Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Denerwuje mnie ze ludzie ze wsi mają dostęp do studiow

Polecane posty

Gość gość
od kiedy pieniądze świadczą o klasie xxx Namysłów Miasto w Polsce Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 10 °C, wiatr płd., 6 km/h, wilgotność 67% Województwo: Województwo opolskie Liczba ludności: 16 297 (2008) Czas lokalny: sobota, 15:33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę w takim razie o nazwisko wieśniaka, który dostał Nobla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów Miasto w Polsce Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 10 °C, wiatr płd., 6 km/h, wilgotność 67% Województwo: Województwo opolskie Liczba ludności: 16 297 (2008) Czas lokalny: sobota, 15:33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnadmiastem
pomyśl logicznie zdurniały autorze ,chyba żeby był postęp to ciemni muszą rozruszać makówki ,i dobrze że każdy może studiować, niewiele to zmienia ale zawsze coś,dla mnie większość ludzi to prymitywy,bo nie ma w was piękna,obrabiacie tyłki,samce paplają o seksie w męskim towarzystwie co jest żenujące a głupie p***y są puste ,rozmawiam tylko z myślicielami którzy wiedzą co to szlachetność ,studia nie studia nic wam to nie pomoże,jesteście dalej w jaskiniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:41 o czym ty gadasz? :D Wieśniak ze wsi wyjdzie, ale wiocha z wieśniaka nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na wsi nie lubię jednego, wścibstwa. Od zawsze mieszkam w mieście, ale mój jeden facet pochodził ze wsi i powiem szczerze, że mimo, ze lubie przyrodę to nie chciałabym tam mieszkać. Wszyscy o wszystkich wiedzieli, jak pierwszym razem wyszłam na spacer rozejrzeć się po okolicy to już sąsiadka mnie wypatrzyła i pytała się mamy chłopaka kto to przyjechał :P Zero anonimowości, autobus do miasta 2 razy dziennie, do sklepu 2 kilometry przy którym zawsze stało dwóch żulików i komentowało " ale fajna dupa idzie" itd. Poza tym jego rodzina chorobliwie oszczędzała wodę co też było utrudnieniem, wiec generalnie unikałam przyjeżdzania tam jak mogłam :) Ale naturę latem bardzo lubię , wtedy często wyjeżdzam za miasto, tylko ta wiejska mentalność mi sie nie spodobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów Miasto w Polsce Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 10 °C, wiatr płd., 6 km/h, wilgotność 67% Województwo: Województwo opolskie Liczba ludności: 16 297 (2008) Czas lokalny: sobota, 15:33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu od Namysłowa. Małe miasteczka są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za idiota spamuje na kafe tym namysłowem widzieliscie powyzej wklejone wpisy mnie to w*****a a was? to typ prostactwa z małego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:41''być człowiekiem'' ''żyjecie jak bydło''...ostre słowa,nie przesadzasz trochę? mam mieszane uczucia. wychowałam się na wsi, wbrew woli i pragnieniom osób takich jak autorka ośmieliłam się zdobyć wykształcenie i po kilku latach zdecydowałam powrócić na wieś. Miasto dało mi w kość. nigdy wcześniej i nigdy później w życiu nie spotkałam się z taką obojętnością,złem,życiem bez zasad i wartości, gonitwą nie wiadomo za czym i dlaczego...osoby wrażliwe,ciche spokojne wielkie miasto niszczy. Może ja nie nadaję się do takiego życia. Wolą swoją ciszę,spokój. ps. nie żyję jak bydło i nie chodzę do kościoła,zastanów się co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ja znam 2 normalne osoby ze wsi. Reszta to chamy bez zasad. Niechęć do was nie bierze się z powietrza. Lubicie wykorzystywać ludzi i dochodzić do celu po trupach. Biegacie do kościoła, a żyjecie jak bydło. Jesteście obrzydliwi. Może czas spojrzeć prawdzie w oczy i coś ze sobą zrobić. Może czas zacząć być człowiekiem x no to jesteśmy jak to opisujesz:P i co dowartościowałaś się już?:P Wiesz ja jestem szczęśliwa, mam cudowną rodzinę, dobrą pracę i nie musze po nikim jeździć. A ze ty masz takie smutne życie to przepraszam, moja wina i każdego wieśniaka...Wybacz nam, ale takie jest zycie. Jedni maja dobrze, drudzy źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Namysłowie wszystko jest jest praca perspektywy mnóstwo rozrywki obiektów sportowych rekreacyjnych mamy dwie galerie handlowe a trzecia powstaje mamy w nadmiarze supermarketów mamy browar namysłów mamy olimpijczyków najlepszy w polsce klub zapasniczy i dwa jedne z najlepszych klubów mma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co mnie w*****a? Ludzie, którzy mają przedmiotowy stosunek do kobiet, wścibstwo, prostactwo i brak zasad. Spamowanie Namysłowem jakoś mnie nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów Miasto w Polsce Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 10 °C, wiatr płd., 6 km/h, wilgotność 67% Województwo: Województwo opolskie Liczba ludności: 16 297 (2008) Czas lokalny: sobota, 15:33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15,46 a ludzie z miasta nie sa wścibscy? mieszkam w miescie i widze! tutaj ludzie zyja czyims życiem, nie swoim. idąc na spacer to się słyszy jak jedna sasiadka obrabia drugiej d**e, a zaraz wielkie koleżanki. Wredni, fałszywi, wścibscy tacy sa ludzie w miescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:55- no na pewno mniej niż na wsi...Tu raczej każdy żyje swoim życiem, 25 latka nie jest uważana za "starą pannę", jest tez spora tolerancja dla choćby niepełnosprawnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:46 W małej miejscowości,gdzie jest niewielu mieszkańców raczej trudno by każdy był sobie w obcy...w mieście sąsiad nie zna sąsiada,nie mówimy sobie ''dzień dobry'' i mijamy obojętnie. to wścibstwo o jakim piszesz ma swoje dobre strony bo wyobraź sobie,że często wynika z TROSKI. Sąsiadka zasłabła i drugi dzień nie opuszczała mieszkania. Zmartwiony sąsiad wyważył drzwi i okazało się,że staruszka upadła tak nieszczęśliwie,że nie miała siły wstać i tak leżała. obcy ludzie na wsi potrafią pomóc ci bezinteresownie,dzieci opiekują rodzicami na starość a w mieście? chyba nie muszę wspominać o domach opieki lub o tym,że martwego seniora znalazł np. listonosz lub sąsiadka,która poczuła przykry zapach na klatce....w mieście oczywiście nie ma chamstwa,komentujących wygląd podejrzanych typków i jest ach i och super hiper,pełna kulturka,zwłaszcza na dworcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym miescie ludzie sie nie znają Namysłów Miasto w Polsce Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 10 °C, wiatr płd., 6 km/h, wilgotność 67% Województwo: Województwo opolskie Liczba ludności: 16 297 (2008) Czas lokalny: sobota, 15:33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto 25latke uważa za stara panne? chyba te 80letnie babcie. bo mam koleżanki które mieszkają na wsi i się jeszcze z czyms takim nie spotkałam. Wlaśnie ludzie z miasta maja takie mentalne myślenie, ze na wsi to tylko Stachu, Maryna, słoma i krowy...obudźcie się! Ludzie, to nie te czasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:50 mam kiepskie życie bo nie lubię prostaków? Według Ciebie krytyka może mieć swoje źródło tylko w zazdrości. Nie dziwi mnie to bo wasze życie sprowadza się głównie do rywalizowania z sąsiadami. Nie podoba mi się to, że przez napływ wieśniaków staliśmy się 1 wielkim borynowem. Nie będę udawać, że was lubię. X Dobrze ktoś napisał, że osoba urodzona w mieście, ale mająca rodziców ze wsi jest wieśniakiem. Chłop żyjący w mieście puszy się jak kogut i chcąc odciąć się od wiejskiego środowiska dowala swoim braciom. Napływ zmienił oblicze miast. Chciałabym, żeby wieśniacy byli wrażliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mieszczuchy maja takie ograniczone myslenie. Mysla ze na wsi wlasnie tak jest. Ale co oni mogą wiedzieć jak prócz swojego bloku, biedronki i Tesco nigdzie nie byli i nic nie widzieli. No ale jacy oni sa super, bo mieszkają w miescie :P i myąlą, ze to tyle wystarczy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 15:50 mam kiepskie życie bo nie lubię prostaków? Według Ciebie krytyka może mieć swoje źródło tylko w zazdrości. Nie dziwi mnie to bo wasze życie sprowadza się głównie do rywalizowania z sąsiadami. Nie podoba mi się to, że przez napływ wieśniaków staliśmy się 1 wielkim borynowem. Nie będę udawać, że was lubię. X Dobrze ktoś napisał, że osoba urodzona w mieście, ale mająca rodziców ze wsi jest wieśniakiem. Chłop żyjący w mieście puszy się jak kogut i chcąc odciąć się od wiejskiego środowiska dowala swoim braciom. Napływ zmienił oblicze miast. Chciałabym, żeby wieśniacy byli wrażliwi. x no i tu jest sedno sprawy, a nie ta licytacja kto jest lepszy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:22 nazywanie kogoś wieśniakiem ma świadczyć o wrażliwości? Ja o'' wrażliwości'' mieszkańców miast przekonuję się w każde święta,ferie,wakacje gdy po raz kolejny widzę,że na drodze obok mojego domu szybko,z piskiem opon odjeżdża auto z przeważnie warszawską rejestracją a na drodze zostaje mała piszcząca,bezradna kulka i kolejny raz albo sama przygarniam albo znajduję jej nowy dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:00 Takie bajki możesz opowiadać dzieciom. Starsi ludzie są tolerowani dopóki pracują. Później są traktowani jak śmieci ( darcie mordy, popychanie, wyzywanie itd. ) O traktowaniu chorych i kobiet lepiej nie wspominać. Wieśniak uważa, że ma prawo uderzyć, zmusić do stosunku. Wrażliwych sąsiadów jakoś to nie bulwersuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 15:50 mam kiepskie życie bo nie lubię prostaków? Według Ciebie krytyka może mieć swoje źródło tylko w zazdrości. Nie dziwi mnie to bo wasze życie sprowadza się głównie do rywalizowania z sąsiadami. Nie podoba mi się to, że przez napływ wieśniaków staliśmy się 1 wielkim borynowem. Nie będę udawać, że was lubię x w jakim swiecie ty żyjesz? :P wlasnie o tym pisałam wcześniej. Obejżalas " sami swoi" i myślisz, że ludzie na wsi żyją jak Kargul i Pawlak :P. Weź i nie ośmieszaj się i wyjedz od czasu do czasu z tego miasta i zobacz coś więcej niż tylko Biedronka i rynek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja o'' wrażliwości'' mieszkańców miast przekonuję się w każde święta,ferie,wakacje gdy po raz kolejny widzę,że na drodze obok mojego domu szybko,z piskiem opon odjeżdża auto z przeważnie warszawską rejestracją a na drodze zostaje mała piszcząca,bezradna kulka i kolejny raz albo sama przygarniam albo znajduję jej nowy dom. x A skąd twoim zdanie wzial sie zwczaj wiązania łancuchem psa do budy? Moze z miasta co? :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnola
Chyba dawno na wsi nie byłaś ja jechałam ostatni przez parę takich wiosek co druga chata to mini pałacyk a przed posesją po trzy auta jak nie lepiej , mam wuja na wsi jak przyjeżdżam do niego i napatrzę się jak sobie żyją to nawet mi się do domu nie chce wracać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:24 Szkoda, że bloki są okupowane przez wieśniaków. Młodzi nie chcą zostać na gospodarstwie i jak tylko dopchają się do miasta to trzymają się go zębami i nogami. Na tzw. "opkupki" do tesco też walicie tabunami. Nie ma gdzie zaparkować auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaściankowe poglądy na wsi wymierają wraz ze starą generacją. Ja jestem młodą osobą i z przyjemnością obserwuję rozwój i zmiany jakie zachodzą w mojej miejscowości. Wścibska może być 79 letnia wdowa,która z powodu niedowładu nóg spędza dzień w kuchennym okienku ale nie młoda dziewczyna,która hoduje zwierzęta lub dojeżdża do pracy i nie ma jej prawie cały dzień w domu. Rozumiem,żeDziewczyny z miasta nie spotykają się na kawę lub kieliszek wina i nie rozmawiają ze sobą? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:32 i z czego się cieszysz? z cierpienia zwierząt czy tego,że twoje na wierzchu? ;-D Wiesz co to rozwój i zmiany? to złe zjawisko i bardzo cieszę się,gdy je się tępi a ty piszesz tak jakby w mieście nie katowano zwierząt ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×