Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćdbający

Żona myśli że jestem dobrym mężem a prawda jest taka że...

Polecane posty

Gość gość
Ludzie slubuja by byc ze soba na dobre i zle a ty tylko widac ze bylbys przy niej jakby bylo dobrze. Wszyscy tacy jestescie. Nie zaslugujecie na kobiety i nie masz honoru czlopaczku. Zal mi ciebie. Chlop bez honoru to c**a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsprawiedliwa
jakie wy jesteście głupie,zamiast go straszyć,zresztą czym wy straszycie wokół pełno napalonych baboli,więc zamiast go straszyć zajmijcie się mężulkami żebyście nie podzieliły jej losu,ale ja wiem czemu się rzucacie bo wy już byłyście niedbające i teraz macie wątpliwości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A provo sie kręci. Brawo ! Fajnie i o to chodzi. Niech faceci zobaczą ze brak im honoru ;) c***y same w tych czasach . Znam facetow z honorem. A to to na temacie to zwykla c***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ja go strasze , o co ci chodzi? Znasz wogole temat? Ile postow przeczytalas ze tu wyjezdzasz z takimi tekstami co,? Tez chcesz oberwać ? Madra sie znalazła z****** sprawiedliwa pisda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy to co? wy tez jesteście z mężem jak jest dobrze,czyli jak dobrze zarabia,bo jak żle zarabia to kombinujecie ,jeśli jest okazja a mało ich macie tylko dlatego siedzicie przy jednym ,jakby przyszedł bogaty księże to biedny mężuś poszedłby w odstawkę ,święte jesteście bo księcia nie ma na widoku:-) obłudnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce oberwać no dawaj głupia cipoo :-) znam naturę baboli ,mogę się chwilę pobawić jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyyyyy sprawiedliwaaaaa ty tez zajmij mezem lepiej bo cie wpusci w malinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsprawiedliwa
ale ja o mojego baaardzo dbam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawiedliwa a gdzie twoj maz? Wlazlas na temat hipokrytko i madralujesz hohoho , pilnuj swojego meza, idz zobacz co robi a nie siedzisz na kafe, my mezow nie mamy to mozemy tu byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsprawiedliwa
a post jest pisany do tych co nie dbają,znowu problemy z logicznym myśleniem? czyli norma u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bys dbała o niego to bys tu nie siedziala fladro sprawiedliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ty nie masz swojego faceta to co ty możesz pisać ,temat jest do uwiązanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby czemu nie? uważasz jak inne głupie pissdy że związek to niewolnictwo i oplatasz mackami i wysysasz do cna ? i nawet lapka włączyć nie wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawiedliwa do garuf s********j :) Oooo ona chce uwiezc tego pana tutaj, pokazuje jaka cudowna zona jest ;) bedzie drugi slubbbbb i honorowe przysieganie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gwarancją sukcesu jest święta równowaga ,ale ty nie masz nikogo to możesz wymyślać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha k***a ale mam beke , fajny wieczor, wiencej wiencej uuuuuu sprawiedliwa mieso spali zaraz z wrażeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś zbyt skretyniała na rozmowę ze mną,nie spodziewałam się wiele ale ta argumentacja pasuje do gówniary z gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdbający
i o co chodzi? mówię wam że związek to kontrakt wiązany nie ma usprawiedliwienia dla uchylania się od swoich obowiązków a wlaśnie tak robi moja żona bo widzi że dobry jestem i pomagam jej we wszystkim, to ona marnie skończy bez stałej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona nie dba o autora bo jest nudziarzem z mała fujara i pewnie grosze zarabia nieudacznik ale pewnie daje innemu lepszemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie jak sprawiedliwa to najgorsze sa hehe , duzo gada malo robi ;) znam takie szuje, tylko chwalić sie potrafia a gowno robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Żona nie dba o autora bo jest nudziarzem z mała fujara i pewnie grosze zarabia nieudacznik ale pewnie daje innemu lepszemu Kocham cie za ten post :) ;) sama esencja prawdy :) pisz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 3 lat mam kochanka,którego żona jest w łóżku kłoda. To dobry człowiek, dobrze sytuowany. Mam z nim bardzo dobrze. Rozpieszcza mnie ,zawsze mogę na niego liczyć. Przy mnie czuje się mężczyzna, a nie maszynka do zarabiania pieniędzy. A teraz dalej.. krzyczcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze ty tez widze uchylasz sie od swoich obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdbający
nie musicie się wyżywać na sprawiedliwej każdy ma prawo powiedzieć co myśli, nie widzę powodów do bluzgania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej napisz niewierny męzu czemu żona cie zaniedbywała.,nic sie nie dzieje bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze a ty jestes idealny w zwiazku? Co? Powiedz szczerze , zapewniam cie ze nie jestes. Sprawiedliwa jestes nudna kafeteryjna baba, idz do garow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej napisz niewierny męzu czemu żona cie zaniedbywała.,nic sie nie dzieje bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćsprawiedliwa dziś a post jest pisany do tych co nie dbają,znowu problemy z logicznym myśleniem? czyli norma u was Ty babo nie bedziesz decydować kto ma wchodzic na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawiedliwa jest takim typem bab na kafe ktore az porażają nuda i glupota myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:43 zaraz jebne hahaha, kazdy tak p******i ze jego zona to kloda, skad ja to znam, z pewnoscia wali rowno ta kloda i ciebie tez :) facet musi miec kochanke by byc dobrym mezem, wyrazy wspolczucia dla ciebie , pamietaj oni kłamią ze zony kłody :) i pamietaj ze faceci sami do tego przyczyniają ze zona nie chce seksu z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×