Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Denerwuje mnie ze ludzie ze wsi mają dostęp do studiow

Polecane posty

Gość gość
Jak wszystko było na kartki i nic nie można było kupić to wsiary obżerały się kiełbasami a my miastowi nie mieliśmy co do garnka włożyć. Nigdy im tego nie zapomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś J**ŁAM po przeczytaniu tego topiku ;-D ''Wieśniaki'' są obwiniane o wszystko,nawet o wyścig szczurów ;-D zapewne wszyscy mieszkańcy np. NY pochodzą ze wsi ;-D x a powiedz mi, co mają do tego mieszkancy Nowego Jorku?? Czy ty myslisz ze jestesmy kolejnym stanem usa? :D kpina normalnie. Dla mnie mieszkancy NY nie sa zadnym wyznacznikiem w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorszym prostakiem jest gość od Namysłowa bo takie coś wkleja ciagle co z tego że namysłów jest starszym miastem od warszawy chuj mnie to obchodzi Namysłów Miasto w Polsce Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 10 °C, wiatr płd., 6 km/h, wilgotność 66% Województwo: Województwo opolskie Liczba ludności: 16 297 (2008) Czas lokalny: sobota, 15:26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie jest takie ocenianie bo i na wsi i w mieście można spotkać głupich ,ograniczonych ludzi, niekoniecznie będą to przybysze z małych miejscowości. Nie wiem jakim ubogim intelektualnie trzeba być aby oceniać ludzi,wszystkich po kolei w taki sposób? Czy wszystkie dziewczęta ze wsi są rozwiązłe a z miasta skromne? Czy pijaństwo,przemoc występuje tylko w rodzinach wiejskich? Naprawdę mamy się teraz licytować kto zna więcej takich przypadków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą ja nawet dla ludzi niepełnosprawnych czy innych nacji, orientacji itd. jestem tolerancyjna. Biore oczywiście poprawkę, że choćby Arabowie mają inną mentalność, więc nie jestem za tym żeby tylu z nich pchało się do Europy, ale też nie uważam ich za gorszych ludzi. Polska to nadal bardzo mało tolerancyjny kraj i trochę zacofany, nawet w duzych miastach są nadal zacofani ludzie w średniowiecznych pogladach, co widać chociażby po tym temacie. Mieszkałam 2 lata w UK i tam jest zupełnie inna mentalność jak u nas, wieksza tolerancja do wszystkiego, nawet do Polaków, choć tez mogliby nas uważać za gorszych bo pochodzimy z biedniejszego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on mnie wkurza a was? Namysłów Miasto w Polsce Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 10 °C, wiatr płd., 6 km/h, wilgotność 66% Województwo: Województwo opolskie Liczba ludności: 16 297 (2008) Czas lokalny: sobota, 15:26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie czy denerwuje was ten gościu co ciągle wkleja ?Namysłów Miasto w Polsce Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 10 °C, wiatr płd., 6 km/h, wilgotność 66% Województwo: Województwo opolskie Liczba ludności: 16 297 (2008) Czas lokalny: sobota, 15:26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:01 Od kiedy pieniądze świadczą o klasie? Nikt normalny nie zmienia auta co parę miesięcy. To jest właśnie typowa mentalność wieśniaka. Gdyby nie dopłaty to dalej biegalibyście do wychodka, który stoi na 2 końcu podwórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Głupie jest takie ocenianie bo i na wsi i w mieście można spotkać głupich ,ograniczonych ludzi, niekoniecznie będą to przybysze z małych miejscowości. x No to podaj przykłady na to jak oni są mądrzy, nieograniczeni i wartosciowi, bo jak slowo daje moze spotkalam jedną taka osobę na 10 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie, ale większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą dla mieszkańca Paryża, Londynu, Moskwy czy Berlina, Nowego Yorku itd. to z całym szacunkiem nie ma większego znaczenia czy Polak pochodzi z Warszawy czy z Pcimia Dolnego :P Polak będzie dla nich Polackiem, czyli dla wielu z nich kims gorszym. Wiec zastanowcie sie zanim kogoś osadzicie bo ci, którzy pochodzą z większych i o wiele lepiej rozwiniętych miast mogą was tak samo osądzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:25 Już ty nie pisz co ja myślę,dobrze? ;-D Miasto podałam jako przykład aglomeracji,w których wyścig szczurów ma się dobrze i nie jest zależny od napływowych ''wieśniaków''a tu ktoś pisał,że jest to zjawisko dynamizowane właśnie przez nich ;-) chwilę wcześniej ktoś obwiniał ich za stan służby zdrowia...może za chwilę okazać się,że ''wieśniacy'' odpowiadają również za topnienie lodowców i cykl godowy orangutanów, do tego zmierza ta ''dyskusja''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ktoś mieszkał przez 30l w mieście i przeprowadził się na wieś. I mieszka teraz 30l na wsi. to jest kim? Bardziej wiesniakiem czy mieszczuchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w UK i tam jest zupełnie inna mentalność jak u nas, wieksza tolerancja do wszystkiego, nawet do Polaków, choć tez mogliby nas uważać za gorszych bo pochodzimy z biedniejszego kraju x po brexicie widac wlasnie jaka tam jest tolerancja rdzennych mieszkancow - taka jak wszedzie :) dali sobie narzucic knebel poprawnosci ale w koncu sie zbuntowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. wyobraxcie sobie, ze jedziecie na wycieczke do Paryża i jakiś rodowity Paryżanin się was pyta skąd pochodzicie, wy na to, że z Polski, z Warszawy. A on wtedy się śmieje w duchu " ale wieśniak z jakiejś Polski przyjechał do Francji, co on tu w ogóle robi?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mała, nie udław sie przypadkiem pyrem z tego Pipidowa Dolnego tam, i weź krwa słownik do ręki choc raz w zyciu, na miłośc boską ! "wygryść"???? Daj spokoj hahahahaha wiocha jak malowana smiech.giflapka.gif x wiesz wole mieszkać na wsi, mieć swój dom z ogródkiem w którym biegają dzieci, mieć dobrą pracę niż kisić się w bloku na 40m2 i żeby wychowywała mnie ulica, co idzie wyczytać po twoim słowniku z rynsztoka...Wiesz ja się nie muszę martwić o pracę i o ten wyścig szczurów...:P. W ogóle w jakich czasach ty żyjesz "pyrem"? tak mówiła moja prababcia a nie dzisiejsi ludzie :P weź się nie ośmieszaj i jak już piszesz to napisz coś mądrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sadzicie o Namysłowie miescie starszym od warszawy? jak w linkach powyzej i tu? Namysłów Miasto w Polsce Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 10 °C, wiatr płd., 6 km/h, wilgotność 67% Województwo: Województwo opolskie Liczba ludności: 16 297 (2008) Czas lokalny: sobota, 15:33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A jak ktoś mieszkał przez 30l w mieście i przeprowadził się na wieś. I mieszka teraz 30l na wsi. to jest kim? Bardziej wiesniakiem czy mieszczuchem? x mieszczuchem, bo jezeli urodzil sie w miescie to ma juz wpojone okreslone zachowania do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:29 ;-) WIDZISZ,ja mam ten sam problem z mieszczuchami i co,podasz mi przykłady? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak z ciekawości, kim jest w takim razie osoba która wychowała się w niewielkim mieście, powiedzmy 60 tys mieszkańców? Mieszczuchem, wieśniakiem, czy w ogóle nie wiadomo? :P pytam z czystej ciekawosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no mała, nie udław sie przypadkiem pyrem z tego Pipidowa Dolnego tam, i weź krwa słownik do ręki choc raz w zyciu, na miłośc boską ! "wygryść"???? Daj spokoj hahahahaha wiocha jak malowana smiech.giflapka.gif x wiesz wole mieszkać na wsi, mieć swój dom z ogródkiem w którym biegają dzieci, mieć dobrą pracę niż kisić się w bloku na 40m2 i żeby wychowywała mnie ulica, co idzie wyczytać po twoim słowniku z rynsztoka...Wiesz ja się nie muszę martwić o pracę i o ten wyścig szczurów...jezyk.gif . W ogóle w jakich czasach ty żyjesz "pyrem"? tak mówiła moja prababcia a nie dzisiejsi ludzie jezyk.gif weź się nie ośmieszaj i jak już piszesz to napisz coś mądrego... x a kto ci powiedzial ze ja mieszkam w blokach? Masz zbyt ciasny móżdzek, zeby sobie wyobrazic, że w miescie mozna miec tez dom z ogrodem i nie mieszkac w blokach? Widac ze masz jakies kompleksy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwych mieszczan już nie ma. Chyba że twoja babka dziadek mieszkali w mieście np kamienicy i twoi rodzice i ty też: z dziada pradziada to tak jesteś mieszczuchem. Ale jeśli twoja matka ojciec za komuny dostał mieszkanie mzbm od państwa na jakimś śmierdzącym blokowisku to jesteś wiesniakiem tylko udajesz wielkiego mieszczanina. Ile tysięcy ludzi ze wsi podostawało mieszkania za komuny!? Teraz udają wielkie państwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym waszym zdaniem jest namysłów miastem wsia czy stanem pośrednim??? Namysłów Miasto w Polsce Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 10 °C, wiatr płd., 6 km/h, wilgotność 67% Województwo: Województwo opolskie Liczba ludności: 16 297 (2008) Czas lokalny: sobota, 15:33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompleksy ma autorka tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpiszcie na pytanie
Namysłów Miasto w Polsce Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 10 °C, wiatr płd., 6 km/h, wilgotność 67% Województwo: Województwo opolskie Liczba ludności: 16 297 (2008) Czas lokalny: sobota, 15:33(odpiszcie mi wreszcie to przestane spamować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama dałaś dowód na to, jaka jestes prostacka, a nawet z lekka szurnięta! Kto ci dał prawo rozporządzać ludźmi, o tym, co i gdzie mają robić! Ty powinnaś iść do wideł, czy łopaty może byś trochę rozumu nabrała! Nie znam zbyt wielu ludzi ze wsi, ale tym co znałam nie sięgasz nawet do pięt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być mieszczaninem nawet z dziada, pradziada to marna chluba. Mieć pochodzenie szlacheckie to chluba bo wtedy w żyłach płynie szlachencka krew, a nie jakaś tam mieszczańska ;) Szlachta stała ponad mieszczaństwem przypominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:01 Od kiedy pieniądze świadczą o klasie? Nikt normalny nie zmienia auta co parę miesięcy. To jest właśnie typowa mentalność wieśniaka. Gdyby nie dopłaty to dalej biegalibyście do wychodka, który stoi na 2 końcu podwórka x gdyby nie dopłaty to dalej bys mieszkala w starej, zagrzybionej kamienicy z jedna zasyfioną łazienka na 20 mieszkan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpiszcie wreszcie to przestane spamować Namysłów Miasto w Polsce Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 10 °C, wiatr płd., 6 km/h, wilgotność 67% Województwo: Województwo opolskie Liczba ludności: 16 297 (2008) Czas lokalny: sobota, 15:33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam 2 normalne osoby ze wsi. Reszta to chamy bez zasad. Niechęć do was nie bierze się z powietrza. Lubicie wykorzystywać ludzi i dochodzić do celu po trupach. Biegacie do kościoła, a żyjecie jak bydło. Jesteście obrzydliwi. Może czas spojrzeć prawdzie w oczy i coś ze sobą zrobić. Może czas zacząć być człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×