzajemnej Adoracji, może Androgej, może Najeczek, choć najbardziej podchodzi mi Psuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Little_My 2016.09.26 Piękna i inteligentna, do tego manipulująca psychopatka, a Ty nie dałeś się uwieść Widmo, powinieneś dostać za to medal smiech.gif Jestem pod wrażeniem oczko.gif Masz stalową wolę usmiech.gif Nie dałeś się omotać. x A ona miała jakieś słabe strony? Dało się nią starować? Na czym polegała jej ta wielka inteligencja? Oświeciła Cie w jakiejś dziedzinie? Doznałeś życiowego przewrotu kopernikańskiego? smiech.gif x Projekcje stosowala nawet zwrotna aby zyskac sobie przychylnosc. x Możesz coś więcej o tym? x A ten jej gach, jest w jej wieku czy dorwała jakiegoś starszego? On za darmo jej nie trzyma, swoje musi odrobić na kolanach jezyk.gif Paraduje przed innymi samczykami i pokazuje swój status poprzez atrakcyjną samiczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezmiernie bawi mnie jak cechy które u ludzi spoza forum, inteligentnych łudzi, na kafe są nominowane do czegoś wysokiego. Brak własnej tożsamości, przebieranie się w projekty sięgające obsceny, ujadanie przypominające schronisko dla psów. Ludziom stąd wydaje się że posiadanie kilku projektów, jazda na nich jednocześnie lub tak jak w przypadku Little odpisywanie sobie samej to powód do dumy. Nie. Dla was ni to ludzie ni boty, zanurzone w forum jak śnięte ryby w skażonej rzecze, to jest coś godnego podziwu. Ale to tylko dla was. Dla ludzi z zewnątrz jesteście chorym stadem , z tendencją do pogłębienia się choroby. Gdy się to wszystko czyta , przerażenie ogarnia. Kiedy jeszcze czlowiek uzmysłowi sobie że w tym łajnie taplają się też kobiety to nie przychodzi mi nic innego na myśl tylko piekło Dantego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to gowno wiesz. mnie np. brzydzi jakikolwiek kontakt męsko-męski pod kątem seksu. a jak uruchomie wenę twórczą to różne sience-fiction mogę spłodzić smiech.gif G To znaczy jestes kryptogejem, takim z glebokim poczuciem winy. Twoje opisy na forum stanowia zawor bezpieczenstwa przez ktory mozesz wypuszczac nagromadzone w nadmiarze i gleboko schowane fantazje, zanim doprowadza do wewnetrznej eksplozji frustracji. Ociekajace seksem opisy, jakie nam tu serwujesz, dobitnie stanowia o doswiadczeniu w rozmyslaniu nad kontaktami mesko- meskimi o charakterze fizjologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Little to niekoniecznie projekt tego Krzyśka, to może być kolejne wcielenie Want. Przeciez ten Krzysiek razem z Wilkiem nawoływali, ze skoro ktoś ma hejt za pisanie u nich, to niech stworzy sobie nowy nick tylko do pisania u nich, a Little brzmi trochę jak Want:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agent to niezauważona pipka na wcześniejszych nickach. Dopiero wypromował sie kosztem Wilka i poźniej nikt o nikt o nim nie słyszał dopóki nie wszedł w konflikt z Widmo. Faktem jest, że wirtualnie i namiętnie liże anusa Matuzalemowi, a matu udaje że nic ich nie łączy. Agent próbował błysnąć, że schwyta gęś na rosół i zrobi porządek z chamstwem Ina i w ogóle że nie będzie tolerował chamstma UWAGA NA HEJTERSKO-SPAMERSKIM forum. A póżniej salwował sie ucieczką jak pospolity złodziej na stołówce okradając bar mleczny. Bardzo nudny projekt kreujący sie na jakiegoś samozwańczego watażke. A może agent to kobieta asekusalna. Faktem niezaprzeczalnym jest, że może to być ktoś z obozu matuzalema co widać na załączonym obrazku jak z poświęceniem wylizuje odbуt matuzalemowi. A więc jeżeli agent nie jest kobietom, to w znakomitej pewności gejozą, ewentualnie bi. Śledztwo w toku, bo wypada zbadać co to jest za ananas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkaś
19 stron na temat wyglądu jednego faceta? Pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×