Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bosa we mgle

Swiadomy i kochajacy rodzic nie szczepi swoich dzieci

Polecane posty

Gość gość
Do tego od x. Całe szczęście że głupota nie jest zaraźliwa, bo dopiero byłbyś zagrożeniem epidemiologicznym. U ciebie głupota ewoluuję jak te wirusy w nie szczepionym organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pro-szczepionkowy KRETYN napisal: "Nie szczepisz, bo szczepionki i leki to czysta trucizna, a chcesz dziecko leczyć, gdy jest zdrowe ? Ty pretendujesz do miana idiotki wzorcowej" Dla kretyna słowo "leczenie" to wyłacznie szczepionki i leki, nie przyjmuje innych środkow. I kto pisał ze chce leczyć zdrowego ?. Idiota ten nie rozumie albo celowo przekręca znaczenie wypowiedzi aby siać zamęt na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyt: "gość dziś Pro-szczepionkowy kretyn bedzie publikowal na forum brednie ktore musi pisac aby firma w ktorej pracuje mogla sprzedawac towar.... CO za debil" Z bardzo prostego powodu to robi. On niby tak sie troszczy o całe społeczenstwo, żeby sie szczepili bo bedzie bardzo zle. Będzie zle dla takich idiotow jak on sam, gdy nie dostana zapłaty w następnym miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Zauważyłem, że najbardziej trzęsą się by szczepić ci którzy mają w tym jakiś interes. A to lekarz będzie namawiał do szczepień, a to pielęgniarka, a to przedstawiciel koncernu farmaceutycznego, itd, itp. Ten debil który tu sieje zamęt pewnie sied******ieszeni jakiegoś kartelu szczepionkarskiego i blednie czytając statystyki, że coraz mniej rodziców przyprowadza dzieci na szczepienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...Zauważyłem, że najbardziej trzęsą się by szczepić ci którzy mają w tym jakiś interes. A to lekarz będzie namawiał do szczepień, a to pielęgniarka... x Dla mnie jest to zupełnie logiczne, że lekarz i pielęgniarka nie mają ochoty zajmować się w przyszłości NIEULECZALNIE chorymi dziećmi, tylko dlatego, że ich niedorozwinięty rodzic, odmówił szczepienia :P. x Jesteś durny, to zdechniesz, ale wcześniej będziesz na kolanach błagał tego lekarza i tą pielęgniarkę o pomoc. Tyle, że czasem pomoc jest już niemożliwa. x Antyszczepieniowcy chcą skazać na taką przyszłość niczemu niewinne dzieci :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pro-szczepionkowy oszolom napisal: "Jesteś durny, to zdechniesz, ale wcześniej będziesz na kolanach błagał tego lekarza i tą pielęgniarkę o pomoc. Tyle, że czasem pomoc jest już niemożliwa" Oszołomie, pisząc takie brednie ośmieszasz siebie i ludzi o ktorych piszesz. Narazie to rodzice poszkodowanych po szczepieniach dzieci blagaja lekarzy aby ci odroczyli kolejne szczepienia dlatego ze dziecko mialo powikłania po pierwszych. Jestes totalnym ignorantem i ewidentnie widac ze towar ci sie słabo sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No masz racje. Ta nieuleczalna odra, świnka, różyczka. Poważne śmiertelne choroby. Nie będę pisać żeby szczepionych dzieci nie leczyć na NFZ z chorób które wywołają szczepienia. Bo dzieci niczemu nie są winne że mają rodziców którym ciężko jest wziąć książkę, poczytać, zrozumieć, wyciągnąć wnioski...i podjąć mądrą decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś mądry i nie zdechniesz? Dzięki szczepieniom będziesz żył wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten proszczepionkowy debil ktory ru oddziela zdania ixami i co chwila wstawia jezyk :P to misio1. Tylko on tak robil na forum a odkad zostal przegnany boi sie zalogowac****iszcze z goscia ale glupie przyzwyczajenie do ixowania i jezykowania zostaklo. Misiu1 rencisto zaszczep swoj glupi leb to moze sam zdechniesz i nie bedziesz piertolil glupot na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila C
Mam nadzieje ze niedługo władza wprowadzi dobrowolnosc w kwestii szczepień, tak jak to ma miejsce na zachodzie. Ludzie sami decydują czy i jakie szczepienia ma mieć ich dziecko a nie urzędnik państwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam szczepiona na wszystkie choroby poza świnką i już jako dorosła osoba na nią zachorowam i oczywiście przechodziłam ją dużo gorzej niż dzieci ale nikogo nie namawiam na szczepienia każdy ma swój pogląd i niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We mgle dzieci po szczepionkach umierają jak muchy dziesiątki a nawet setki dzieci po szczepionce zapada na śpiączkę po czym umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Kamila C wczoraj Mam nadzieje ze niedługo władza wprowadzi dobrowolnosc w kwestii szczepień, tak jak to ma miejsce na zachodzie. x Plonne nadzieje. Jedna z pierwszychdecyzji jakie podpisal Duda bylo wprowadzenie OBOWIAZKU szczepien na kontrowersyjne HPV. W innych kraja wycofano a nawet ZAKAZANO te szczepionke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:06 W innych krajach zakazano szczepienia HPV czyli w jakich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zakazano tylko wycofano rekomendacje. Dania, Japonia, Kanada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wycofanie rekomendacji jest czesto rownoznaczne z zakazem bo w niektorych krajach niektore leki nie moga byc dopuszczone do obrotu bez wymaganej rekomendacji a w Japonii jest calkowity zakaz i lekarz moze trafic nawet na 2 lata do wiezienia za podanie tej szczepionki a to dlatego, ze w Japonii odnotowano najwiekszy na swiecie odsetek powiklan po tej szczepionce. Tak naprawde to ilosc powiklan jest wszedzie jednakowa ale europejscy lekarze niechetnie odnotowuja przypadki NOP a w Japonii statystyki NOP sa bardzo rzetelne i dlatego tam jest zawsze najwiecej chorych dzieci po szczepieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na marginesie dodam, ze kartele farmaceutyczne produkujace te nieszczesna szczepionke przeciw HPV po wycofaniu tej szczepionki z wielu krajow stanely przed widmem bankructwa. Dlatego potrzebny byl jakis szybki rynek zbytu najlepiej z przymusem szczepien.Dlatego Duda podpisal ustawe i obecnie jestesmy jedynym krajem na swiecie gdzie ta wycofywana zewszad szczepionka jest u nas obowiazkowa. Kartele farmaceutyczne ratuja swojej finanse kosztem zdrowia naszych dzieci a durni rodzice ktorym zal czasu na poczytanie o skutkach tej trucizny sami prowadza swoje dzieci na chemiczna egzekucje u lekarza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam szczepiona na wszystko co obowiązkowe i co nieobowiązkowe i jestem rodzicom bardzo wdzięczna bo ominęło mnie większość chorób, generalnie choruję raz na ruski rok. Nie jestem lekarzem ani pielęgniarą unikam służby zdrowia jak ognia i nie chcę " siać fermentu na forum". Jestem żywym dowodem na to, że nie liczą się puste słowa i formułki wyczytane w necie i bezmyślnoe powtarzane tylko konlretne namacalne wyniki. Pozdrawiam rozsądnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"byłam szczepiona na wszystko co obowiązkowe i co nieobowiązkowe" Wklej zdjecie swojej ksiazki szczepien BO CI NIE WIERZE, juz byś dawno niezyla jak byś to wszystko sobie wstrzyknela.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11:52 Byłaś szczepiona na wszystko. Załóżmy że masz ok. 30 lat. Na wszystko w tamtych czasach to było raptem parę szczepionek. Teraz na wszystko to masa szczepionek. I o to między innymi chodzi, że teraz kalendarz szczepień jest przeładowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Do 11:52 Nie pisz bo ona tego i tak nie zrozumie. Co innego 3-4 szczepionki na choroby które moga wystepować w naszym regione a co innego ilość "30 sztuk" jakie walą teraz dzieciom do drugiego roku zycia. Sama idea szczepien jest juz sprzedana i nie ma juz nic wspólnego z ochroną życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny gość
Najważniejsze to nie dać się ogłupić propagandzie lekarskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komu uwierzyć ? x Propagandzie lekarzy i znających się na ochronie zdrowia instytutów ? x Czy propagandzie internetowych idiotów, którzy wszystko wiedzą najlepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytat oszołoma: "Propagandzie lekarzy i znających się na ochronie zdrowia instytutów ?" Obudził sie dawno niepisały tu proszczepionkowy oszołom. Zwłaszcza podoba mi sie tu użyte slowo INSTYTUTOM. Otoż drogi oszołomie te Twoje insytuty juz dawno sie sprzedały, m.in takim firmom jak ta w której pracujesz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Ci chodziło o instytut Bronislawa Komorowskiego ..... wtedy to przepraszam, .... oddaje honor... pełna powaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Linker
Poprawcie mnie proszę jeśli źle rozumuje (nie mam dzieci). Ktoś chce coś wstrzyknąć mojemu dziecku nie ponosząc za to żadnej odpowiedzialności? Czy tak? Czy w razie wystąpienia powikłań poszczepiennych można liczyć na jakieś odszkodowanie? Czy można taką lekarke podać do sądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz walczyć ale to z pewnością będzie przegrana walka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karol Linker dziś ...Poprawcie mnie proszę jeśli źle rozumuje (nie mam dzieci)... x Już poprawiam twoją ŚWIADOMĄ PROWOKACJĘ :P. x ...Ktoś chce coś wstrzyknąć mojemu dziecku nie ponosząc za to żadnej odpowiedzialności?... x Nie masz dzieci, więc TWOJEMU dziecku, nikt nic wstrzykiwać nie chce :P. Nikt też nie chce zrobić krzywdy żadnemu dziecku. Badania i wieloletnie doświadczenie JEDNOZNACZNIE POTWIERDZAJĄ POZYTYWNĄ rolę szczepień dla zdrowia dziecka, a nawet całych narodów. Dlatego władza uznała, że dla dobra ogółu, lepiej jest szczepić wszystkie dzieci. x ...Czy w razie wystąpienia powikłań poszczepiennych można liczyć na jakieś odszkodowanie?... x Masz w d_pie los dziecka i tylko o kasę ci chodzi. Dlatego zakładasz, że inni fałszują wyniki badań, by tą kasę zdobyć. Sam nie robisz tego, bo jesteś na to za głupi (na szczęście :P ). x Każda substancja wprowadzona do organizmu, może wywołać nieprzewidziane skutki. Istnieje pewna grupa dzieci, dla których szczepionka może być niebezpieczna. Tego nie da się wykluczyć. Kto miałby wypłacić odszkodowanie, za to, że średnio jedno dziecko na 10 000, posiada uczulenie, o którym nie wiedzą jego rodzice, ani lekarze i dla tego dziecka, szczepionka jest niebezpieczna? x ...Czy można taką lekarke podać do sądu?... x Za to, że chciała uchronić dziecko przed niebezpiecznymi chorobami i za to, że działała w dobrej wierze? Idąc tym tokiem rozumowania, należy zamknąć w więzieniu wszystkie osoby, odmawiające szczepienia dziecka. Można bowiem bez problemu udowodnić, że ich działanie, naraża dziecko na utratę zdrowia lub życia. Głupota reprezentowana przez ortodoksyjnych przeciwników wszelkich szczepień, nie zwalnia ich, od odpowiedzialności karnej, za ich czyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×