Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Denerwuje mnie ze ludzie ze wsi mają dostęp do studiow

Polecane posty

Gość gość
16:29 Chciałabym oglądać was tylko w tv. Pchacie się do miasta i wszędzie was pełno więc trudno was nie znać. Moje poglądy nie wzięły się z powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tzw. "opkupki" do tesco też walicie tabunami. Nie ma gdzie zaparkować auta. x zwlaszcxa przed jakimis swietami - wtedy marketów trzeba unikac, zwłaszcza w weekendy bo -uwaga- wózkami rozjada czlowieka jak czołgami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych z miasta : Skąd macie jedzenie ??? Do tych ze wsi : Skąd macie nowe maszyny ??? Jeszcze coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się rzucają na torebki w Lidlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:00- a wlasnie, ze w mieście też ludzie bywaja pomocni. Pochodzę z miasta, ale do Warszawy przeprowadziłam się dopiero niedawno i zdzwiwiłam sie jacy ludzie w większości są pomocni kiedy np. pytałam o drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To poproś o przyżyczenie 10 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomi by mi pożyczyli, tak samo jak na wsi jak pójdziesz do obcych ludzi to ci nie pozyczą... Zresztą żebracy w Warszawie też zgarniają nieraz niezłą kasę z tego co słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:37 głupi,żałosny wpis. Piszesz o ludziach,takich jak ty. Chcesz sobie pooglądać zwierzątka to idź do zoo. Pogarda dla tych,którzy wychowali się w małych miejscowościach(jakby to była ich wina) i wyższości tylko z tego powodu,że mieszka się w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:39 Pytanie tylko kto ma większy ból doopy? ten kto ZALOŻYŁ TEMAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te "biedne, małe kuleczki" topicie w worach lub zostawiacie przywiązane w lesie. Kiedyś mieliście konie i potrafiliście sprzedać je do rzeźni jak już nie mogły pracować. Dla mieszczucha kot/pies to członek rodziny. Wieśniak nie rozumie, że można bać się o kota i biegać z nim do weterynarza jak zachoruje. Psy trzymane są na łańcuchu. Nikt nie zabiera ich na wycieczki i nie bawi się z nimi. W Warszawie są parki dla psów. Zwierzaki mogą popływać i wybiegać się do woli. Ważne jest to, że człowiek uczestniczy w zabawie. Rzuc***iłkę, pogłaszcze, zabierze na spacer. Widać, że te psy są przywiązane do właścicieli. Mieszczuch, który chce mieć psa obronnego oddaje go na szkolenie, a wieśniak będzie robił wszystko, żeby z czworonoga zrobić dzikie bydle, które na każdy ruch reaguje agresją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:37 Jeśli widok ''wieśniaka'' razi twoje wielkomiejskie oczy to się nie patrz i włącz sobie ''Damy i wieśniaczki''. Nikt nie będzie ciebie pytał o zgodę na to czy może gdzieś przyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:25 Chyba cię wyobraźnia ponosi,panienko ;-) Nie oceniaj wszystkich mieszkańców wsi i tak samo nie wypowiadaj w imieniu wszystkich mieszkańców miast. Banda łepków,która przywiązała do jadącego auta rodzącą kotkę ;-( nie pochodziła ze wsi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądam programów dla ubogich umysłowo. Musiałabym chodzić z zamkniętymi oczami, żeby was nie widzieć. Mieszkam w bloku i na górze mieszka małżeństwo ze wsi. Ciągłe darcie mordy. Najbardziej szkoda mi małej bo jej matka to wiedźma. Traktuje córkę jak zło konieczne i ciągle na nią warczy. Obok kolejne wieśniaki. Latem nie można posiedzieć na balkonie bo Ci idioci muszą się drzeć jakby nie mogli normalnie mówić. Z góry lecą śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytłumaczcie mi dlaczego tylko wieśniacy wyrzucają śmieci przez okno. Dlaczego z mieszczuchami nie ma tego problemu? Wieśniak potrafi rozwalić się na balkonie, żreć pestki i wyrzucać łupinki na trawnik. Dlaczego nieustannie drzecie mordy? O zaciąganiu nie chce mi się już nawet wspominać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo nie potrafią cicho chodzić po klatce schodowej, tylko walą buciorami jak w oburzenie. Oglądają telewizję na caly regulator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ze wsi też płacą podatki, więc wyjaśnij dlaczego mieliby nie mieć dostępu do studiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:00 I napieprzają drzwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie dostęp i poziom wyższych uczelni drastycznie spadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze szmaty w mojej klasie to wieśniary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupi,zalosny temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest to, że oni nawet swojego języka nie opanowali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesniaki to mysla ze jak sobie pobudowaly chałupy jak bogacze z dopłat unijnych, to myslą ze już są na naszym poziomie albo wyższym - to tez jest smieszne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, poziom kształcenia spadł dramatycznie a uczelnie zamieniły się w fabryki które są utrzymywane z naszych podatków tylko po to żeby jakiś prymityw dostał papierek. I tak nie będzie dobrze wykonywał zawodu albo w ogóle nie będzie pracował w.zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadł ale nie dlatego, tylko z powodu przyjmowania każdego chętnego, bo to się opłaca. Pieniądze idą za studentem i tyle . Prywatne uczelnie okazały się bardzo dobrym biznesem. Ponawiam jednak pytanie dlaczego ludzie ze wsi którzy płacą podatki nie mieliby mieć dostępu do studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ale oni na wiochę nie wrócą bo już są bardziej miastowe od ludzi z miasta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, poziom kształcenia spadł dramatycznie a uczelnie zamieniły się w fabryki które są utrzymywane z naszych podatków tylko po to żeby jakiś prymityw dostał papierek. I tak nie będzie dobrze wykonywał zawodu albo w ogóle nie będzie pracował w.zawodzie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Z podatków wszystkich ludzi także tych ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla człowieka z miasta ważne są zasady, a dla wieśniaka "piniądze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No, ale oni na wiochę nie wrócą bo już są bardziej miastowe od ludzi z miasta x no tak, zgadza sie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieśniaka nie placa podatków zwłaszcza Krusu. Człowiek w mieście musi bulic 1200 zł na ubezpieczenie a ci mają 250. I jeszcze emerytury z tych 250 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:11 bo jesteście za głupi. Udowadniacie to na każdym kroku. Inteligentny wieśniak to rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×