Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćdbający

Żona myśli że jestem dobrym mężem a prawda jest taka że...

Polecane posty

Gość gośćsprawiedliwa
ale przecież to mnie wyganiano do garów :-) dla mnie każdy może tu wchodzić ,nic mi to nie przeszkadza,ja tylko mówiłam komu wydaje się być dedykowany ten temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdbający
gość dziś przecież napisałem że żona zobaczyła że traktuje ją jak księżniczkę to sobie odpuściła to pewnie wina jej matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsprawiedliwa
każdy człowiek jest inny,i powody rozłamu mogą być różne,jest tylko jeden przekaz ,nie dbasz to tracisz ,nie ważne czy mąż czy żona dotyczy obojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli czyjas jest wina to tylko twoja autorze. To nie prowo, to prawdziwy fagas zalozyl temat. Nie piszcie 0/10 , po prostu nie wchodzcie jak wam cos nie pasuje. Autorze oddaj mi swoja kobiete, przy mnie bedzie szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kij ma dwa końce. Czytajac ciebie , analizując to co piszesz i samo to ze tu jestes skłania do myslenia, ze wina bardziej lezy po twojej stronie. Pozdr, musze spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdbający
gość dziś czy ja napisałem że żona jest nieszczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie jestes dzisiaj u swojej kochanicy? nie??? dzisiaj ona nie ma czasu dla ciebie? i zalisz sie na babskim Forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinniście brac slubu, nic was nigdy nie łączyło. Wina jest twoja i jej, nie powinniście byc razem i nie powinniście składać przysięgi bo zadne z was nie ma honoru. Oboje jestescie żałośni. Wez rozwod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie daje ci d**y to jest nieszczesliwa. Proste . Z toba nie mozna byc szczesliwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdbający
gość dziś jesteś nieświadomy na co się piszesz, takich jak moja żona jest na pęczki znajdź sobie i posmakuj czym jest harowanie na darmozjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a nie jestes dzisiaj u swojej kochanicy? nie??? dzisiaj ona nie ma czasu dla ciebie? To samo mialam napisac :) ma zone i kochanke a zadnej czasu nie poświęca a jest sobota wieczor ;) Sprawiedliwa tez ma w d***e meza i siedzi tu i rozprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie jestes dzisiaj u kochanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie jestes dzisiaj u kochanki nie ma czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co sie z taka zeniles skoro taka jest? I dlaczeho nie chce seksu z toba? Powiedz wreszcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor jest dzisiaj w ciemnej du*****e sam w domu hahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslal ze po slubie bedzie dupczyl a tu lipa ;) hehe trza bylo uderzyć na mezate k********y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorjest dzisiaj SAM w ciemnej dup*******e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha sam w domu i zadna dupa go nie chce ;) tu jest fajny gosc ktorego lubie i ktory pisze tak jak ja :) pozdrawiam Cie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a długo jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego sie nie rozwiedziesz tylko gnoisz na forum swoja zone? Maz twojej kochanki napewno to samo mowi o swojej zonie tak jak ty o swojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet siedzi na babskim forum i WILKIEGO KOCHANKA UDAJE! zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko sie smiac z takiego fajerka, siedzi Sam w domu w sobote buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzy moze o kochance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsprawiedliwa
zawsze mnie to zastanawiało ,to wasze biadolenie że dwie osoby realizują się dla własnego rozwoju,żeby potem być zdolnym dac więcej z siebie drugiej osobie ,ostatni przypadek,biedaczek nie mógł chodzić na siłownię uprawiac sportu żadnego bo miał obowiązek z niunią siedzieć przed tv i jeść i ciagle z nią i nawet na krok bez niej,roztyli się oboje on skapcaniał ,ale oprzytomniał i od niej uciekł ,i zadbał o siebie ,to jest to wasze biadolenie że ktoś coś robi samodzielnie,wy byście zadusiły ,zero samodzielnych poczynań ,bawię się na cafe w przerwach gdy jestem na kompie w innym celu ,pozwalam oddychać osobie z którą jestem ,wiem że to dla was NOWOŚĆ i cos niepojętego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcialabym takiego kochanka. Lubie konkretnych meskich facetow a nie c**y takie :) za kogo wyszla ta biedna kobieta? Nie widziala w jego oczach jaki to podly facet , oszczerca i hipokryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak Was czytam to cieszę się,żem niezamężna.Nie muszę dbać o faceta(co nie znaczy,że go nie mam)Jak mu się nie podoba to fora ze dwora.Tylko o mojego pieska(suczkę)mojego dzidziusia dbam.:*zwierzęta są jednak wdzięczne bardziej niż ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to facet ktory sie Mali na babskim forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawiedliwa oczywiscie o sobie pisala jako zona tego biedaczyska ktory na silke nie moze isc pocwiczyc hahaha . Oj sprawiedliwa sprawiedliwa , w tobie tyle sprawiedliwości co w autorze milosci ;) Idz lepiej z tym swoim mezusiem na siłownię bo dupa ci rosnie, siedzisz 24 na dobe, w koncu on na siłowni poszuka lepszej suki :):) pisz dalej bo w koncu z kogo mozna miec beke jak nie z ciebie babciu utyta :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze modliszki to takie co się nudzą same ze sobą i jak nie wyjda na impreze na randkę to więdną jak kwiatki :-) z nudów ,tylko nudni się nudzą:-) co do zdrady,ja zawsze ostrzegam gdy jest coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×