Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinkietka

Czy beta hcg na poziomie 28 jest ok?

Polecane posty

Dziewczyny pomóżcie. Wczoraj zrobiłam badanie beta hcg i wynik wyszedł 28. Wg norm podanych w laboratorium to 1-3 tydzień ciąży beta od 6 do 71, 4 tydzień ciąży od 10 do 750. Czy wynik 28 jest ok? Ostatnią miesiaczkę miałam 19.09 . Cykle 30 dniowe. Wczoraj był mój 32 dc. Nie wiem kiedy miałam owulacje. Chyba coś około 18 dc. Powiedzcie czy taka beta jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno powiedzieć bo przy becie sa szerokie zakresy a poza tym najważniejszy jest prawidłowy przyrost. Powtórz betę po 48 godzinach żeby się przekonać ile przyrośnie. Powinno byc co najmniej 66% więcej po 48 godz. od pierwszego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś tam się zadziało, ale nic nie wiadomo, to bardzo wczesna ciąża, poziom malutki, ale od poziomu ważniejszy jest przyrost, chociaż to i tak niczego nie gwarantuje, teraz musisz czekać na pęcherzyk z zarodkiem a poźniej serduszko. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednorazowy wynik 28 mówi tylko o tym, że jest ciąża. Nic więcej przy jednorazowym badaniu nie da się z tego wyczytać. Teraz czekaj na usg by lekarz potwierdził, że ciąża rozwija się prawidłowo i że jest żywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam cykle 33 dniowe, bata w 32 dniu 7, a w 38 była 66, a teraz córka ma 3 lata, jeżeli beta 28 w 32 dniu to w 34 powinna być ponad 50, jeżeli tak to wszystko jest ok. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :-) mam nadzieję, że będzie wszystko ok :-) jutro pójdę ponownie na betę. Testy wychodza pozytywnie ale z blada kresecxka. Jednak jest widoczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam cykle 32 dniowe i identyczny wynik beta mialam w 26 dc. Najwazniejszy jak pisza dziewczyny jest przyrost, takze musisz powtorzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, prawidlowe przysrosty. No ale niestety poronilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×